Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (59)Книжкові видання та компакт-диски (52)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ХУДЕНК$<.>+<.>A=НАДЕЖД$<.>+<.>A=ПЕТРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Худенко Н.П. 
Оптимізація управління складеними процесами шляхом адаптивної варіації критерієв: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.П. Худенко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2002. — 19 с. — укp.

Визначено клас складених технологічних процесів, окремі етапи яких оптимізовано за різними критеріями оптимальності. Розроблено алгоритми оптимізації багатокритеріальних прикладних задач для складних комбінованих систем на різних стадіях технологічних процесів. Наведено методику постановки та розв'язання задач синтезу оптимальних керуючих впливів. Класифіковано багатокритеріальні задачі стратегічної оптимізації, для деяких з них розроблено алгоритми розв'язання прикладних задач. Запропоновано теорію стратегічної оптимальності управління складеними процесами, на базі якої розроблено математичне забезпечення, алгоритми та програми стратегічної оптимізації управління навантаженням транспортної платформи та остиганням виливка у ливарні форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,5-016.7
Шифр НБУВ: РА319771 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Худенко А.В. 
Феномен повсякденного і шляхи відновлення суспільства: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.01 / А.В. Худенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

З використанням феноменологічної методології проаналізовано феномен повсякденності та шляхи відновлення суспільства. У межах даної методології подано інтерпретацію "турботи про себе" як соціального феномену, що є процесом, який припускає вдосконалення власної індивідуальної майстерності та необхідність активної участі у справах товариства, а також розкриває творчий потенціал людини. Наявність можливостей співучасті розглянуто як показник "позитивності" політики - надання можливостей турбуватися про себе кожному, що є своєрідним еталоном коректності та дієвості проведених у суспільстві перетворень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5в011
Шифр НБУВ: РА316563 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського