Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (37)Книжкові видання та компакт-диски (39)
Пошуковий запит: (<.>A=Вірченко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Вірченко В.В. 
Жіночі навчальні заклади у м.Києві (1861 - 1920 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Вірченко ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу широкого кола архівних і опублікованих джерел досліджено процес розвитку жіночих навчальних закладів у м.Києві в 1861 - 1920-ті рр., визначено основні типи цих закладів. Установлено, що основним типом київської початкової школи були однокласні парафіяльні училища, а двокласних жіночих училищ існувало значно менше. Як і у всій Україні, мережа початкових шкіл Києва була малорозвиненою. Доведено, що середня жіноча освіта була представлена головним чином Інститутом шляхетних дівчат, 25-ма гімназіями державного та приватного типу, 2-ма жіночими училищами духовного відомства. Зроблено висновок, що суть "жіночого питання" у другій половині XIX ст. - на початку XX ст. полягала у реалізації права жінок на вищу освіту. Провідну роль у цьому процесі відігравали Київські вищі жіночі курси, Вечірні вищі жіночі курси ім. А.П.Жекуліної та Фребелівський педагогічний інститут.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-2К)5-7 + Т3(4УКР-2К)61-7 + Ч33(4УКР-2К) +
Шифр НБУВ: РА345777

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Вірченко В.В. 
Формування інституційної структури фінансового ринку в умовах транзитивної економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / В.В. Вірченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено суть інституційної структури фінансового ринку, її склад, макроекономічні функції та типологізацію з використанням концептуального каркасу нової інституціональної економічної теорії. Висвітлено погляди провідних економістів щодо ролі фінансових інститутів та їх місця в економічній системі. На підставі аналізу результатів економетричного аналізу визначено механізм впливу інституційної структури фінансового ринку на суспільно-економічне зростання у процесі ринкової трансформації економіки країни. Виявлено головні закономірності, що характеризують процес формування та розвитку інституційної структури фінансового ринку за умов транзитивної економіки. Сформульовано основні теоретичні та практичні рекомендації щодо розвитку та вдосконалення механізму впливу функціонування фінансових інститутів, які є складовими інституційної структури вітчизняного фінансового ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.62 +
Шифр НБУВ: РА353586

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського