Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (29)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ХАЛІН$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Халін В.В. 
Розвиток художнього сприймання епічного твору студентами філологічного факультету в процесі вивчення української літератури: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / В.В. Халін ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Проведено теоретико-експериментальне дослідження особливостей формування художнього сприймання епічного твору студентами філологічного факультету у процесі вивчення української літератури, розкрито його специфіку, характер і структуру. Обгрунтовано й експериментально апробовано методичну систему формування художнього сприймання епічного твору студентами філологічного факультету під час вивчення української літератури. Виявлено, що рівень сформованості даної якості обумовлюється загальним розвитком особистості студента, розумінням сутності художньої літератури як мистецтва слова, її художньо-естетичної специфіки та набутою системою знань з теорії літератури в цілому. Експериментально доведено ефективність використання запропонованої методики, спрямованої на формування вміння аналізувати художній твір у єдності його змісту та форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.451 р30 + Ш5(4УКР) р30 +
Шифр НБУВ: РА342471

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Халін І.В. 
Фармакотерапевтична ефективність церебролізину та пропесу при хронічному рановому процесі (експериментальне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.05 / І.В. Халін ; АМН України. Держ. установа "Ін-т фармакології та токсикології". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив церебролізину та пропесу на перебіг ранового процесу, що довго не загоюється. За умов експерименту встановлено, що препарати мають виражені протизапальні та репаративні властивості, які мали прояв у нормалізації окиснювально-відновних процесів, зменшенні експресії прозапальних цитокінів, підсиленні епітелізації ранового дефекту, утилізації некротизованого та синтезі нового колагену, підвищенні ангіогенезу. На підставі порівняння ефективності досліджених препаратів з метилурациловою маззю з урахуванням місцевих проявів, біохімічних і морфологічних даних установлено, що препарати церебролізин і пропес за їх дією значно перевершують мазь. Доведено, що паравульнарне введення церебролізину та пропесу є значно ефективнішим, ніж внутрішньом'язове. За цього введення церебролізину або пропесу - ефективнішим, ніж застосування метилурацилової мазі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.14-52 +
Шифр НБУВ: РА356866

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського