Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (30)Книжкові видання та компакт-диски (94)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=РУББ$<.>+<.>A=АНТОНИ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Антонишин І. С. 
Взаємодія галію та стибію з перехідними (V, Mn) та рідкісноземельними (Y, La, Ho) металами: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / І. С. Антонишин ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Для тернарних сполук визначено області гомогенності та температури їх розпаду (плавлення). У досліджуваних системах підтверджено існування ряду раніше відомих бінарних сполук, для яких уточнено параметри елементарних комірок і концентраційні межі існування. Методами термічного аналізу визначено температури утворення ряду бінарних сполук. Проведено порівняльний аналіз результатів взаємодії компонентів у потрійних системах {V, Mn} - Ga - Sb з іншими системами M - Ca - Sb (M - перехідний метал). Дані системи характеризуються утворенням невеликої кількості тернарних сполук, які мають помітні області гомогенності, а також існуванням протяжних твердих розчинів заміщення на основі бінарних сполук.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г534.511.003
Шифр НБУВ: РА379951 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Антоник М.С. 
Інформаційна технологія побудови автоматизованої системи управління навчальним процесом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.С. Антоник ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України; НАН України; Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Л., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано методи організації інформаційних засобів, що передбачають використання логіко-математичних моделей циклового навчального процесу, які дають змогу розв'язувати задачі оцінювання системи навчання та автоматизувати управління процесом навчання в освітніх закладах. Розроблено методи аналізу процесу навчання, що базуються на логічних, математичних процедурах в інформаційних технологіях синтезу систем автоматизованого управління навчання і забезпечують можливість здійснювати оцінювання рівня якості надання освітніх послуг не тільки в періоди екзаменаційних сесій, але й у довільні моменти функціонування цього процесу. Уперше обгрунтовано методи аналізу непередбачуваних подій, що виникають у процесі навчання, які базуються на ланцюгах скінченних графів і дерев рішень та є основою під час вибору стратегій проведення даного процесу. Розглянуто метод організації взаємодії учасників навчального процесу та автоматизованої системи управління навчанням у межах локальної інформаційної мережі для ефективного управління навчанням. Розроблено методи контролю процесу навчання з використанням інтелектуальних тестів і логічних класифікаторів знань, що дають змогу формувати та реалізувати управляючі дії стосовно складових навчального процесу з метою забезпечення заданого алгоритму функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.826 +
Шифр НБУВ: РА337817

Рубрики:

      
3.

Антонишин А.П. 
Поділля в добу гетьманату П. Скоропадського: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / А.П. Антонишин ; Кам'янець-Поділ. нац. ун-т ім. І.Огієнка. — Кам'янець-Поділ., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено історію Поділля у добу Гетьманату П. Скоропадського. На підставі узагальнення архівних матеріалів, історіографії, опублікованих джерел і наукових публікацій проаналізовано суспільно-політичні, соціально-економічні та культурно-освітні процеси у Подільській губернії у період Української Держави. Визначено причини та висвітлено перебіг встановлення Гетьманату у регіоні. Розглянуто діяльність уряду Української Держави, спрямовану на вирішення кадрових, адміністративних і соціальних проблем. Розкрито роль і внесок гетьманської влади у відновлення сільськогосподарського та торгово-промислового потенціалу Поділля. Охарактеризовано науково-освітню та культурно-мистецьку діяльність влади, культурних, громадсько-просвітницьких товариств у регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)611
Шифр НБУВ: РА371566 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського