Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>A=Сидоров Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Сидоров Д.Є. 
Автоматична система управління процесом плоского шліфування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Д.Є. Сидоров ; Севастоп. нац. техн. ун-т. — Севастополь, 2007. — 20 с. — укp.

Розвинуто методи побудови автоматичних систем керування (АСК) технологічним процесом (ТП) плоского шліфування, що передбачає створення автоматичного програмного керування проміжними змінними процесу з метою забезпечення попадання параметрів якості ТП у допустиму область. Побудовано динамічну модель процесу плоского шліфування як об'єкту керування, що враховує процеси, які відбуваються у зоні контакту за умов взаємодії шліфувального круга з заготовкою. Розроблено стохастичну динамічну модель профілю робочої поверхні інструменту у разі його взаємодії з заготовкою, що враховує вплив варіації форми та її спектральний склад. Створено підсистему діагностики - стохастичного спостерігача Льюінберга з фільтром Калмана - Бьюссі, що забезпечує оцінювання фактичної глибини різання безпосередньо під час процесу плоского шліфування з мінімально досяжною середньоквадратичною помилкою. Розроблено АСК ТП плоского шліфування за відхиленням від програмного руху, що функціонує за умов випадкових збурень характеристик технологічної системи, що враховує вплив варіації форми інструменту, його спектральний склад на характеристики процесу різання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К637.35-5-05 +
Шифр НБУВ: РА352039

Рубрики:

      
2.

Сидоров Д.Ю. 
Особливості адренорецепції тромбоцитів при гіпертонічній хворобі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Д.Ю. Сидоров ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено метод аналізу функціонального стану адреноцепторів тромбоцитів на підставі результатів тестування змін гідратного оточення клітини у разі ліганд-рецепторної взаємодії з використанням НВЧ-діелектрометрії. Вивчено активність симпатико-адреналової системи в хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ) шляхом визначення плазменних концентрацій адреналіну на різних стадіях захворювання за базальних умов та після ВЕМ-проби. Встановлено особливості адренорецепції та функціональної активності тромбоцитів, характерних для різних стадій ГХ. Досліджено особивості динаміки тромбоцитарних відповідей на стимуляцію адреналіном за умов моделювання фізичного стресу в хворих на ГХ. Оцінено вплив терапії інгібітором ангіотензин-конвертуючого ферменту на стан адренорецепторів та функціональну активність тромбоцитів у даних хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3
Шифр НБУВ: РА321109

Рубрики:

      
3.

Сидоров Д.М. 
Особливості перебігу гестації при синдромі подразнення кишечнику і методи його корекції: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Д.М. Сидоров ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено перебіг гестації в 113-ти вагітних. Основну групу становили 83 вагітних з синдромом подразненого кишечнику (СПК), контрольну - 30 вагітних без хронічної соматичної патології. Відзначено, що патологічне зростання E. Coli і S. Epidermidis статистично вірогідно сполучалося зі зростанням більш, ніж у 3,5 раза активності кислотостабільних інгібіторів (КСІ) цервікального слизу, а зріст E. Coli і S. Saprophyticus - з підвищенням активності еластоподібної активності (ЕПА) і трипсиноподібної активності (ТПА). Встановлено, що у разі СПК формується гравідарний фон, який не спроможний забезпечити розвиток адекватних компенсаторно-пристосувальних реакцій, необхідних для фізіологічного гестаційного процесу. Відзначено, що впровадження запропонованого методу лікування дозволяє виключити поліпрагмазію, яка використовується за умов терапії СПК, яка передбачає застосування 4 - 8-ми препаратів, що не бажано під час гестації. Своєчасне виявлення СПК у вагітних дозволило оптимізувати тактику ведення цих пацієнток, більш, ніж 3,5 раза зменшити частоту рецидивів, у 2,1 раза знизити акушерські ускладнення, зменшити удвічі частоту оперативного розродження, більш, ніж утричі - з 7,5 % до 2,4 % знизити розвиток гнійно-септичних захворювань новонароджених, ліквідувати випадки перинатальної смертності й інвалідизації новонародженого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.413.3 + Р716.216.413.3
Шифр НБУВ: РА365188

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського