Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (185)Книжкові видання та компакт-диски (109)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ДУДАРЕНК$<.>+<.>A=ГАЛИН$<.>+<.>A=ВЛАДИМИРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Дударенко Г.В. 
Зміна молекулярно-масового розподілу в сумішах лінійних полімерів в присутності аеросилу: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / Г.В. Дударенко ; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено програмне забезпечення для якісного та кількісного оцінювання зміни молекулярно-масового розподілу полімерів у сумішах з використанням методу ексклюзійної хроматографії. За допомогою розробленої програми розраховано зміну молекулярно-масових характеристик промислових полімерів під час їх адсорбції з бінарних і потрійних розчинів залежно від ступеня адсорбційної спорідненості полімерних компонентів до поверхні адсорбенту, співвідношення адсорбент - розчин, параметра термодинамічної гнучкості макромолекул, концентрації розчину (розведеного, напіврозведеного), з якого проводиться адсорбція та співвідношення полімерів у розчині. З застосуванням розробленої програми визначено зміну молекулярно-масових характеристик полімерів, одержаних завдяки реакційному формуванню in situ з вихідних мономерів за різними механізмами. Установлено суттєвий вплив кінетичних умов формування і кількості аеросилу на молекулярні маси та молекулярно-масовий розподіл цих полімерів, що може бути зумовлено адсорбційною взаємодією між поверхнею аеросилу, вихідними та кінцевими компонентами суміші.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-1 с +
Шифр НБУВ: РА358645

Рубрики:

      
2.

Дударенко М.М. 
Координаційні сполуки нікелю(II) та міді(II) з бідентатними лігандами оксимного, амідного та гідроксаматного типів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / М.М. Дударенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено комплексоутворювальні властивості хелатних лігандів з донорними наборами {оксим, гідроксамат} та {гідроксамат, гідроксамат}. З використанням методів потенціометричного pH-титрування, електронної та ЕПР-спектроскопії вивчено комплексоутворення досліджуваних лігандів з іонами нікелю(II) та міді(II) у водних розчинах. Встановлено характер розподілу комплексних частинок залежно від pH, розраховано константи утворення комплексів. Розроблено методики синтезу та одержано в індивідуальному стані 36 нових координаційних сполук нікелю(II) та міді(II) з досліджуваними лігандами. Визначено фізико-хімічні та спектральні властивості одержаних сполук, визначено їх склад та способи координації лігандів. За методом повного рентгеноструктурного аналізу встановлено будову дев'яти комплексів, в тому числі трьох - поліядерних. Вивчено кріомагнетохімічні властивості синтезованих поліядерних комплексів шляхом вимірювання магнітної сприятливості в інтервалі температур 1,7 - 300 К.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г128.13 + Г121.316 +
Шифр НБУВ: РА321217

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Дударенко О.О. 
Моделювання і розрахунки зсувної небезпеки та інженерного захисту територій і об'єктів: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.23.02 / О.О. Дударенко ; Держ. НДІ буд. конструкцій. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано методи та засоби здійснення розрахунків зсувних процесів на варіаційній основі без суб'єктивного завдання поверхні ковзання, запропоновано варіаційні методи вирішення питань забудови зсувонебезпечних територій і проектування їх інженерного захисту. На основі теоретичних положень статики сипучого середовища та відомих, найбільш застосовних на практиці методів розрахунків коефіцієнту стійкості схилу Маслова - Берера та Шахунянца і величині зсувного тиску Шахунянца і Білеуша розроблено математичну модель зсувного процесу. Розглянуто обмеження та умови застосування прийнятої математичної моделі, здійснено її практичну перевірку. Створено та апробовано комп'ютерну програму LandSlip2d для автоматичного визначення на варіаційній основі просторового положення поверхні ковзання конкретних зсувів, що дозволяє уникати суб'єктивності її визначення і підвищує надійність розрахунків зсувної небезпеки і споруд інженерного захисту територій і об'єктів від зсувів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н777.2 +
Шифр НБУВ: РА327879

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського