Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=ЩIЛЬНIСТЬ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Тарасюк Б. А. 
Особливостi ехографiчної структури печiнки при високочастотному скануваннi у дiтей iз захворюваннями гепатобiлiарної системи / Б. А. Тарасюк, В. С. Березенко // Перинатология и педиатрия. - 2007. - № 3. - С. 43-44. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

За допомогою ультразвукових датчикiв з частотою 7,5 - 13 МГц обстежено 202 дитини з дифузними захворюваннями печiнки. Визначено крапчастi, тубулярнi та трикутнi дрiбнi утворення дiаметром до 2 мм. Вивчено стан глiссонової капсули (товщина, звивистiсть, щiльнiсть). Показано, що високочастотне сканування дозволяє поглибити ехосемiотику дифузних захворювань печiнки у дiтей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.5-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кутинська I. П. 
Артерiальна гiпертензiя i стан кiсткової системи у жiнок менопаузального перiоду / I. П. Кутинська // Галиц. лікар. вісн.. - 2007. - 14, № 4. - С. 111-115. - Бібліогр.: 48 назв. - укp.

Зазначено, що артерiальна гiпертензiя (АГ) - визнаний фактор ризику iшемiчної хвороби серця та iнфаркту мiокарда, основна причина розвитку хронiчної серцевої недостатностi та порушень мозкового кровообiгу. Виникаючи, як правило, пiсля 40-ка рокiв АГ часто поєднується з iншою патологiєю взагалi, а у жiнок клiмактеричного вiку з остеоартрозом, зокрема. Такий комбiнований перебiг обох захворювань не лише погiршує якiсть життя таких хворих, створюючи синдром взаємного обтяження, а й знижує ефективнiсть терапiї й збiльшує вiдсоток iнвалiдизацiї. Застосування нiмесилу дозволило досягти стiйкої клiнiчної та лабораторної ремiсiї. У порiвнянні з диклофенаком вiн виявляє бiльш раннiй знеболюючий ефект та не призводить до значних коливань артерiального тиску. Виявлено позитивний ефект iнгiбiторiв АПФ на мiнеральну щiльнiсть кiсткової тканини, кращий їх гiпотензивний ефект за поєднаного використання з нестероїдними протизапальними середниками на фонi застосування препаратiв кальцiю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 + Р418.110.40-3 + Р712.59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського