Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (44)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ПРУШКОВСЬК$<.>+<.>A=ІРИНА$<.>+<.>A=ВІТАЛІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Прушковська І.В. 
Точність Шейха Галіба у контексті літератури індійського стилю: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.04 / І.В. Прушковська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 14 с. — укp.

Вивчено творчість Шейха Галіба у контексті літератури індійського стилю. Досліджено проблему даного стилю у сучасному літературознавстві та феномен суфізму у поетичній творчості Шейха Галіба. У текстовому та контекстовому змісті розкрито світ поеми "Гюсн та Ашк". Суттєвим у вивченні месневі "Гюсн та Ашк" є використання позалітературних чинників з метою осмислення їх впливу на структуру тексту. Одним з таких чинників є течія тасаввуф у літературі. Показано, що індійський стиль є синтезом індійської та перської літератур, індійської культури та течії тасаввуф. На підставі системного аналізу визначено головні герменевтичні преструктури месневі "Гюсн та Ашк" (категорії "Творець" і "творіння"; коранічні духовні аспекти; міфічна образність, ейдоси любові та віри; образи літер, пера та письма; ейдетична природа; значущі предмети вжитку; топоніми явного та неявного світу), які розкриваються завдяки майстерності Шейха Галіба у разі використання ним індійського стилю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(5ТУЕ)-4 Шейх Галіб 457 + Ш5(5ТУЕ)-4 Шейх Галіб 457 + Ш5(5ТУЕ)-4 Шейх Галіб 457
Шифр НБУВ: РА353038

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Прушковська О.Л. 
Формування у молодших школярів естетичних почуттів засобами художньо-творчого освоєння природи у позакласній роботі: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.Л. Прушковська ; Ін-т пробл. виховання АПН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розкрито природу та механізм формування естетичних почуттів, обгрунтовано психологічні чинники та педагогічні умови їх розвитку в процесі художньо-творчої діяльності. На підставі емоційно-чуттєвого спілкування молодших школярів з природою та її творчого освоєння розроблено організаційно-педагогічну модель формування естетичних почуттів. Доведено, що естетичний розвиток дітей молодшого шкільного віку у процесі художньо-творчого освоєння природи відбувається завдяки спеціально організованій роботі з образами уяви, спрямованої на розвиток сенсорної культури та творчих здібностей, а також в результаті оволодіння учнями уміннями та навичками відтворення об'єктів та явищ навколишньої дійсності та набуття досвіду художньо-творчої діяльності під час образно-інтерпретаційного сприймання природи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.355.6 +
Шифр НБУВ: РА342588

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського