Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (122)Книжкові видання та компакт-диски (134)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=АХМЕТ$<.>+<.>A=МАРАТ$<.>+<.>A=УБАЙДУЛЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ахметов В. С. 
Кінематичні параметри Галактики за даними сучасних астрометричних каталогів: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.03.01 / В. С. Ахметов ; НАН України, Голов. астрон. обсерваторія. — К., 2011. — 22 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В673 я26,022 + В675 я26,022
Шифр НБУВ: РА384580 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Ахметшина Л.Г. 
Сегментація та підвищення якості низькоконтрастних зображень на основі локально-адаптивних відображень: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.23 / Л.Г. Ахметшина ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 32 с. — укp.

Теоретично розроблено й експериментально досліджено локально-адаптивні інтелектуальні методи обробки низькоконтрастних зображень, які дозволяють забезпечити підвищення чуливості, роздільної здатності та стійкості процедур фільтрації та сегментації звичайних і багатопараметрових (багатоспектральних) низькоконтрастних зображень за умов апріорної невизначності характеристик системи їх формування, спектральних і статистичних характеристик перешкод й корисного сигналу (об'єкта інтересу) та його розташування. Розроблено теоретичні засади та методи обробки низькоконтрастних зображень на основі визначення нових локально-адаптивних відображень та їх математичних перетворень (трансформації), що дозволяє адаптувати функцію перетворення до функції розподілу яскравісних характеристик вихідних зображень з метою підвищення потенційної чутливості й роздільної здатності візуального аналізу. Розроблено адаптивний метод підвищення якості низькоконтрастних зображень - селективної фільтрації комбінованих шумів (структурних і вимірювальних) за умов апріорної невизначеності їх спектральних і статистичних характеристик та ядра інтегрального перетворення системи формування зображення. Розроблено методи синтезу нових інформативних характеристик, що забезпечують адаптивне підвищення чутливості аналізу низькоконтрастних зображень без наявності апріорної інформації про розташування можливого об'єкта інтересу з одночасною стабільністю до дії структурних шумів. Розроблено теоретичні засади та методи підвищення чутливості та вірогідності сегментації, узагальнено запропоновані підходи щодо аналізу низькоконтрастних зображень за умов різного роду невизначеності. Створено методику нейромережевого синтезу результативного "композитного" зображення на основі багатовимірного ансамблю сформованих характеристик. Вивчено специфіку застосування розроблених методів на моделях і зображеннях різної фізичної природи, обгрунтовано умови їх ефективної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01 +
Шифр НБУВ: РА362137

Рубрики:

      
3.

Ахметов Р.Ф. 
Теоретико-методичні основи управління системою багаторічної підготовки спортсменів швидкісно-силових видів спорту (на матеріалі дослідження стрибків у висоту): Автореф. дис... д-ра наук з фіз.виховання і спорту: 24.00.01 / Р.Ф. Ахметов ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2006. — 39 с.: рис. — укp.

Розроблено концепцію та теоретико-методичні засади управління поетапною багаторічною підготовкою спортсменів швидкісно-силових видів спорту. Створено методологію, яка дозволяє здійснити прогностичний аналіз часових етапів з метою їх оптимізації. Запропоновано концепцію наукового передбачення успішності спортивної підготовки спортсменів на кожному етапі, а також модельні характеристки спеціальної фізичної та технічної підготовки на конкретному етапі багаторічної підготовки. На підставі результатів дослідження вікової динаміки приросту соматичних характеристик, спеціальних фізичних якостей, зміни технічних параметрів, розроблено алгоритми статистичного прогнозу результативності й алгоритми експертного оцінювання перспективності спортсменів. Наведено метод визначення ступеня реалізації швидкісносилових якостей у спортсменів і виявлено раціональний склад тренувальних засобів на різних етапах багаторічного тренувального процесу. Розроблено методику використання прийому "полегшуюче лідирування" у поєднанні з електростимуляцією у навчально-тренувальному процесі спортсменів. Експериментально доведено ефективність комплексного механізму управління багаторічною підготовкою спортсменів швидкісно-силових видів спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.5.15 +
Шифр НБУВ: РА345798
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського