Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (62)Книжкові видання та компакт-диски (62)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=МОХАММАД$<.>+<.>A=ЗУХЕЙР$<.>+<.>A=МАХФУЗ$<.>+<.>A=ИБРАХ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Мохаммад Махмуд Мохаммад Дарвиш 
Багатопараметровий електромагнітний метод та прилад, заснований на комп'ютерних універсальних функціях перетворення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / Мохаммад Махмуд Мохаммад Дарвиш ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Визначено універсальні комп'ютерні функції перетворення, які зв'язують параметри циліндричних виробів з узагальненими компонентами сигналів параметричного електромагнітного перетворювача (ПЕМП). Розроблено дві модифікації електромагнітного методу, який реалізовано на ПЕМП для спільного контролю магнітного та електричного параметрів виробів. Створено методику розрахунку очікуваних значень компонентів сигналів ПЕМП на підставі розв'язання прямої задачі. Розв'язано зворотню задачу визначення умовно виміряних електромагнітних параметрів циліндричних виробів, оцінено похибки визначення їх умовно виміряних параметрів. Установлено критерій практично повного промагнічування циліндричного провідного виробу. вимірювальну установку для спільного контролю електромагнітних величин і втрат потужності у даних виробах і зразках. Одержано результати багатопараметрових досліджень. Розглянуто диференціальну чутливість ПЕМП до параметрів виробів. Розроблено алгоритм та функціональну схему автоматизованої установки для багатопараметрового контролю циліндричних виробів з використанням ПЕМП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.562.3
Шифр НБУВ: РА326975

Рубрики:

      
2.

Мохаммад Абделхаді (Алхаж Мох'д) Алхіхі 
Дослідження метрик маршрутизаторів глобальних мереж передачі даних: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Мохаммад Абделхаді (Алхаж Мох'д) Алхіхі ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено математичну модель маршрутизатора за протоколом RIP, що складається з інтерфейсів маршрутизатора, функціонує в активному та пасивному режимах і дозволяє врахувати рівні мережевого протоколу та рівні протоколів маршрутизації. Удосконалено узагальнену метрику маршрутизації, що дозволяє оптимізувати вибір маршруту передачі даних на основі врахування часу затримки, пропускної здатності каналу, стійкості маршруту, дозволяє одержання адитивної, мультиплікативної й увігнутої метрики. Вперше запропоновано та досліджено метод маршрутизації в системі зі змінними параметрами, що дозволяє мінімізувати число помилок маршрутизації. Запропоновано та досліджено модель маршрутизатора в системі Simulink, що дозволяє відстежувати поведінку маршрутизатора за різних параметрів обслуговування черг і врахувати окремі складові метрики маршрутизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312-016.5
Шифр НБУВ: РА384785 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Мохаммад Зухеір Махфуз Ібрахім 
Ефективність медикаментозної корекції глутатіонового статусу організму при віковій катаракті (експериментально-клінічне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / Мохаммад Зухеір Махфуз Ібрахім ; Ін-т очних хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. — О., 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено актуальну проблему офтальмології - вивчення патогенезу вікової катаракти (ВК) з метою удосконалення методів терапії та профілактики захворювання на підставі висвітлення ролі глутатіонового статусу організму в катарактогенезі та визначення ефективності його медикаментозної корекції у випадку ВК. Встановлено факт зниження стійкості кришталика до катарактогенної дії високої інтенсивності у разі порушення глутатіонового статусу організма. За умов моделювання світлової катаракти показано, що введення експериментальним тваринам препарату "Факовіт" підвищує стійкість кришталика до катарактогенної дії світлової енергії. Визначено ефективність кореляції глутатіонового статусу організму хворих ВК за допомогою даного препарату. В клініко-біохімічних дослідженнях виявлено зв'язок глутатіонового статусу організму хворих ВК з її клінічною формою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.704-52 +
Шифр НБУВ: РА336164

Рубрики:

      
4.

Мохаммад Абдель Карім Мусса Аль-Нсур 
Міжнародно-правовий захист прав жінок і дітей у період кризових ситуацій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Мохаммад Абдель Карім Мусса Аль-Нсур ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено міжнародно-правові проблеми захисту прав жінок і дітей за умов кризових ситуацій. Обгрунтовано необхідність такого захисту, розглянуто соціальні детермінанти та сфери дискримінації даних категорій населення за умов кризових ситуацій (збройних конфліктів, економічної кризи) як об'єкт міжнародно-правового регулювання, проаналізовано питання імплементації міжнародних стандартів прав жінок і дітей у національному законодавстві України та Йорданії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.4 +
Шифр НБУВ: РА319223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
5.

Мохаммад І.А.Мухайрат 
Моделі, алгоритми і технологія розробки розподілених баз даних інформаційно-управляючих систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Мохаммад І.А.Мухайрат ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено математичні моделі опису розподіленої бази даних (РБД), що проектується, для етапу створення описів параметрів предметної області; локальних концептуальних моделей РБД; локальних логічних моделей РБД; загальносистемної логічної моделі РБД і загальносистемної фізичної моделі РБД. Запропоновані моделі дозволяють використовувати під час проектування типові формалізовані описи РБД інформаційно-керуючих систем з застосуванням єдиного математичного апарату теорії категорій. Зазначено, що використання розроблених елементів інформаційних технологій дозволяє автоматизувати проектування РБД на більш якісному рівні на відміну від існуючих засобів проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з965.984-018.5
Шифр НБУВ: РА316854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Мохаммад Хасан Алі Самур 
Оптимізація радіоінтерфейсів та планування широкосмугових систем мобільного зв'язку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Мохаммад Хасан Алі Самур ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Удосконалено аналітичну модель широкосмугового радіоінтерфейсу з кодовим розділенням каналів на основі дослідження властивостей використаних ансамблів кодових послідовностей та запропоновано співвідношення для розрахунку вкладу кожної кодової послідовності ансамблю у загальне співвідношення сигнал-шум радіоканалу, що, на основі одержаних залежностей, дозволяє його підвищити та сформувати такий робочий ансамбль послідовностей, який покращить енергетичні характеристики радіоінтерфейсу та мобільної радіосистеми в цілому. Вперше розроблено аналітичну модель для оптимізації просторової конфігурації та параметрів широкосмугових радіосистем безпровідного доступу на основі співвідношень, що враховують взаємні інтерференційні шумові впливи передавачів у радіоканалах. Удосконалено метод розрахунку одноканальних взаємоінтерференційних впливів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.161-01
Шифр НБУВ: РА380300 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Мохаммад Мохаммад Юсеф 
Профілактика та лікування ускладнень міотенопластичної корекції поперечно розпластаної стопи: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / Мохаммад Мохаммад Юсеф ; Держ. установа "Ін-т травматології та ортопедії АМН України". — К., 2007. — 19 с. — укp.

Наведено результати обстеження та лікування 122-х хворих, 156 стоп яких після міотенопластики ускладнилися гіпер- чи гіпокорекцією. Установлено, що зазначені ускладнення наявні в осіб всіх вікових груп за всіх стадій захворювання. Гіперкорекція після міотенопластики має місце не тільки стосовно положення великого пальця стопи, а поширюється на положення 1-ої плесної кістки, на положення "гамака" її голівки, за гіпокорекції з'ясовано подібне відношення, але, звичайно, у протилежному форматі. Запропоновано робочі класифікації аналізованих ускладнень, якими виокремлюються стани, суміжні з нормою, а також стани компенсації та декомпенсації. Причиною гіпер- та гіпокорекції є м'язовий дисбаланс, але орієнтований за протилежними напрямками. За допомогою кореляційного аналізу виявлено до- та інтраопераційні фактори ризику виникнення гіпер- і гіпокорекції. Розроблено інтраопераційні засоби впливу на фактори ризику їх виникнення, а також засоби безпосереднього запобігання цим ускладненням. Сформовано схеми міотенопластичної корекції за кожної з 4-х стадій поперечного розпластування стопи. Проведено апробацію систематизованої профілактики ускладнень міотеноплаcтики у 70-ти пацієнтів на 122-х стопах. В абсолютної більшості випадків досягнуто повернення основних показників переднього відділу поперечно розпластаної стопи на рівень норми. Лише в 2-х (1,7 %) випадках мала місце гіперкорекція у вигляді суміжного з нормою стану, а гіпокорекція зустрічалась в 11-ти (9,6 %) випадках. Повторні (ревізійні) операції виконувались лише у 45,5 % всіх випадків гіперкорекції та в 29,1 % випадків гіпокорекції та переважно хворим, у яких мали місце декомпенсовані стани стоп. З 30-ти випадків ревізійних операцій за гіперкорекції найближчі, віддалені або обидва результати відомі у 19-ти (63,3 %) і у 12-ти з них одержано позитивні результати. З 30-ти випадків ревізійних операцій з приводу гіпокорекції такі ж результати відомі в 15-ти (50,0 %) і в 13-ти з них зафіксовано позитивні наслідки. За результатами досліджень зроблено висновок, що більш перспективним напрямком оптимізації міопластики поперечно розпластаної стопи є профілактика її специфічних ускладнень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.57-5 +
Шифр НБУВ: РА352123

      
8.

Мохаммад Хаббо Мохаммад Бачар 
Фармакокінетичні властивості та методи визначення кеторолаку: автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.04 / Мохаммад Хаббо Мохаммад Бачар ; УААН; Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини". — Х., 2009. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.1
Шифр НБУВ: РА366891

Рубрики:

      
9.

Мохаммад А. І. 
Хірургічна профілактика та лікування мальпозиції імплантів молочних залоз з урахуванням статури жінок.: автореферат дис. ... д.філософ : 222 / А. І. Мохаммад. — Б.м., 2024 — укp.

Дослідження проводили на базах кафедри хірургії № 4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в період з 2019 р. по 2022 р. Аугментаційна мамопластика молочних залоз залишається широко затребуваною операцією. За даними ISAPS у 2021 р. АМП МЗ виконано 1685471 жінкам [71]. У 36% випадків виникає потреба у ревізійних операцій після первинної АМП [27]. Одночасно зростає кількість операцій з видалення імплантів [71]. Однією з причин видалення, або заміни імпланта є його мальпозиція [44, 67]. Під мальпозицією імплантату молочної залози (МІМЗ) розуміють неналежне положення протезу, яке може виникнути внаслідок неправильного розташування імпланту під час АМП або через зміщення імплантату в протезній неокишені після операції [136]. Частота повторних операцій, пов’язаних із мальпозицією імплантату після первинної АМП становить 4,7%-5,2% [66, 74], а при вторинній – приблизно 10% [91, 95, 96, 137]. Ця статистика стосується лише вираженої мальпозиції імплантів, за якої виникають суттєві зміни форми та контуру грудей і вони набувають потворного вигляду. Водночас, кількісна оцінка ступеню МІМЗ відсутня. Поділення МІМЗ на категорії легка, середня важка та подібні ґрунтуються лише на суб’єктивній думці лікаря або пацієнтки, що не дозволяє уніфікувати результати досліджень з цієї проблеми. Враховуючи, що МІМЗ за деякими даними може виникати у 94% жінок протягом 7 років після САМП [146] важливим стає не лише лікування, а і профілактика зазначеного ускладнення. Очевидно, що профілактика і лікування МІМЗ мають бути спрямована на усунення або зменшення впливу встановлених факторів ризику. Однак робот, з цього питання наразі бракує. Метою роботи було покращення результатів субмускулярної аугментаційної мамопластики у пацієнток з косметичними дефектами молочних залоз шляхом розробки та впровадження алгоритмів профілактики та лікування мальпозиції імплантів, заснованих на персоніфікованому виборі їх об’єму залежно від статури жінок.^UAesthetic augmentation mammoplasty of the mammary glands remains a widely demanded operation. According to ISAPS data, 1685471 women underwent breast augmentation mammoplasty in 2021 [71]. In 36% of cases, revision surgery is required after primary AMP [27]. At the same time, the number of implant removal operations is increasing [71]. One of the reasons for implant removal or replacement is its malposition [44, 67]. Breast implant malposition (BIM) is defined as an inappropriate position of the prosthesis, which can occur due to improper positioning of the implant during AMP or due to displacement of the implant in the prosthetic neo-osseous after surgery [136]. The frequency of reoperations associated with implant malposition after primary AMP is 4.7%-5.2% [66, 74], and in secondary AMP it is approximately 10% [91, 95, 96, 137]. This statistic applies only to severe implant malposition, which causes significant changes in the shape and contour of the breast and makes it look ugly. If all degrees of MIMS are taken into account, its incidence can be much higher - up to 94% of cases in 7 years [146]. At the same time, there is no quantitative assessment of the degree of MIMS. The division of MIMS into mild, moderate, and similar categories is based only on the subjective opinion of the doctor or patient, which does not allow for unification of research results on this issue. Obviously, the prevention and treatment of MIMS should be aimed at eliminating or reducing the impact of identified risk factors. However, there is currently a lack of research on this issue. The aim of the study was to improve the results of primary and revision submuscular augmentation mammoplasty in patients with cosmetic breast defects by developing and implementing algorithms for the prevention and treatment of implant malpositioning based on a customized choice of implant volume depending on the physique of women.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського