Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (26)
Пошуковий запит: (<.>A=ТАЛЕБ$<.>+<.>A=НАСС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Нассар Зейнаб Алі 
Країни, що розвиваються, у системі міжнародного розподілу праці: проблема адаптації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Нассар Зейнаб Алі ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1998. — 15 с. — укp.

В роботі міститься аналіз сучасного становища країн, що розвиваються, у системі світового господарства і шляхи їх входження до сучасної економіки. Виділені два типи моделей розвитку. Дано визначення транснаціоналізації виробничої дільності. Виділені основні напрямки включення країн, що розвиваються, до системи сучасних світогосподарських зв'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.421.2

Рубрики:

      
2.

Нассер Гассан Ахмад 
Методи прискорених лабораторних випробувань на знос за схемою клин-площина: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 / Гассан Ахмад Нассер ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельницький, 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено та науково обгрунтовано новий метод лабораторних випробувань на знос пар тертя за схемою клин-площина з визначенням параметрів моделей сталого зношування. На базі загального підходу розроблено метод модельних випробувань на знос різального інструмента без використання процесу різання. Теоретичною основою методу для розрахункової схеми клин-контртіло слугував комплекс контактних прямих і зворотніх задач за наявності зносу з обліком режиму зношування, початкових умов, переносу клина та характеру руху, співвідношення зносу елементів. Отримано розрахункові формули для визначення параметрів моделей зношування за результатами випробувань. Процедуру й ефективність запропонованих методів доведено конкретними прикладами, зокрема, оцінкою зносостійкості різального інструмента та підшипників ковзання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.1с + К63-14
Шифр НБУВ: РА314855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Талеб Ахмед Асдо 
Неповнофазні режими роботи і захист асинхронних двигунів власних потреб електростанцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / Талеб Ахмед Асдо ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2000. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці методів аналізу неповнофазних режимів у системах електропостачання власних потреб електростанцій, у яких застосовано короткозамкнуті асинхронні двигуни з глибокозапасними роторами. Викладено метод синтезу параметрів заступних схем враховуючих витиснення струму в роторі в неповнофазних режимах для даного типу двигунів. Синтез проведено на основі каталожних екпериментальних даних методом мінімізації. З використанням даних схем розроблено математичну модель та проаналізовано неповнофазні режими власних потреб за умов обриву фази в мережі, що живить. Відносно окремих двигунів, проаналізовано диференційні рівняння, а для групи двигунів методом послідовного наближення, з використанням комплексних схем елементів для струмів прямої, оберненої та нульової послідовностей. Доведено, що за умов неповнофазних режимів, за нявності коефіцієнта завантаження двигунів 0,6 - 1 втрати у статорі зростають у 2 - 3 рази, у роторі в 5 - 10 разів, у сталі в 1 - 2 рази, ковзання збільшується в 1,8 - 2 рази. Допустима тривалість роботи асинхронного двигуна (АД) у випадку обриву фази мережі, що живить, складає 0,5 - 2 хвилини. Втрати в АД зростають ще більше у разі розземленої нейтралі резервного трансформатора. Приведено аналіз існуючих пристроїв релейного захисту (РЗ) від неповнофазних режимів, зазначено недоліки. Запропоновано пристрій РЗ від неповнофазних режимів АД і трансформатора, що живить, заснований на використанні фільтрів струмів та напруги оберненої послідовності, фазних струмів АД і трансформатора, струму заземленої нейтралі трансформатора, суми та різниці фазних струмів в АД. Доведено переваги розроблених пристроївзахисту, що мають більш високу чутливість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632-016
Шифр НБУВ: РА311035 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського