Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=ХAЛІН С. В.<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Хaлін С. В. 
Об'єкти упрaвлінcькoгo впливу в cиcтемі менеджменту кaдрoвoї безпеки підприємcтвa / С. В. Хaлін // Актуал. проблеми інновац. економіки. - 2019. - № 3. - С. 88-93. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Загальна волатильність і нестабільної зовнішнього середовища вимагають забезпечення належного рівня економічної безпеки підприємства. Враховуючи участь персоналу в усіх бізнес-процесах кадрову безпеку варто вважати одним із найголовніших елементів системи безпеки підприємства в цілому. Мета дослідження - визначення об'єктів управлінського впливу в системі менеджменту кадрової безпеки підприємства. Розроблено схему формування та впровадження системи кадрової безпеки (СКБ) на підприємстві. Першим етапом є усвідомлення проблеми недостатності заходів із забезпечення КБ. Другим етапом є визначення мети, завдань, загального бачення й строків впровадження. Початковим при формуванні СКБ є її стратегія як сукупність пріоритетних цілей та управлінських підходів, реалізація яких забезпечує захист підприємства від будь-яких загроз, пов'язаних з функціонуванням кадрового напряму діяльності. Ця стратегія є частиною корпоративної стратегії підприємства й повинна враховуватися при формуванні стратегії управління персоналом. На третьому етапі здійснюється оцінка кадрового потенціалу підприємства, діагностика ризиків і загроз з боку персоналу. На етапі впровадження системи кадрової безпеки здійснюється ознайомлення персоналу з цілями та завданнями проекту, здійснюється оптимізація організаційної структури, враховуються основні труднощі впровадження. На шостому етапі здійснюється оцінка рівня КБ, в результаті якої коригуються параметри та характеристики. Останнім етапом є розробка та реалізація пріоритетних заходів з підтримки та зміцнення КБ на підприємстві у випадку його нестабільного становища. На цьому ж етапі визначаються цілі та пріоритети підприємства в системі управління персоналом, які знижують КБ на оперативному, тактичному та стратегічному рівнях в розрізі політики планування та найму персоналу, розвитку та мотивації. Висновки: розроблено процес формування та впровадження СКБ на підприємстві. Запропоновано пріоритети в політиці підприємства щодо мотивації персоналу з метою забезпечення КБ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101404 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського