Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (57)Книжкові видання та компакт-диски (74)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=КОНДУСОВ$<.>+<.>A=НАТАЛ$<.>+<.>A=ВАЛЕРЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Кондусова Н.В. 
Підвищення ефективності зуборізних довбачів за рахунок використання автономних значень зовнішніх і бічних задніх кутів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Н.В. Кондусова ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено нову конструкцію та методику проектування зуборізного довбача для підвищення його стійкості, що дозволяє забезпечити необхідні геометричні обмеження параметрів оброблюваних зубчастих колес та розширити можливості селекції за умов сучасного автоматизованого виробництва. У розробленій конструкції зуборізних довбачів кути, що визначають задні поверхні, задаються автономно. За цього конічна задня поверхня задана заднім кутом на вершині, а бічні задні поверхні - кутовим параметром нахилу лінійчатої поверхні як сукупності контурів рейки. Установлено нові функціональні взаємозв'язки між параметрами довбача. Запропоновано геометричну модель шару, що зрізується. Оцінено поля напруг і температур та визначено ділянки, які обмежують стійкість довбача. Розроблено алгоритм розрахунку задніх кутів запропонованого довбача, методики його проектування та селекції переточок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К635.001.455-56-02 +
Шифр НБУВ: РА354620

Рубрики:

      
2.

Наталіна Н.О. 
Стратегії політичної конвертації суспільних капіталів у пострадянських державах: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Н.О. Наталіна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблему трансформації політичного поля пострадянських країн через групові й індивідуальні стратегії нагромадження та конвертації капіталів політичних акторів. З'ясовано особливості застосування концепції конвертації суспільних капіталів як методології дослідження політичних еліт у трансформаційних соціумах. Визначено специфіку економічного, соціального, політичного, символічного, культурного та гендерного капіталів у контексті системної трансформації за трьома рівнями аналізу: індивідуальним, груповим і соціоетальним. Виявлено вплив конвертаційних стратегій опозиційної еліти як групових політичних акторів на динаміку політичного поля України, Грузії, Молдови та Литви на початку XXI ст. Показано, що основною конвертаційною стратегією індивідуальних політичних акторів у політичному полі сучасної України є взаємоконвертація політичного й економічного капіталів. Як case study індвідуальних конвертаційних стратегій проаналізовано модель життєвого циклу політика Ю. Тимошенко та доведено, що домінувальною формою для неї є символічний капітал.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 +
Шифр НБУВ: РА363664

Рубрики:
  

      
3.

Кондусова О.Б. 
Тривимірне геометричне моделювання зняття припуску, формоутворення і проектування інструментів при обробці різанням: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.Б. Кондусова ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1999. — 35 с. — укp.

Дисертацію присвячено геометричному моделюванню зняття припуску, формоутворенню і проектуванню інструментів при обробці в машинобудуванні. Розроблено нову узагальнену тривимірну модель зняття припуску, засновану на багатопараметричних відображеннях. Модель об'єднує процеси формоутворення і зняття припуску у взаємозв'язку з моделями оброблюваних деталей та інструментів. Виявлено найбільш суттєві геометричні ознаки способів обробки. Запропоновано новий алгоритм конкретизації моделей та основи їхньої систематизації. Рекомендовано алгоритми моделювання різальних інструментів регламентованим відніманням і формуванням композицій з точкових і фасонних елементів. Розроблено методику розрахунку площі плями контакту, швидкості, шляху і тривалості різання, об'ємів шару, що зрізається, інтенсивності зняття. Отримані моделі, алгоритми і методики забезпечують компактність формалізації. Вони можуть бути використані в геометричному забезпеченні CAD/CAM систем технологічного призначення і при моделюванні процесів різання матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-56-02

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського