Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (25)Реферативна база даних (287)Книжкові видання та компакт-диски (320)Журнали та продовжувані видання (19)
Пошуковий запит: (<.>A=КУЛИКОВ$<.>+<.>A=ЛИЛИ$<.>+<.>A=БОРИСОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Куликович Ю.М. 
Механізм анальгетичної дії електромагнітних полів міліметрового діапазону у хворих на хронічний гонартроз (клініко-експериментальні дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / Ю.М. Куликович ; Крим. республік. НДІ фіз. методів лікування та мед. кліматології ім. І.М.Сєченова. — Ялта, 2000. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12-542
Шифр НБУВ: РА310206 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Куликовський Р.А. 
Розробка безкарбідних зносостійких наплавочних матеріалів для експлуатації в умовах абразивного зношування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / Р.А. Куликовський ; Запоріз. нац. техн. ун-т. — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено зносостійкі безкарбідні наплавочні матеріали, які одночасно з високим опором абразивному зношуванню мають достатній рівень експлуатаційної надійності. Даний ефект досягнуто за рахунок використання в якості наплавленого металу високовуглецевої незьколегованої сталі в безкарбідному стані з великою кількістю в структурі метастабільного залишкового аустеніту. Показано, що присутність в структурі сталі залишкового метастабільного аустеніту є необхідною, але недостатньою умовою високої здатності до зміцнення поверхні тертя за умов абразивного зношування. Показано позитивний вплив на підвищення здатності до зміцнення та зносостійкості сталей з метастабільним залишковим аустенітом високого вмісту у ньому вуглецю за незначного вмісту легуючих елементів. Встановлено, що в процесі відновлення деталей низьколегованими високовуглецевими матеріалами для запобігання виділенню карбідів необхідно здійснювати примусове охолодження наплавленого металу або його додаткове легування, що дозволяє забезпечити достатню стійкість аустеніту під час охолодження з одночасним збереженням високої здатності до деформованого зміцнення у разі зношування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.25 + К644-3 +
Шифр НБУВ: РА353003

Рубрики:

      
3.

Лилик О.Я. 
Становлення та розвиток міжбюджетних відносин в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.Я. Лилик ; Наук.-дослід. фінанс. ін-т при М-ві фінансів України. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Науково обгрунтовано концептуальні засади теорії міжбюджетних відносин та їх організації. Досліджено процес становлення та розвитку міжбюджетних відносин в Україні. Проаналізовано вплив основних чинників на становлення та розвиток міжбюджетних відносин. Виявлено основні етапи та тенденції, визначено основні проблеми розвитку міжбюджетних відносин в Україні та розроблено пропозиції щодо подальшого їх реформування в контексті зарубіжного досвіду організації цих відносин, а також особливостей нинішнього етапу розвитку економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.3
Шифр НБУВ: РА320015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Куликова В.Г. 
Структура спонукальних мовленнєвих актів сучасної французької мови (комунікативно-прагматичний аспект): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / В.Г. Куликова ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Комплексно вивчено спонукальні мовленнєві акти та мовні засоби вираження спонукання в сучасній французькій мові. Визначено позамовні фактори, які впливають на функціонування спонукальних мовленнєвих актів, встановлено їх комунікативно-прагматичний зміст. Описано причини виникнення додаткових семантичних, стилістичних і прагматичних ознак, які накладаються в процесі спілкування на основне значення спонукального висловлювання. За результатами дослідження мовленнєвої поведінки комунікантів у конкретних спонукальних ситуаціях дозволило встановлено особливості мовних засобів, за допомогою яких передається спонукання, закономірності їх вибору мовцем відповідно до цілей комунікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147.11-22
Шифр НБУВ: РА315148 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського