Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (52)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Радчук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Радчук В.В. 
Генетична трансформація хрестоцвітних генами біосинтезу лантибіотику нізину з метою їх ефективного комбінування у трансгенних рослинах: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / В.В. Радчук ; НАН України. Ін-т клітин. біології і генет. інженерії. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Розроблено методи отримання трансгенних рослин у родині хрестоцвітих, а також досліджено взаємодію перенесених генів у трансформованих лініях. Оптимізовано методику генетичної трансформації за допомогою агробактерії трьох сортів рапсу і трьох сортів білоголовкової капусти. Запропоновано методику прямого переносу генів у мезофільні протопласти цвітної капусти з наступною регенерацією трансгенних рослин. За допомогою полімеразної ланцюгової реакції, саузерн-, нозерн-, вестерн-гібридизацій встановлено наявність і експресію сторонніх генів у трансформованих рослинах. Апробовано метод одночасного переносу кількох генів у геном арабідопсису шляхом трансформації in planta.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*440.4,022
Шифр НБУВ: РА311313 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Радчук В.М. 
Психологічні детермінанти конфліктної поведінки особистості: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / В.М. Радчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Теоретично та експериментально проаналізовано проблеми психологічної детермінації конфліктної поведінки особистості. Визначено основні підходи до проблеми конфлікту. Систематизовано напрямки виділення причин виникнення міжособистісних конфліктів. На даній основі розроблено модель психологічної детермінації конфліктної поведінки особистості, яка містить у собі такі рівноцінні взаємопов'язані структурні компоненти: організаційні, ситуативні та особистісні чинники. Відповідно до запропонованої моделі на теоретичному і емпіричному рівні досліджено психологічну детермінацію конфліктної поведінки особистості, підібрано комплекс психодіагностичних методик, індикаторів та критеріїв вивчення психологічної детермінації конфліктної поведінки особистості. Показано, що вплив психологічних (суб'єктивних) детермінант на конфліктну поведінку особистості опосередкований об'єктивними чинниками: характером суперечностей, мірою значущості об'єкта конфлікту для його учасників, рівнем розвитку міжособистісних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Ю937-953.6
Шифр НБУВ: РА308348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Радчук В. В. 
Структура та властивості радіаційно-активованих центрів в кварці та емалі зубів у зв'язку з ретроспективною дозиметрією людини та довкілля: автореф. дис. ... д-ра геол. наук : 04.00.20 / В. В. Радчук ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 43 с.: рис. — укp.

Розглянуто проблеми, пов'язані з радіаційною мінералогією, з мінімізацією негативних наслідків антропогенного радіаційного втручання в геологічне середовище та з розробкою нових підходів у ретроспективній дозиметрії місцевості та людини. Описано механізми формування, властивості та місця локалізації основних радіаційно-стимульованих центрів у кварці, що можуть бути використані для реконструкції дозових навантажень місцевості. Визначено дозові залежності, температурну стабільність і радіоспектроскопічні характеристики центрів, пов'язаних з ізоморфним заміщенням кремнію на іони алюмінію та титану, а також з вакансіями кисню. Описано механізми формування, місця локалізації та температурну стабільність радіаційно-стимульованих парамагнітних центрів, а також негативних (нерадіаційних) радикалів у емалі зубів. Вперше розроблено методику кількісного визначення ступеня текстурування емалі, яка грунтується на анізотропії сигналів електронного парамагнітного резонансу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р361.9 + Р661.21-1
Шифр НБУВ: РА385034 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського