Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ТИМОШОК$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ВАСИЛЬОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Тимошок Н.О. 
Антибактеріальна ефективність індукторів інтерферону різного походження: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.07 / Н.О. Тимошок ; НАН України. Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного. — К., 2002. — 21 с. — укp.

За результатами проведених експериментальних досліджень показано, що у разі стафілококової інфекції у мишей та шлунково-кишкових захворювань телят недостатність імунної відповіді на збудник обумовлена пригніченням ефекторних функцій фагоцитів та їх здатності до продукції ключових медіаторів імунної та запальної реакції організму - ІФН та фактору некрозу пухлин (ФНП). Основою протективної дії ІФН та його індукторів за вказаних захворювань є їх здатність підсилювати неспецифічну резистентність організму, зокрема, підвищувати функціональну активність фагоцитів та природних клітин-кілерів, а також здійснювати регулюючий вплив на продукцію цитокінів - ІФН та ФНП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е30*725.311.3 + Е60*741.3
Шифр НБУВ: РА320064 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Тимошок І.В. 
Розроблення та дослідження системи керування рухом причіпної плодозбиральної машини: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.01 / І.В. Тимошок ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 18 с. — укp.

На основі теоретичних і експериментальних досліджень обгрунтовано та розроблено системи контролю положення та керування рухом причіпної плодозбиральної машини відносно стовбурів дерев ряду в повздовжньому та поперечному напрямках. Розроблені системи дозволяють підвищити загальну продуктивність машини в 1,2 рази та істотно зменшують випадки пошкодження дерев у порівнянні зі звичайним візуальним способом керування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.842.5-33-12,022

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського