Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (27)Книжкові видання та компакт-диски (19)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ЮССЕФ$<.>+<.>A=КАМЕЛ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Юссеф К. 
Вогнева утилізація відходів виробництва біодизеля в складі композиційних палив: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / К. Юссеф ; НАН України, Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено експериментальне та теоретичне дослідження процесів спалювання відходів виробництва біодизеля (гліцеринового залишку - G-фази) у складі композиційних палив на предмет подальшого використання палив у теплоенергетичних установках, що дозволяє з користю утилізувати відходи та зекономити традиційні палива. Описано процес прогріву краплі палива багатокомпонентного складу. Досліджено вплив різних речовин-активаторів на передполуменеві процеси у краплі палива, експериментально доведено активаційний вплив пічного палива на інтенсивність передполуменевих процесів композиційних палив на основі відходів виробництва біодизельного палива. Удосконалено технологію виробництва композиційних палив з використанням гідрокавітаційної обробки. На підставі експериментальних даних обгрунтовано доцільність застосування гідрокавітаційної обробки для композиційних палив з низькою плинністю безпосередньо у форсунках-змішувачах. Експерименально визначено видаткові характеристики форсунки-змішувача. Встановлено вплив речовин-активаторів на процеси подачі, розпилу та спалювання газоподібних речовин-активаторів (G-КП) у модельній камері згоряння. Проведено термогравіметричний і термометричний аналіз досліджуваних комбінованих палив на основі G-фази з додаванням речовин-активаторів. Запропоновано фізичну двовимірну модель, що описує поводження краплі композиційного піноподібного палива на основі G-фази з газоподібними речовинами активаторами у високотемпературному окисному середовищі. Розроблено математичну модель процесу. На підставі комплексних розрахунково-теоретичних досліджень, а також вогневих випробувань визначено діапазони найбільш доцільних співвідношень G-КП і речовин-активаторів, що забезпечують стійкий процес спалювання з мінімальним підсвічуванням, визначено його енергетичну корисність. Оцінено ефективність використання G-КП з визначеними експериментально мінімальними домішками речовин-активаторів, наведено рекомендації щодо їх промислового застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З65
Шифр НБУВ: РА372788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Камель Г.І. 
Підвищення ефективності транспортно-завантажувальної системи безперервного варіння целюлози шляхом вибору раціональних конструктивних, технологічних та експлуатаційних параметрів: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.22.12 / Г.І. Камель ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 37 с. — укp.

З метою вирішення проблеми підвищення техніко-економічної ефективності систем промислового трубопровідного транспорту розроблено принципово новий клас роторних живильників - конічні трибосистеми, робочі органи яких не мають рухомих механічних частин, що сприяє підвищенню показників надійності та довговічності даних пристроїв. Доведено, що використання конічних трибосистем дозвояє повністю автоматизувати процес транспортування та завантаження тріскою варильного котла. Обгрунтовано шляхи підвищення надійності, продуктивності, терміну роботи та безаварійної безпеки транспортної системи, а також технології безперервного варіння її роторних живильників. Розроблено структурно-алгоритмічні схеми та математичні моделі транспортної системи, завантаження варильного котла тріскою, пропарочної камери, слідкуючої системи за рівнем тріски у варильному котлі та рівнем лугу у живильній трубі. Обгрунтовано шляхи поліпшення динамічних характеристик живильника. Досліджено закономірності зносу конічних поверхонь його деталей залежно від їх продуктивності, конструктивних особливостей та експлуатаційних параметрів. Удосконалено конструкцію та запропоновано раціональні технологічні способи ремонту обладнання. Обгрунтовано оптимальні рішення, які збільшують надійність, продуктивність, термін роботи та безаварійність експлуатації живильника, запропоновано його нову конструкцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л774.03-44 +
Шифр НБУВ: РА363128

Рубрики:

      
3.

Юссеф Юссеф Алі 
Соціальні та організаційно-правові аспекти розвитку фізичної культури і спорту в Республіці Ліван: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / Юссеф Юссеф Алі ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Науково обгрунтовано шляхи вдосконалення соціальних та організаційно-правових основ розвитку сфери фізичної культури та спорту в Республіці Ліван з врахуванням сучасних вимог. Проаналізовано соціальне середовище, за умов якого здійснюється розвиток фізичної культури та спорту в країні. Виявлено й охарактеризовано сукупність чинників соціального середовища, які справляють як позитивний, так і негативний вплив на формування соціальних та організаційно-правових основ розвитку сфери фізичної культури та спорту в Республіці Ліван за сучасних умов. Проведено аналіз, який дозволяє сформулювати концепцію вдосконалення соціальних та організаційно-правових основ розвитку сфери фізичної культури та спорту в Республіці Ліван. Описані її основні компоненти. Визначено головні шляхи вдосконалення соціальних та організаційно-правових основ розвитку сфери фізичної культури та спорту. Обгрунтовано необхідність створення механізму реалізації концепції вдосконалення соціальних та організаційно-правових основ розвитку сфери фізичної культури та спорту в Республіці Ліван, заснованого на використанні програмно-цільового методу управління. Запропоновано розробити та реалізувати цільову комплексну програму "Ліван - спортивна країна".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(5ЛІВ)
Шифр НБУВ: РА382721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Камель Дж. Х. Ель Машні 
Фактори ризику та прогнозування печінкової недостатності при хірургічному лікуванні хворих на цироз печінки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Камель Дж. Х. Ель Машні ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Здійснено дослідження з метою поліпшення результатів оперативного лікування хворих на цироз печінки (ЦП) на підставі виявлення факторів ризику та прогнозування розвитку печінкової недостатності (ПН) під час вибору методу оперативного втручання. Установлено, що ПН виникає у 33,9 % хворих на ЦП і є причиною смерті у 63,6 % випадків. Ризик її розвитку найбільш високий після шунтувальних операцій, за наявності асциту, поєднання асциту та кровотечі з ВРВ стравоходу та шлунка. Виявлено, що ПН супроводжується гіпопротеїнонемією, гіпоальбумінемією, підвищенням рівнів білірубіну, сечовини, креатиніну, активності ферментів АсАТ, АлАТ, ЛФ, зростанням анемії, лейкоцитозу, лімфопенії. Морфологічні зміни печінки у разі ПН відображають її функціональні резерви, а ризик розвитку ПН є найбільший у разі цирозу C-типу. Зазначено, що зниження печінкового кровотоку, лінійної швидкості портального кровотоку, збільшення діаметрів ворітної та селезінкової вен указують на погіршення функціональних резервів печінки. З'ясовано, що математична оцінка порушень функції печінки на підставі визначення маркерів малої недостатності печінки не дозволяє прогнозувати розвиток ПН, а оцінка тяжкості цирозу за Child-Turcotte-Pugh може бути використана для комплексного прогнозування ПН у хворих на цироз та вибору тактики лікування. Відзначено, що можливим є прогноз ПН, який базується на математичному аналізі клініко-лабораторних, морфологічних та інструментальних показників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.510.40-38 +
Шифр НБУВ: РА339633

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського