Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=M&A DYNAMIC<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Prymostka L. 
The impact of M&A transactions on the growth of the banks' market value = Вплив операцій злиття і поглинання на зростання ринкової вартості банків / L. Prymostka, N. Pantielieieva, I. Krasnova, V. Lavreniuk, O. Lytvynenko // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 5. - С. 45-54. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Глобалізація ринків, необхідність відповідати сучасним економічним тенденціям і впроваджувати нові технологічні рішення для підвищення прибутковості банківського бізнесу значно активізували процеси злиття та поглинання в банківському секторі. Процеси злиття та поглинання є довгими та складними, їхні результати важко передбачити за відсутності фактичних детальних досліджень. Різноманітність результатів наявних досліджень вимагає оновлення даних на основі більших обсягів трансакцій і більших часових інтервалів. Мета роботи - обгрунтування двох гіпотез: по-перше, вплив угод про злиття та поглинання, особливо на збільшення вартості банків; і вплив факторів, які показують рівень економічного розвитку на вартість банків. Досліджено взаємозв'язок між вартістю комерційних банків на внутрішньому та зовнішньому фінансових ринках, угодами про злиття та поглинання, а також економічними показниками, опублікованими Світовим банком і такими, що вимірюють рівень економічного розвитку країн. Використано метод статистичного моделювання. Побудована модель лінійної регресії надає можливість стверджувати, що факт впливу М&А на зростання вартості консолідованих банків є справедливим у 54,8 % випадків. Дослідження показує, що процеси злиття та поглинання мають найбільший вплив на вартість банків у проміжку 3 - 5 років після укладення угоди. Аналіз взаємозв'язку між економічними показниками та зростанням вартості банків показує, що найбільший вплив на вартість банків має відсоток зростання ВВП і ВВП на душу населення, але низьке значення детермінанти у 22,9 % свідчить про низьку залежність вартість банку на рівні економічних показників в цілому. Встановлено, що зовнішні чинники не впливають безпосередньо на зростання вартості банків при здійсненні операцій М&А. У короткостроковій перспективі можна стверджувати, що банк зазнає зростання витрат, збільшення суми коротко- та довгострокової заборгованості та збільшення обсягу портфеля міноритарних цінних паперів. Однак це тільки збільшить вартість банку, позиціонуючи його як значимого гравця на ринку. Питання розширення системи факторів, які впливатимуть на процеси M&A і, як наслідок, на вартість банків, буде предметом подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.64-650 + У9(4УКР)262.10

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського