Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА315356<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Мзугі Ікрам Бен Абделькадер 
Система протеолізу у формуванні пошкоджень легень при екстреній хірургічній патології та обгрунтування патогенетичної інтенсивної терапії (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / Мзугі Ікрам Бен Абделькадер ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Вивчено роль протеолітичних ферментів та їх інгібіторів у розвитку патології легень за екстремальних станів організму. Клінічні дослідження у хворих з тяжкою екстреною абдомінальною патологією показали, що в них відбувається активація процесів протеолізу в перитонеальній порожнині. У бронхоальвеолярному секреті показано реактивну активацію антипротеїназного потенціалу. Формування бронхолегеневих ускладнень відбувалося у хворих, у яких вихідний рівень антипротеїназного захисту БАС був суттєво знижений. Комплексне вивчення процесів протеолізу в крові, бронхоальвеолярному та перитонеальному секретах експериментальних щурів показало, що під час моделювання токсемії відбувається пригнічення антипротеїназного потенціалу й активація протеолізу. Зміни у стані протеїназ-інгібіторної системи супроводжувалися зміною морфологічної структури легень за типом респіраторного дистрес-синдрому. За результатами експериментальних досліджень встановлено ефективність застосування інгібітора протеїназ ("Контрикалу") та антиоксиданта з групи флавоноїдів ("Корвітину") на моделі ураження легень у разі постішемічної токсемії. Розкрито здатність препаратів, що застосовуються, зменшувати морфологічні зміни в легенях, блокувати порушення ультраструктури альвеолярних макрофагів і зменшувати розвиток дисбалансу в протеїназ-інгібіторній системі на системному та локальному рівнях. Найбільший профілактичний ефект досягнуто за умов поєднаного застосування препаратів, що випробуються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.3-29
Шифр НБУВ: РА315356 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського