Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (51)Журнали та продовжувані видання (34)
Пошуковий запит: (<.>A=МАНОХ$<.>+<.>A=ІРИНА$<.>+<.>A=ПЕТРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Маноха І.П. 
Психологія потенціалу індивідуального буття людини: онтологічно орієнтований підхід: Автореф. дис... д-ра психол. наук: 19.00.01 / І.П. Маноха ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 48 с.: рис. — укp.

Розроблено принципи та вихідні положення онтологічно орієнтованого підходу у психології. Запропоновано психологічну теорію потенціалу індивідуального буття людини, складові якої втілені у тлумаченні теоретичних та емпіричних ознак буттєвої активності людини. Доведено, що потенціал індивідуального буття людини постає як синтетичне та багатозмістове явище, що генералізує у собі здатність людини розгортати у процесі життєдіяльності індивідуально-неповторний зміст онтологічних відношень до світу у системі інтенціальних і потенціальних ознак. Визначено, що змістовими аналогами потенціалу індивідуального буття є творчий та буттєвий потенціал особистості. На підставі результатів емпіричного дослідження встановлено серії емпіричних залежностей у проявах і реалізації творчого потенціалу особистості. Доведено, що творчий та буттєвий потенціали особистості утворені за антиномічним принципом. Виявлено, що домінантними антиноміями постають оригінальність і стереотипність, змістова результуюча яких безпосередньо визначає загальний рівень креативності особистості, а тому - головних тенденцій реалізації потенціалу її буття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937-8 +
Шифр НБУВ: РА322855

Рубрики:

      
2.

Манохіна О.Ю. 
Причини незагоєння деструкцій у хворих на вперше діагностований туберкульоз легень і лікувальні заходи для підвищення ефективності протитуберкульозної хіміотерапії: автореф. дис... канд. ед. наук: 14.01.26 / О.Ю. Манохіна ; Держ. установа "Ін-т фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України". — К., 2007. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності лікування хворих на вперше діагностований деструктивний туберкульоз легень шляхом визначення причин незагоєння деструкцій та розробки методів патогенетичного лікування. На підставі аналізу показників системного імунітету та особливостей перебігу туберкульозу у 115-ти хворих з різними формами захворювання та 25-ти здорових волонтерів встановлено, що причинами незагоєння каверн на завершальному етапі основного курсу хіміотерапії є поширений туберкульозний процес, великі та численні каверни в легенях та наявність імунної недостатності в Т-, В- та фагоцитарних ланках імунітетуту. Виявлено, що у пацієнтів з незагоєними кавернами через 6 місяців лікування відбувається подальше зниження CD8+ лімфоцитів та активація гуморальної ланки імунітету, зниження поглинальної активності фагоцитуючих клітин. Встановлено, що використання в комплексній терапії хворих на туберкульоз легень фітоентеросорбенту сприяє нормалізації показників В-ланки імунітету - вірогідному зниженню кількості CD22+ лімфоцитів, рівнів Ig, G, Ig A та циркулюючих імунних комплексів, а також нормалізації фагоцитарної активності фагоцитуючих клітин, підвищенню ефективності лікування за темпами загоєння каверн на 21,4 % та покращання переносимості хіміотерапії на 16,7 % за рахунок зменшення частоти тяжких побічних реакцій - алергічних та медикаментозного гепатиту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-5 + Р542-5
Шифр НБУВ: РА353274

Рубрики:

      
3.

Манохін А.С. 
Підвищення продуктивності чистового точіння загартованих сталей косокутним однокромочним інструментом з ПНТМ на основі КНБ: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / А.С. Манохін ; Ін-т надтверд. матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Уточнено закономірності формування перерізу зрізу за косокутного точіння одноокромочним інструментом та вивчено вплив на середню товщину зрізу, режимів різання, кута нахилу ріжучої кромки та діаметра оброблюваного виробу. Наведено залежності, які дозволяють розрахувати зміну товщини зрізу вздовж ріжучої кромки. Проведено комплекс експериментальних досліджень силових і температурних характеристик процесу різання загартованих сталей косокутними однокромочними інструментами, оснащеними полікристалічними надтвердими матеріалами (ПНТМ) на основні кубічного нітриду бору (КНБ). Досліджено закономірності впливу умов обробки (кута нахилу ріжучої кромки інструмента та режимів різання) на стійкість різального інструмента, висоту мікронерівностей обробленої поверхні, структуру та мікротвердість поверхневого шару матеріалу. На підставі даних, одержаних внаслідок проведених досліджень та їх дослідно-промислової перевірки розроблено рекомендації з практичного застосування результатів роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К632.099-1 +
Шифр НБУВ: РА364360

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського