Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (24)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>A=Власенко Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Власенко Ю. Є. 
Взаємодія важких штампів з багатошаровою пружнопластичною основою, що містить включення: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.17 / Ю. Є. Власенко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2010. — 19 с. — укp.

Сформульовано постановку задачі рівноваги важких штампів на неоднорідній пружнопластичній багатошаровій основі з включеннями та порожнинами. Сформульовано задачі дослідження та розроблено методологію одержання числового розв'язання сформульованих задач. Розв'язано та проаналізовано задачі про нерівномірні осідання та крени важких штампів. Запропоновано ряд рекомендацій зі зменшення ефектів крену штампів і розвитку зон пластичної деформації. Досліджено задачі з порожнинами, моделюючими траншею уздовж штампу, шахтну виробітку та виробітку під підземні комунікаційні споруди. Одержано висновки дозволили виробити рекомендації, завдяки яким можна знизити небажані ефекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.1
Шифр НБУВ: РА371245 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Власенко Ю.Л. 
Оптимізація законодавства України у сфері забезпечення екологічної безпеки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.06 / Ю.Л. Власенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження й обгрунтовано основні положення оптимізації законодавства України у сфері забезпечення екологічної безпеки на підставі системного аналізу її теоретико-прикладних засад і розробки методологічних основ правових отимізаційних моделей у контексті сталого розвитку. Проведено правове оцінювання стану законодавства України у сфері забезпеченя екологічної безпеки, наведено пропозиції щодо його оптимізації. Теоретично обгрунтовано комплексний системний підхід до питань правового регулювання забезпечення екологічної безпеки як головної передумови оптимізації законодавства у цій сфері. Запропоновано основні форми оптимізацї законодавства України у сфері забезпечення екологічної безпеки з виокремленням визначальних критеріїв та обмежень для побудови його правових моделей. Проаналізовано основні принципи та положення міжнародно-правових норм у сфері забезпечення екологічної безпеки й обгрунтовано напрями їх імплементації у національне законодавство України у сфері забезпечення екологічної безпеки з метою його оптимізації. Розроблено основні концептуальні підходи до моделювання законодавства України у сфері забезпечення екологічної безпеки, що створюють умови для його оптимізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021.11-39
Шифр НБУВ: РА370601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Власенко Ю.О. 
Психологічний аналіз інноваційного потенціалу особистості: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / Ю.О. Власенко ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2003. — 19 с. — укp.

Представлено методологічні засади побудови психологічної теорії інноваційних процесів і концептуальний підхід до вивчення інноваційного потенціалу особистості як суб'єкта власного життя. Описано структуру інноваційного потенціалу, механізми, стратегії та типологічні особливості його реалізації, феноменологію переживання людиною змін. Запропоновано методику дослідження інноваційного потенціалу особистості. Вивчено вікові й індивідуальні особливості прояву інноваційних можливостей людини та їх динаміку залежно від системи механізмів, які реалізують інноваційний потенціал, і специфіки його внутрішньоструктурної організації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.235 +
Шифр НБУВ: РА322817

Рубрики:

      
4.

Власенко Ю.Д. 
Синтез, хімічні властивості та біологічна активність 3,5-діамінотіофенів з електронодефіцитними замісниками в положеннях 2 та 4: автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.02 / Ю.Д. Власенко ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методи синтезу нових похідних 3,5-діамінотіофенів (3,5-ДАТ) і проведено цілеспрямований пошук речовин з анальгетичною, протизапальною, антимікробною та гіполіпідемічною активністю серед сполук даного ряду. Вперше розроблено "one-pot" технологію рідинно-фазного паралельного синтезу 3,5-ДАТ з електронодефіцитними замісниками у положеннях 2 та 4, шляхом взаємодії заміщених ацетонітрилів, арилізотіоціанатів і фенацилбромідів за умови основного каталізу та гомогенного середовища. Шляхом зміни похідних ацетонітрилу та метиленактивних галогенпохідних досліджено можливість введення різних замісників у положення 2 та 4. Вивчено взаємодію похідних ацетонітрилів з арилізотіоцианатами. Вперше одержано й описано солі N,S-ацеталькетонів та DBU й обгрунтовано можливість їх використання як вихідних сполук для препаративного синтезу сірковмісних гетероциклів. Вивчено властивості похідних 3,5-ДАТ у реакціях ацилування. Вперше синтезовано 2-нітро-3,5-діамінотіофени шляхом взаємодії вихідних 3,5-ДАТ з нітрозувальними реагентами. Будову синтезованих сполук підтверджено даними ІЧ, УФ/Вид, ЯМР-спектроскопії, хромато-мас-спектрометрії та рентгеноструктурним дослідженням. Розроблено комбінаторну бібліотеку похідних 3,5-ДАТ. Із використанням програми PASS здійснено віртуальний скринінг синтезованої комбінаторної бібліотеки заміщених 3,5-ДАТ і сплановано цілеспрямований пошук серед синтезованих сполук речовин з анальгетичною, протимікробною, гіполіпідемічною та протизапальною дією. Вперше одержано дані про анальгетичну, протимікробну, гіполіпідемічну та протизапальну активність похідних 3,5-ДАТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-1 діамінотіофен + Г261.21,0 +
Шифр НБУВ: РА357504

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського