Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (74)Книжкові видання та компакт-диски (84)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=КРУГЛЯКОВ$<.>+<.>A=ТАТЬЯН$<.>+<.>A=ГЕННАДЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Татьяненко О.В. 
Клініко-функціональні критерії обмежень життєдіяльності при гіпертонічній хворобі II стадії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Татьяненко ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. Ін-т гастроентерології. — Д., 2005. — 23 с. — укp.

Проведено досліження обмежень життєдіяльності в аспекті вивчення проблеми удосконалення медико-соціальної експертизи за гіпертонічної хвороби (ГХ) II стадії. В результаті комплексного обстеження встановлено, що ГХ II стадії характеризується різноманітністю структурно-функціональних змін серцево-судинної системи, що свідчить про клінічну та патогенетичну гетерогенність проявів даної стадії захворювання й обумовлює диференційовані підходи щодо оцінки обмежень життєдіяльності. Уточнено патогенетичні взаємозв'язки, які відображають негативний вплив гіпертрофії лівого шлуночка (ГЛШ) на функціонування системи кровообігу у хворих на ГХ. Встановлено, що прогресування ГЛШ супроводжується розвитком автономної дисфункції серця, а у випадку формування даної патології за концентричним типом, у порівнянні з ексцентричним, відзначено вищі рівні артеріального тиску (АТ) за даними добового моніторування та вірогідне зниження часових показників варіабельності серцевого ритму (ВСР). Встановлено, що рівень реакції систолічного АТ на фізичне навантаження у хворих на ГХ поєднаний з рівнем систолічного АТ за даними добового моніторування АТ та зворотно пов'язаний зі статистичними та спектральними параметрами добової ВСР. Виявлено, що на формування обмежень життєдіяльності за ГХ II стадії впливають тривалість захворювання, ступінь і характер артеріальної гіпертензії, ступінь і геометричний тип ГЛШ, а також тип гемодинамічної реакції на фізичне навантаження. Розроблено диференційовані критерії функціонального стану серцевої діяльності, які рекомендовано використовувати під час проведення медико-соціальної експертизи для встановлення оцінки обмежень життєдіяльності хворих на ГХ II стадії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 +
Шифр НБУВ: РА336310

Рубрики:

      
2.

Круглякова О.В. 
Математичне моделювання процесів тепло- та масообміну в конденсаторі змішуючого типу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / О.В. Круглякова ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено методику розрахунку форсункових конденсаторів змішуючого типу за довільних геометричних і режимних характеристик апарата. Наведено опис математичної моделі, яка включає рівняння тепломасообміну, гідродинаміки та теплового балансу під час взаємодії пари з полідисперсною поверхнею краплин, а також плівок і тих частинок прикореневих ділянок факелу розпилювачів, що не розпалися. Сформовано математичну модель трансформації дисперсного складу краплин під час взаємодії факелу розпилювача з сітковими насадками. Проведено перевірку адекватності математичної моделі реальним процесам тепломасообміну в контактному конденсаторі Угорської фірми EGL. На основі методики планування числового експерименту з використанням методу Бокса та Бенкена одержано узагальнююче кореляційне рівняння для визначення робочої висоти конденсатора залежно від режимних і геометричних характеристик апарата. Висвітлено результати числових досліджень інтенсивності теплообміну із застосуванням запропонованої математичної моделі та проведено розрахунки локальних і середніх об'ємних коефіцієнтів теплообміну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363-049.3-01с116
Шифр НБУВ: РА318705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
3.

Круглякова 
Математичне моделювання процесів тепло- та масообміну в конденсаторі змішуючого типу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Ольга Володимирівна Круглякова ; НАН України; Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з363-049.3-01с116
Шифр НБУВ: РА318705

Рубрики:

      
4.

Татьянчикова І.В. 
Особливості формування життєвих орієнтацій в учнів допоміжної школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.03 / І.В. Татьянчикова ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі формування у розумово відсталих учнів життєвих орієнтацій. З'ясовано психологічний зміст життєвих орієнтацій, визначено їх види, складові і механізми становлення, показники сформованості; виявлено особливості життєвих орієнтацій у розумово відсталих школярів стосовно професійної діяльності, матеріально-побутового добробуту, міжособистісних стосунків, непрофесійної сфери життєдіяльності; розроблено спеціальну систему корекційно-розвивальної роботи, спрямованої на формування вміння планувати життєві перспективи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч435.241

Рубрики:

      
5.

Татьянченко О.Г. 
Теоретичні основи прогнозування термопружних деформацій осьового інструменту і деталі і їх вплив на точність обробки отворів: Автореф. дис... канд. д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.Г. Татьянченко ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2006. — 35 с. — укp.

Показано можливість підвищення точності обробки отворів осьовим лезовим інструментом за рахунок усунення похибок поздовжнього профілю отворів на підставі нових методів обробки з урахуванням особливостей контактних і термопружних процесів у зоні контакту інструмента та деталі. Розроблено комплексну математичну модель утворення похибки поздовжнього перетину отвору, що вперше враховує нелінійність термопружних деформацій деталі по глибині отвору, а також її пружно-пластичні деформації. За допомогою даної моделі встановлено, що основною причиною виникнення бочкоподібної форми на початку отвору є температурні деформації інструмента, а в середині та кінці отвору - температурні деформації деталі в зоні різання. Вперше запропоновано способи прогнозування форми та розмірів поздовжнього профілю отворів та ефективні методи усунення похибки поздовжнього перетину отворів у разі часткової обробки осьовим лезовим інструментом за рахунок використання прогресивних конструкцій інструмента та керування робочими процесами у зоні різання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.013.4-1 +
Шифр НБУВ: РА348016

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського