Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (64)Книжкові видання та компакт-диски (127)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ОЛЬЖИЧ$<.>+<.>A=КАНДИБ$<.>+<.>A=ОЛЕГ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кандиба Н.М. 
Мінливість та успадкування основних господарсько-цінних ознак у міжсортових гібридів льону-довгунця: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / Н.М. Кандиба ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено закономірності мінливості й успадкування кількісних ознак у сортів льону-довгунця та створених на їх основі гібридних комбінацій. Проведено випробування 18-ти сортів даної рослини різного еколого-географічного походження та 180-ти гібридних комбінацій. Визначено генотипові ефекти та норми реакції різних сортів льону-довгунця на погодні умови вирощування за основними господарсько-цінними ознаками. Виділено кращі генетичні джерела за морфологічними ознаками рослин, елементами структури урожаю та якості волокна. Ідентифіковано сорти, що стабільно відтворюють високі рівні господарсько-цінних ознак за контрастних погодних умов вирощування. Здійснено генетичний аналіз морфологічних ознак рослини, структури урожаю волокна та його якості у системі діалельних схрещувань. Установлено ефекти комбінаційної здатності сортів льону-довгунця за основними господарсько-цінними ознаками, характер успадкування цих ознак, реципрокні ефекти та генетичні компоненти дисперсії за ними. Визначено типи генетичної регуляції господарсько-цінних ознак. Установлено можливість використання льону-довгунця як джерела високоякісного волокна та олійної сировини. Виділено кращі міжсортові гібриди для проведення індивідуальних доборів за комплексом господарсько-цінних ознак.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-31 +
Шифр НБУВ: РА341881

Рубрики:

      
2.

Кандиба Ю.І. 
Розвиток суспільно-географічної думки в Харківському регіоні: автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.13 / Ю.І. Кандиба ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Розглянуто особливості розвитку суспільно-географічної думки на Харківщині. Комплексно досліджено історію її формування. Розкрито суть суспільно-географічної діяльності як системи. Визначено її структуру, властивості, особливості розвитку. Уточнено зміст поняття "суспільно-географічна думка", обгрунтовано наукові підходи до її дослідження. Виявлено умови та фактори розвитку суспільної географії та показано їх вплив на розвиток даного аспекту науки на Харківщині. На підставі критеріїв інституціоналізму, зміни парадигм і формування напрямів суспільної географії виділено й охарактеризовано етапи розвитку суспільно-географічної думки у зазначеному регіоні. Проаналізовано напрями суспільної географії, що розвивалися за етапами: статистичним, етнографічним, історико-географічним, галузево-статистичним, антропогеографічним, районним, міжнародних економічних відносин, соціально-географічним. Проведено наукометричний аналіз суспільно-географічної діяльності на Харківщині та виявлено особливості та тенденції її розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*18:Д8 +
Шифр НБУВ: РА363047

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського