Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (95)Книжкові видання та компакт-диски (83)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=БУРИК$<.>+<.>A=ЗОРЯН$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Бурикін О.Б. 
Взаємовплив електричних мереж електроенергетичної системи в процесі оптимального керування їх режимами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / О.Б. Бурикін ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 18 с. — укp.

Установлено залежність втрат потужності, зумовлених взаємними та транзитними перетоками в електроенергетичних системах (ЕЕС), від неоднорідності електричних мереж, що може бути використано для підвищення ефективності оптимального керування нормальними режимами ЕЕС та зменшення в них додаткових втрат електроенергії. Розроблено метод визначення коефіцієнтів розподілу втрат потужності з лінійним представленням навантаження та використанням результатів розрахунку усталеного режиму, що дозволяє визначити втрати потужності у вітках електричної мережі від навантажень заданих вузлів, які можуть належати іншій електричній мережі. Визначено умови оптимальності взаємних і транзитних перетоків потужності в ЕЕС. Удосконалено метод визначення оптимізувальних впливів у системі автоматичного керування потоками потужності напругою в ЕЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016 +
Шифр НБУВ: РА349206

Рубрики:

      
2.

Бурик В.М. 
Позамозкові пухлини краніовертебральної локалізації. Діагностика та хірургічне лікування: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.05 / В.М. Бурик ; Держ. установа "Ін-т нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова" АМН України. — К., 2008. — 24 с. — укp.

Досліджено проблеми мікрохірургічної анатомії визначено різні анатомо-топографічні варіанти позамозкових пухлин краніовертебральної локалізації. Установлено їх співвідношення та взаємодію з анатомічними утвореннями основи черепу та верхньо-шийних відділів хребта, церебральними та спінальними структурами та магістральними судинами основи мозку. Визначнено оптимальні хірургічні доступи до пухлин краніовертебральної локалізації залежно від їх анатомо-топографічних варіантів та гістопатологічних типів, а також з урахуванням взаємодії новоутворення зі структурами краніовертебрального з'єднання. Детально розроблено та обгрунтовано застосування методики віддаленого й екстремально-латерального доступів до позамозкових пухлин краніовертебрального переходу. Установлено їх анатомічну та патофізіологічну доцільність методик для видалення новоутворень вентральної та вентролатеральної локалізації цієї зони. Установлено особливості клініко-неврологічних досліджень і обсяг сучасних діагностичних обстежень хворих з позамозковими пухлинами краніовертебральної локалізації, які забезпечують вчасне виявлення патологічного осередку, можливість доопераційного планування хірургічного підходу та вірогідного прогнозу результатів оперативних втручань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.627 +
Шифр НБУВ: РА360559

Рубрики:

      
3.

Бурикін В.В. 
Технологічне забезпечення якості поверхні напилених деталей поліруванням пелюстковими кругами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / В.В. Бурикін ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Установлено, що конструктивним параметром, який обумовлює зменшення ударного впливу пелюстка на оброблювану поверхню, а також сприяє зменшенню шорсткості поверхні та витрат алмазів у крузі, є кут нахилу пелюстка до радіальної площини. Уперше показано можливість технологічного забезпечення якості напилених поверхонь у разі полірування пелюстковими кругами з розташуванням робочих елементів під нахилом, яке передбачає спрямоване варіювання параметрами шорсткості поверхні з урахуванням пористості матеріалу, а також структурним, зміцненим і напруженим станом поверхневого шару на базі конструктивних елементів інструменту та технологічних факторів обробки. Розроблено математичну модель для прогнозування параметрів мікрогеометрії поверхневого шару, яка враховує пористість напиленого матеріалу та забезпечує підвищення точності розрахунків висотних характеристик шорсткості обробленої поверхні. Показано, що завдяки управлінню режимами процесу полірування, конструктивними параметрами інструмента та характеристиками алмазоносного шару робочих елементів у поверхневому шарі напилених покриттів формується стан, який забезпечує підвищення їх зносо- та корозійної стійкості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.033.057.2 + К663.8 +
Шифр НБУВ: РА333780

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського