Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>TJ=ЗАЛІЗН. ТРАНСП. УКРАЇНИ - 2020 - № 2<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія: Транспорт   
1.

Красноштан О. М. 
Маркетингові дослідження в оцінці задоволення споживачів транспортних послуг / О. М. Красноштан, Т. С. Мельник // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 4-10. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Сучасний стан транспортного ринку та особливості послуг для пасажирів залізничного транспорту далекого сполучення обумовлюють потребу в розвитку методології маркетингових досліджень ринку пасажирських перевезень, в адаптації та удосконаленні існуючих методів вимірювання та оцінювання задоволення споживачів. Уточнено поняття задоволення споживача. Запропоновано механізм реалізації концепції підвищення якості обслуговування пасажирів. Подано результати проведеного маркетингового дослідження за адаптованими до сучасних умов та специфіки залізничного пасажирського транспорту синтезованими методами SCSB та ECSI. Розраховано індивідуальні параметричні та інтегральний показник задоволення пасажирів перевезеннями залізницею в далекому сполученні, здійснено їх порівняння з аналогічними показниками європейських країн. Представлено результати незалежного маркетингового дослідження щодо задоволення пасажирів залізниці. Визначено першочергові напрями удосконалення обслуговування пасажирів, що підкріплені внутрішніми можливостями залізниці. Обгрунтовано потребу в запровадженні нових напрямів маркетингових досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: О285.06 + У9(4УКР)372.0-814-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
2.

Ломотько Д. В. 
Ефективність впровадження логістичних інформаційних технологій виробничими компаніями при перевезеннях за участю залізниць / Д. В. Ломотько, Д. М. Кузьменко, В. В. Гаєвський, В. В. Столбовий // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 11-21. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто фактори, що впливають на функціонування виробничих компаній: вибір виду транспорту, перевізника, рухомого складу, логістичного посередника, плануванні терміну доставки вантажу та строків його обробки на виробництві в умовах надання надійних джерел інформації, наявності технологічних, фінансових обмежень та людського фактору. Запропоновано клієнтоорієнтований підхід до формування логістичних інформаційних технологій у перевізний процес за участю залізниць шляхом впровадження єдиної інформаційно-керуючий системі логістичних процесів компанії. Здійснено оцінку економічної ефективності цієї автоматизованої системи з урахуванням зміни рівня плати за користування вагонами.


Індекс рубрикатора НБУВ: О28 с11 + У9(4УКР)372.0-813

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
3.

Войтків С. В. 
Напрямки створення перспективних купейних спальних вагонів 1-го класу підвищеної комфортабельності / С. В. Войтків // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 22-32. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На основі аналізу розмірних параметрів існуючих пасажирських вагонів та вимог нормативних документів у сфері пасажирського вагонобудування розглянуті напрямки створення перспективних конкурентоспроможних купейних спальних вагонів підвищеної комфортабельності, пов'язані зі збільшенням ширини їх кузовів та застосуванням нових компонувальних схем з поздовжнім розміщенням пасажирських купе. Запропоновані компонувальні схеми для конкурентоспроможних купейних спальних вагонів 1-го класу підвищених рівнів комфортабельності та показники для їх визначення.


Індекс рубрикатора НБУВ: О245-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
4.

Gerlici J. 
Evaluation of innovative methods of modern rolling stock brake systems efficiency increase = Оцінка інноваційних методів підвищення ефективності сучасних гальмівних систем рухомого складу / J. Gerlici, M. Gorbunov, K. Kravchenko, O. Prosvirova, T. Lack // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 33-40. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Розглянуто проблему нестабільної роботи гальмівних елементів залізничного рухомого складу, викликану підвищенням температури в контакті пари тертя при гальмуванні. Проведено аналіз конструктивних рішень щодо відведення тепла від гальмівних елементів. Досліджено методи та технічні рішення для підвищення ефективності гальмівної системи шляхом стабілізації температури фрикційного контакту. Програмний модуль експертної системи оцінки в Microsoft Excel був розроблений для розрахунку значущості методів стабілізації температури у фрикційному контакті. В результаті експертного дослідження була проведена оцінка інноваційних методів підвищення ефективності гальмівних систем для сучасного рухомого складу. З'ясовано, що найбільш підходящим методом підвищення ефективності гальмування є подача повітряного потоку з регульованою температурою в залежності від гальмування і умов експлуатації. Цей метод отримав найвищий рейтинг 0,21. Однак інші методи також можуть вважатися придатними, оскільки відмінності в оцінках незначні. На думку експертів, найменший вплив на стабілізацію температури надають прокладки з охолоджуючими ребрами (сума рангів дорівнює 0,1). Але це інноваційне рішення буде ефективно працювати разом з іншими методами, такими як подача холодного повітря. Розроблено цільову функцію управління трибологічних процесами при контакті гальмівних елементів. Застосування цієї цільової функції дозволяє використовувати резерв гальмування з досягненням максимального ефекту гальмування. На підставі проведеного аналізу було запропоновано інноваційне рішення гальмівного диска. Запропоноване рішення дозволить знизити знос поверхонь тертя, значно спростить технологічний процес заміни гальмівного диска, знизить ймовірність появи тріщин в глибині диску і підвищить надійність його роботи.


Індекс рубрикатора НБУВ: О26-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
5.

Ерыганов А. В. 
Определение степени сжатия дизеля по результатам индицирования рабочего процесса / А. В. Ерыганов, Р. А. Варбанец // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 41-44. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Запропоновано розрахунковий метод визначення об'єму камери стиснення та ступеня стиснення в циліндрі за даними індикаторної діаграми дизеля. Використовується точка на кривій стиснення, в якій швидкість наростання тиску максимальна. У цій точці друга похідна від кривої тиску за кутом повороту колінчастого вала дорівнює нулю. Записано вираз для другої похідної від кривої стиснення у вигляді політропи. При вирішенні цього рівняння скорочений показник політропи, що дозволило вивести вираз для об'єму циліндра в зазначеній точці в аналітичному вигляді. В результаті по відомим геометричним параметрам циліндра та даними, отриманими з індикаторної діаграми дизеля, можна з інженерної точністю визначити ступінь стиснення, що особливо актуально для сучасних малооборотних дизелів MAN, WARTSILA в документації яких цей параметр не вказано.


Індекс рубрикатора НБУВ: О235.2-041.4-011

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
6.

Тарасюк В. М. 
Підвищення ресурсу тягових двигунів електровозів і електропоїздів / В. М. Тарасюк, О. Ю. Балійчук, Т. М. Мельник // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 44-48. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано один із можливих способів підвищення ресурсу тягових двигунів рухомого складу. Запропоновано на підставі діагностики технічного стану електричної ізоляції обмоток збільшити пробіг тягових двигунів до пробігу електровозів і електропоїздів. Для достовірної діагностики електричної ізоляції обмоток необхідно додатково запроваджувати більш інформативні параметри контролю. Одним із можливих параметрів може бути коефіцієнт абсорбції. З метою дослідження абсорбційних характеристик систем ізоляції електричних машин рухомого складу проведено визначення коефіцієнту абсорбції для якірних обмоток ТЕД електропоїздів. За результатами обробки статистичних даних отримані допустимі значення коефіцієнтів абсорбції для якірних обмоток після капітального ремонту і в процесі експлуатації. Отримані коефіцієнти можна застосувати для діагностики якорів ТЕД РТ-51, відремонтованих із застосуванням компаунду Елпласт та стрічок Елізтерм, виробництва ТОВ НПП "Укрпромвпровадження".


Індекс рубрикатора НБУВ: О232-042.2 + О235.22-042.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
7.

Крюков Д. О. 
Порівняння методів оцінки якості осей залізничного рухомого складу ультразвуковим контролем при їх виготовленні та ремонті / Д. О. Крюков // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 51-54. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета дослідження - порівняння критеріїв оцінки величини внутрішніх дефектів осей колісних пар рухомого складу ультразвуковим методом в залежності від стадії їх життєвого циклу. Проведено аналіз дефектів вісі, які впливають на її акустичні характеристики та зроблено їх порівняння з вимогами нормативної документації.


Індекс рубрикатора НБУВ: О22-046.510.1 + О22-066.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
8.

Махлай В. А. 
Організація інспекторського контролю на заводах з ремонту тягового рухомого складу / В. А. Махлай // Залізн. трансп. України. - 2020. - № 2. - С. 54-59. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено процедури інспекційного та приймального контролю залізничної продукції, що виготовляється на замовлення АТ "Укрзалізниця", який здійснюється на ремонтних підприємствах-виробниках згідно договірних умов між замовником та інспекційним органом, з метою оцінки здатності системи виробника забезпечувати випуск якісної продукції. Вказані критерії оцінки відповідності продукції вимогам діючих в Україні нормативних актів, стандартів, технічної документації та її придатності до експлуатації за призначенням. Наведені обсяги інспекторського контролю локомотивів, їх вузлів та агрегатів виконаного у 2019 р. Центром технічного аудиту філії "НДКТІ" АТ "Укрзалізниця".


Індекс рубрикатора НБУВ: О232-083.1/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського