Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Піскун О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Піскун О.В. 
Методичні засади використання якісних задач в умовах особистісно-зорієнтованого навчання фізики в загальноосвітній школі: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / О.В. Піскун ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено ефективність використання якісних задач за умов особистісно-орієнтованого навчання фізики в загальноосвітній школі. Розроблено класифікацію якісних задач з фізики, на підставі якої оптимізовано процеси відбору вправ даного типу відповідно до мети та завдань конкретного уроку та планування уроків для учнів VII - IX класів з використанням дидактичної методики розв'язування якісних задач в групах. Обгрунтовано доцільність і необхідність внесення змін у традиційну систему навчання учнів розв'язувати якісні задачі з фізики. Досліджено вплив запропонованої методичної системи на якість засвоєння учнями знань з фізики. Теоретично й експериментально обгрунтовано ефективність системи навчання учнів розв'язувати якісні задачі в групах як одного з етапів особистісно-орієнтованого навчання фізики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)2-3,022 +
Шифр НБУВ: РА354366

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Піскун О.І. 
Оцінка ефективності використання позикових коштів підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.І. Піскун ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Розроблено механізм оцінки та прогнозування використання позикових коштів на підприємствах. Наведено методику комплексної оцінки рівня використання даних коштів для підвищення достовірності результатів оцінки ефективності використання за рахунок формалізації їх якісних характеристик. Розроблено економетричну модель комплексного показника використання позикових коштів для визначення причинно-наслідкових зв'язків цього показника та чинників, що на нього впливають. Побудовано мультиплікативні моделі декомпозиції часових рядів факторних ознак, необхідні для отримання значення цих показників на перспективу з урахуванням їх сезонності та циклічності. Запропоновано процедуру формування стратегії використання позикових коштів, засновану на методах попереджувального управління та кількісно-якісної оцінки, необхідну для організації успішної фінансової діяльності підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-93-07
Шифр НБУВ: РА317641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Піскун О.Ю. 
Психоаналітична інтерпретація прози Т.Осьмачки: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / О.Ю. Піскун ; Кіровоград. держ. пед. ун-т ім. В.Винниченка. — Кіровоград, 2008. — 20 с. — укp.

Наведено психоаналітичне тлумачення творчої особистості Т. Осьмачки у контексті епохи більшовицького загарбання України, проаналізовано психобіографічні проекції творчості письменника. З'ясовано, що більшовизм шляхом придушення націотворчої традиції та насадження модерного космополітичного світу, сформував унікальний психологічний матеріал для розуміння феномену національної творчості за умов тотальних репресій. Виявлено, що для Т. Осьмачки українська соціальна катастрофа стала головною проекцією для творчості як виходу з катастрофічного пригнічення, у творах митця виражено глибинне українське бажання подолати знецінення націотворчого процесу. Встановлено, що проза Т. Осьмачки тісно пов'язала суб'єктивну психіку та соціум, повною мірою виразила ситуацію, в якій соціальна несвобода викликає захисну агресію у формі правдивого слова. Виділено основні мотиви творчості Т. Осьмачки - танатичні та демонічні як засоби відображення людської деструктивності. Доведено, що травматичний більшовицький соціум негативно позначився на психології творчості українського письменника, провідною установкою його прози стала психологія жертви, вербалізована бунтівною образністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(7СПО=411.4)-4 Осьмачка Т. 534 + Ш5(411.4=7СПО)-4 Осьмачка Т. 534 +
Шифр НБУВ: РА362013

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського