Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (146)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Штомпель$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Штомпель М. А. 
Методи згорткового кодування та декодування даних на основі алгоритму швидкого перетворення Фур'є: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / М. А. Штомпель ; Укр. держ. акад. заліз. трансп. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Вперше на підставі алгоритмів обчислення згортки Агарвала - Кулі та швидкого перетворення Фур'є (ШПФ) Винограду розроблено методи згорткового кодування даних, що дозволяють знизити обчислювальну складність кодеру. Удосконалено існуючий метод алгебричного декодування згорткових кодів, що відрізняються від відомого представлення процесу декодування в частотній області та застосування алгоритму ШПФ Винограду. Запропоновано метод декодування, який зменшує обчислювальну складність декодеру за рахунок скорочення необхідності кількості арифметичних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.4
Шифр НБУВ: РА374693 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Штомпель В.І. 
Мікрофазова структура та властивості модифікованих уретановмісних полімерів: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.06 / В.І. Штомпель ; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. — К., 2003. — 36 с.: рис. — укp.

Узагальнено закономірності впливу хімічної будови, довжини та полярності подовжуючого ланцюга (ПЛ) жорстких блоків олігомерних та полімерних уретановмісних систем на рівень мікрофазового поділу, характеристики мікрофазової структури, термічні та межові фізико-механічні властивості. На прикладі поліуретанів показано, що водневі зв'язки між полярними групами є короткодіючими, а кулонівські сили між йонними групами - далекодіючими. Зазначено, що цим пояснюється інтенсивний розвиток процесів мікрофазової сегрегації за умов введення йонних груп у жорсткі блоки уретановмісних полімерів (ПУ), які в неіонній формі характеризувалися загальмованістю цих процесів. Показано, що зміна типу та просторового розміру йонних груп у жорстких блоках ПУ є ефективним методом регулювання мікрофазової структури та макроскопічних властивостей уретановмісних полімерів. Установлено, що за умов покрокового зростання температури, у разі досягнення певної величини кінетичної рухливості фрагментів макроланцюгів поліуретанових катіономерів, можлива реалізація йонної агрегації в жорстких доменах.Досліджено мікрогенну структуру інтерполімерних комплексів, що відрізнялись за типом полімер-полімерних фізичних взаємодій у сумішах комплементарних полімерів: водневі зв'язки - в сумішах поліуретансемікарбазиду з COOH групами в жорстких блоках (ПУСК) та полівінілпіролідону; іон-іонні кулонівські взаємодії - в сумішах ПУСК та ПУ з третинними атомами азоту в жорстких блоках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л713.41-1
Шифр НБУВ: РА326665

Рубрики:

      
3.

Штомпель Г. В. 
Обгрунтування застосування біофлавоноїдів в комплексі профілактики карієсу зубів у дітей: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / Г. В. Штомпель ; Ін-т стоматології АМН України. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності профілактики карієсу зубів у дітей з використанням лікувально-профілактичного комплексу, який складається з рослинного адаптогену "Софора японська" та препарату кальцію "Кальцію цитрат". Встановлено, що поширеність карієсу зубів у віці від 3 до 6-ти років збільшується в 2,2 рази, а інтенсивність ураження в 2,3 рази. Визначено, що карієсогенний раціон, позбавлений біофлавоноїдів, викликає у експериментальних тварин відповідні обтяження каріозного процесу зубів. Доведено, що комплексне застосування препаратів, які містять біофлавоноїди та кальцій має потужний протикаріозний, антимікробний, антиоксидантний ефект і здатність стимулювати процеси мінералізації в твердих тканинах зубів і кісткових структурах. Проведено оцінювання за клінічних умов структурно-функціонального стану кісткової тканини у дітей 3 - 6-ти років. Встановлено зворотний кореляційний зв'язок між мінеральною щільністю кісткової тканини й інтенсивністю каріозного процесу. Ефективність карієспрофілактичної дії, даного лікувально-профілактичного комплексу, за клінічними показниками карієсу зубів є найвищою у дітей, яким розпочато профілактику з 3-х років. Висока ефективність лікувально-профілактичного комплексу у дітей 3 - 6-ти років підтверджується нормалізацією гігієнічних індексів, показників біохімічних та імунологічних досліджень і покращенням структурно-функціонального стану кісткової тканини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.40-5
Шифр НБУВ: РА376129 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського