Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (43)Книжкові видання та компакт-диски (42)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ТІТЕНКО$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Тітенко А.М. 
Магнітне впорядкування в сплавах з пам'яттю форми: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.11 / А.М. Тітенко ; Ін-т магнетизму НАН України та М-ва освіти і науки України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено фізичні властивості феромагнітних сплавів з ефектом пам'яті форми, а саме: сплавів нікелю, міді та заліза з магнітним впорядкуванням з застосуванням методів вимірювання низькопольової магнітної сприйнятливості, електроопору та намагніченості. Механічні властивості вивчено з використанням одновісного розтягу, а структурні особливості - оптичної й електронної мікроскопії. З'ясовано, що температура виникнення кристалів низькотемпературної мартенситної фази у межах мартенситної фази охолодження у сплаві Ni - Mn - Ga залежить від поля. Виявлено немонотонну зміну ширини гістерезису мартенситного перетворення у разі збільшення часу старіння сплаву Cu - Al - Mn. Установлено взаємозв'язок між величинами температурного гістерезису мартенситного перетворення та надпружної деформації у сплаві Cu - Al - Mn. Визначено фактори, які сприяють збільшенню відновлюваної деформації у сплавах з пам'яттю форми на основі заліза.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.3,022 + К290.43 +
Шифр НБУВ: РА342278

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
2.

Тітенко Г.В. 
Особливості функціонування та геоекологічна роль міських грунтів (на прикладі м.Харкова): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.11 / Г.В. Тітенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано системну послідовність дослідження міських грунтів, що геоекологічний стан - геоекологічні функції - геоекологічну роль з використанням відповідних індикативних показників, застосування якої дає змогу використати дані про склад і властивості міських грунтів у визначенні їх спроможності виконувати певні геоекологічні функції (санітарну, бар'єрно-захисну тощо) в урболандшафті. Виявлено, проаналізовано та формалізовано геоекологічні функції міських грунтів як компонентів урболандшафту, що надає можливість проводити комплексне оцінювання міських грунтів різного функціонального призначення з метою їх оптимального використання. Досліджено питання стосовно зв'язків між складом і властивостями міських грунтів та рівнем їх забруднення важкими металами у валових та рухомих формах. Виявлено функціональні залежності між їх концентраціями та pH, вмістом гумусу, гранулометричним складом та іншими показниками. У регіональному аспекті вперше проаналізовано зв'язок просторових особливостей стану та властивостей міських грунтів та їх профільної диференціації, що дає змогу оцінити виконання геоекологічних функцій міськими грунтами на різних глибинах за різних урболандшафтних умов. Виявлено специфічні ознаки розвитку міських грунтів Харкова у порівнянні з іншими великими містами подібної еколого-геохімічної спеціалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д821.10 + Д829(45УКР5-4ХАР)08 +
Шифр НБУВ: РА322471

Рубрики:

      
3.

Тітенко З.В. 
Суспільно-географічні аспекти адміністративно-територіального устрою обласного регіону (на прикладі Одеської області): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / З.В. Тітенко ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто суспільно-географічний підхід дослідження адміністративно-територіального устрою (АТУ) країни на регіональному рівні. Розкрито суспільно-географічну сутність феномену АТУ, систематизовано суспільно-географічні концепції для АТУ. Розроблено методику суспільно-географічного дослідження АТУ на регіональному рівні: визначено фактори, що впливають на формування адміністративно-територіальні систем; обгрунтовано критерії виділення адміністративних одиниць і центрів різного ієрархічного рівня. Висвітлено головні напрямки та пріоритети адміністративно-територіальної реформи в Україні. Наведено практичні рекомендації щодо вдосконалення АТУ Одеського обласного регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ОДЕ)2 + Х809(4УКР-2ОДЕ)79 +
Шифр НБУВ: РА348720

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Тітенко А.О. 
Удосконалення основного обробітку грунту за вирощування ярого ячменю після стерньового попередника в умовах західного Лісостепу: Автореф. дис... канд. с.- г. наук: 06.01.01 / А.О. Тітенко ; Нац. наук. центр "Ін-т земл-ва УААН". — К., 2007. — 18 с. — укp.

В умовах західного Лісостепу розроблено оптимальну систему обробітку грунту під ярий ячмінь після озимої пшениці за умов використання її соломи як органічного добрива та післяжнивного вирощування гірчиці білої як сидеральної культури або використання її зеленої маси на корм. Показано доцільність проведення оранки під проміжну культуру та поверхневого обробітку - під основну, що забезпечує їх максимальну продуктивність. На базі економічного та енергетичного аналізу показано доцільність використання зеленої маси проміжної культури на корм. Встановлено перевагу додаткової дози азоту з розрахунку 10 кг на 1 т соломи весною під передпосівну культивацію за використання побічної продукції попередника на добриво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.705-419 +
Шифр НБУВ: РА349152

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського