Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ВОДОЛАЗЬК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Водолазька С.А. 
Постмодерністські акценти у творчості Емми Андієвської: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / С.А. Водолазька ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Здійснено спробу системного аналізу прозової творчості Емми Андрієвської у контексті модерністського дискурсу та з'ясовано появу механізму виникнення рис постмодерністського письма. На матеріалі "Геростратів", "Роману про людське призначення", а також новелістики досліджено домінантні стилетворчі чинники творів авторки та вивчено генетичні й типологічні зв'язки творчості Е. Андрієвської з творчістю провідних європейських та вітчизняних майстрів слова. Розглянуто аксіологічні та естетичні орієнтації письменниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(УК=4НІМ)-4 Андієвська,Е. 534 + Ш5(4ГЕР=УК)-4 Андієвська,Е. 534 +
Шифр НБУВ: РА324149

Рубрики:

      
2.

Водолазький В.А. 
Формування зв'язків з громадськістю в органах місцевого самоврядування України: соціологічний аналіз моделей: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / В.А. Водолазький ; НАН України. Ін-т соціології. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Здійснено соціологічний аналіз PR-діяльності органів місцевого самоврядування України та з'ясовано характер суперечностей між визначальними на практиці односторонніми зв'язками місцевої влади з громадськістю та несистемними спробами налагодження двостороннього діалогу. Дістав подальшого розвитку аналіз суті PR як соціального інституту, таких його характеристик, як соціальна мета, предмет, суб'єктна структура, субстанція, зміст, засоби й результати діяльності, сфера застосування, функції, а також специфіка реалізації в закритих та відкритих соціальних системах. Досліджено й узагальнено відомі у світовій практиці моделі організації PR і запропоновано принципи оптимізації зв'язків органів місцевої влади з громадськістю за умов України: розмежування функцій служб PR з іншими муніципальними структурами, реалізація принципу "взаємної доповнюваності" PR та інших структур, випереджувальне планування стратегії та тактики PR-діяльності, систематичний контроль за досягнутими результатами. Розроблено критерії оцінки ефективності зв'язків з громадськістю. Запропоновано систему первинних та інтегральних емпіричних показників ефективності PR-зусиль, а також класифікацію технологічних моделей PR муніципальних органів України, що відображає загальну тенденцію їх трансформації від PR як додаткового атрибута прикрашання влади до PR як інструмента стратегічного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: А6 + С5*333.4 +
Шифр НБУВ: РА324385

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського