Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>A=Щербакова І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Щербакова І. В. 
Побоювання як складова соціальних уявлень про міліцію: наслідки щодо взаємовідносин: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / І. В. Щербакова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено поняття побоювання населення щодо міліції як не тільки індивідуально-психологічного, але й соціального феномену, визначено місце та роль цих побоювань, а також зміст, характер, способи та особливості їх поширення в громадській думці. Побоювання розглянуто як становлення людини до небезпечних ситуацій, тобто як знані страхи, що не обов'язково супроводжуються переживаннями емоцій. Побоювання щодо міліції досліджено не як окреме явище, а як складову повсякденного знання певних соціальних груп, структурованого в соціальні уявлення про міліцію. Розроблено практичні рекомендації щодо зменшення побоювань шляхом удосконалення інформаційної, організаційно-управлінської та кадрової політики органів внутрішніх справ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*667.211 + С5*46*332.1-723.58
Шифр НБУВ: РА385385 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Щербакова І.О. 
Принципи організації та методи синтезу інтегрованих комп'ютерних систем комерційного управління електричними об'єктами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / І.О. Щербакова ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Розроблено та досліджено нові методи та програмно-апаратні засоби організації функціонально-орієнтованих інтегрованих комп'ютерних систем і технологій обробки інформації комерційного керування електроспоживанням, базуючись на тарифах, диференційованих за зонами доби. Сформульовано принципи організації та методологію синтезу інтегрованих комп'ютерних систем і на цій базі розроблено конкретні архітектурні реалізації. Запропоновано способи організації та керування базою даних і наведено вирази для оцінки рівня захищеності комерційної інформації. Розглянуто методи організації швидкодіючих контролерів, що відповідають сучасним інтегральним технологіям. Здійснено дослідження щодо питань мінімізації комерційної вартості спожитої електроенергії, розроблено математичні моделі задач призначення руху потягів, запропоновано математичну модель, застосування якої дозволяє мінімізувати комерційну вартість спожитої електроенергії з урахуванням величини матеріальних витрат, необхідних для зміни існуючого графіка руху. Проведено комп'ютерне моделювання графіків і наведено способи та програмні засоби формування звітно-комерційної інформації про спожиту електроенергію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З280.71 +
Шифр НБУВ: РА337571

Рубрики:

      
3.

Щербакова І. М. 
Філософія подолання духовної кризи особистості засобами освіти в період глобалізації та інформаційної революції: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.10 / І. М. Щербакова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто шляхи подолання духовної кризи особистості засобами освіти та виховання в період глобалізації й інформаційної революції. Проаналізовано теоретико-методологічні засади дослідження духовної кризи, обгрунтовано актуальність і значущість емпіричного та теоретичного визначення чинників її подолання. Розкрито механізми взаємодії індивідуальних і соціальних детермінант духовної кризи особистості, визначено роль освіти та виховання в її подоланні. Встановлено, що в такій ситуації виховання формує відчуття цілісності, духовної стійкості, а освіта робить лудину духовно пружною, розвиває її інтелектуальні, моральні й естетичні інтереси. Обгрунтовано тезу, що освітньо-виховний вплив на особистість здатен мінімізувати можливі деструктивні наслідки та запобігти радикальним виходам з кризової ситуації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:Ч30 + Ч30 в056
Шифр НБУВ: РА384196 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського