Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (783)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>K=ТЕРМООБРОБК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 89
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Федченко І. І. 
Вдосконалення технології виготовлення коліс суцільнокатаних рухомого складу хромофосфатуванням : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.07 / І. І. Федченко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено комплексну технологію підвищення зносостійкості коліс суцільнокатаних, яка включає в себе технологію нанесення покриттів з подальшою термообробкою. Встановлено якісні та кількісні технологічні параметри формування зносостійкого покриття на базі хромофосфатів. Досліджено природу та специфіку нової комплексної обробки робочої поверхні коліс. Теоретично й експериментально доведено, що висока якість та властивості нового покриття забезпечують підвищення зносостійкості коліс з підвищенням їх експлуатаційних характеристик. Проведено дослідження та розрахунки оптимальних режимів формування нового хромофосфатного покриття t °= 50 +- 2 °С, С= 9 +- 1 %, т= 35 +- 5 хв. Досліджено залежності зносостійкості поверхневого шару від температури, часу витримки та концентрації насичувального середовища. Встановлено зв'язок між складом і структурою покриття та його зносостійкістю та довговічністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.643
Шифр НБУВ: РА371194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Невинський О.Г. 
Вермикуліто-силікатний теплоізоляційний матеріал підвищеної міцності: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.11 / О.Г. Невинський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 17 с. — укp.

Розроблено технологію теплоізоляційного матеріалу підвищеної міцності для суднобудування. Обгрунтовано вибір компонентів, а саме: силікатного в'яжучого, спученого вермикуліту та затверджувача. Установлено їх оптимальне співвідношення у суміші. Вивчено вплив сипких і волокнистих заповнювачів, гідрофобізаторів, модифікаторів на процеси взаємодії між компонентами та властивості вермикуліто-силікатного матеріалу (ВСМ). З використанням методів РФА, ІЧС, ДТА, ЕМА показано структурні та фазові перетворення у процеси термообробки суміші з модифікувальними домішками. Розроблено та впроваджено технологічну схему промислового виробництва плит теплоізоляційного матералу. Наведено результати промислових випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н307.6 + Л411 +
Шифр НБУВ: РА360855

Рубрики:

      
3.

М'якота І.С. 
Виготовлення прес-форм з використанням плазмового напилення сплаву Cu - Al - Fe на неметалеві матеріали: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / І.С. М'якота ; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки та виготовлення складнопрофільного технологічного оснащення (на прикладі прес-форм для обробки пластмас). Розроблено новий напрямок в технології коркового плазмового напилення, що грунтується на використанні моделей з матеріалів органічного походження. Встановлено, що при застосуванні спеціальної термообробки до мідьалюмозалізних сплавів безпосередньо у процесі напилення забезпечується можливість виготовлення формотворних елементів прес-форм необмеженої товщини з високим рівнем експлуатаційних властивостей. Запропоновано конструктивні і технологічні параметри обладнання і процесів, висока ефективність застосування яких обгрунтована теоретично і підтверджена практично.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К724.71

Рубрики:

      
4.

Смоляков О.В. 
Вплив лазерної обробки на структурний стан аморфних сплавів на основі заліза та кобальту: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.13 / О.В. Смоляков ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено процеси релаксації та кристалізації в амфорних металевих сплавах системи перехідний метал - металоїд на основі заліза та кобальту під час дії лазерних нагрівів. Наведено нові результати, стосовно встановлення фізичних закономірностей структуроутворення у амфорних металевих сплавах відповідно до кінетичних факторів термічного впливу. Розглянуто структурні зміни в амфорних сплавах під впливом лазерних обробок у докристалізаційних режимах, а також зміну типу кристалізації в амфорних сплавах за швидкісних нагрівів. Встановлено, що лазерна обробка у докристалізаційних режимах, призводить до підвищення термічної стабільності аморфних сплавів системи Fe - B. На основі побудови експериментальної та модельної функції радіального розподілу атомів запропоновано пояснення даного ефекту. Результати можна використати у процесі розробки технологій термообробки, що призводять до оптимізації механічних, магнітних та інших фізичних властивостей аморфних сплавів промислового використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К297.043
Шифр НБУВ: РА308712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Пацай Б.Д. 
Вплив локальних структурних дефектів на розсіяння рентгенівських променів та магнітну сприйнятливість кисневомістких кристалів кремнію: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Б.Д. Пацай ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено вплив попереднього нейтронного опромінення, кінцевої ультразвукової обробки та легування ізовалентними домішками Pb та Sn на дефектну структуру кристалів кремнію. Дослідження проведено за методом трикристальної дифрактометрії. Здійснено порівняльний аналіз різних методів обчислення. Обробку дифрактометричних даних й обчислення параметрів дефектів проведено за допомогою спеціальної програми, створеної згідно з розробленою методикою. Для всіх зразків обчислено радіуси та концентрації кластерів і дислокаційних петель. Побудовано залежності показника статичного Дебая - Валлера від температури термообробки. З метою вивчення природи дефектів здійснено вимірювання магнітної сприйнятливості кисневмісних кристалів кремнію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022 +
Шифр НБУВ: РА334640

Рубрики:

      
6.

Виставкіна В.В. 
Вплив нерівноважних умов охолодження на фазоутворення у легованих міддю магнітотвердих сплавах системи Nd - Fe - C: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.В. Виставкіна ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

Досліжено процеси структуроутворення в магнітожорстких сплавах системи Nd - Fe - C за умов рівноважного та нерівноважного затвердіння, а також у процесі ізотермічних відпалів в аспекті досягнення підвищеного рівня магнітних властивостей. Встановлено фізичні закономірності структуроутворення у магнітожорстких сплавах системи Nd - Fe - C залежно від швидкості охолодження, вмісту міді та режимів відпалу. Визначено режими термообробки, яка призводить до формування оптимального структурно-фазового стану, що забезпечує найкращі гістерезисні властивості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.5,022 + К291.043 +
Шифр НБУВ: РА343807

Рубрики:

      
7.

Павловський Ю.В. 
Вплив термічних дефектів на магнітні властивості монокристалічного та ниткоподібного кремнію: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Ю.В. Павловський ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2007. — 20 с. — укp.

Установлено, що зміни магнітної сприйнятливості взаємопов'язані з генерацією кластерів та дислокаційних петель. Показано, що попереднє опромінення швидкими нейтронами прискорює генерацію парамагнітних центрів за наступних термічних обробок. Кінетика зміни магнітної сприйнятливості з тривалістю відпалу корелює з кінетикою процесів преципітації кисню у досліджених кристалах. Виявлено, що за вищої концентрації атомарного вуглецю у зразках більше вводиться парамагнітних центрів за процесу термообробки. Наявність у цих зразках ізовалентної домішки свинцю дещо сповільнює ведення парамагнітних центрів. Зроблено припущення, що взаємопов'язано з тим, що свинець утворює з частиною вуглецю нейтральні комплекси PbC, виключаючи останній з процесів термічного дефектоутворення. Установлено, що магнітні властивості ниткоподібних кристалів кремнію суттєво відрізняються від магнітних властивостей об'ємного матеріалу і пояснюються особливостями їх кристалічної структури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022 +
Шифр НБУВ: РА350135

Рубрики:

      
8.

Усатенко Н.Ф. 
Дослідження конвективного підведення теплоти до ковбасних виробів та створення раціональної конструкції термоагрегату: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / Н.Ф. Усатенко ; Укр. держ. ун-т харч. технологій. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Розглянуто проблему підвищення ефективності процесів конвективного теплообміну, які здійснюються у термоагрегатах під час виробництва ковбасних виробів, а також вплив конструктивних особливостей робочих органів термоагрегату на якість та аеродинаміку робочого середовища у його об'ємі. Виявлено, що для ефективного процесу термообробки характерні рівнозначність та симетричність підведення теплоти до ковбасних виробів. В умовах рециркуляції дані показники здійснюються розподілом потоків робочого середовища, яке надходить до об'єму термокамери, на основні та супутні. Для опису процесу, що забезпечує якість продукту на етапі термообробки, отримано критеріальне рівняння. З використанням отриманих залежностей створено термоагрегати раціональної конструкції різної місткості та функціональних можливостей, за допомогою яких здійснюються ефективні процеси підведення теплоти до ковбасних виробів, що забезпечують якість продукту, екологічну безпеку довкілля, економію енергоресурсів та зниження трудозатрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л927.05-5-02
Шифр НБУВ: РА308215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Костогриз К.П. 
Дослідження та розробка енергозберігаючої технології термообробки дисперсних матеріалів в апаратах з псевдозрідженим шаром: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / К.П. Костогриз ; Ін-т газу НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено аспекти термообробки та класифікації дисперсних матеріалів в апаратах з псевдозрідженим шаром. З використанням результатів проведених досліджень розв'язано практичні задачі енергоощадження та підвищення ефективності технологічного процесу обробки дисперсних матеріалів, а саме: перліту, зольних алюмосилікатних мікросфер і піска. Досліджено кінетику дегідратації перліту у псевдозрідженому шарі. Установлено механізм вибухового руйнування порожніх зольних мікросфер за умов їх сушки, за рахунок надлишкового тиску водяних парів і дефектів в оболонці мікросфер. З метою одночасної термообробки та класифікації за швидкістю витання полідисперсних матеріалів в апаратах жолобного типу використано ефект підвищеного виносу з псевдозрідженого шару. Розроблено експериментальну базу та методику розрахунку апаратів з псевдозрідженим шаром зазначеного типу для різних матеріалів і застосувань. Розроблено технічні проекти та конструкторську документацію печей термопідготовки перліту, теплоутилізаторів, сушарок-класифікаторів піску та зольних мікросфер з псевдозрідженим шаром жолобного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.83 +
Шифр НБУВ: РА361974

Рубрики:

      
10.

Зиков О.В. 
Екологічно безпечні схеми і апарати з термосифонами для термообробки зерна: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / О.В. Зиков ; Одес. нац. акад. харч. технологій. — О., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Теоретично та експериментально обгрунтовано засади створення екологічно безпечних і енергоефективних засобів для термообробки (нагріву та сушіння) зерна, наведено методи оптимізації зерносушильної техніки. На підставі експериментального та теоретичного моделювання обгрунтовано можливості застосування термосифонів для підвщення ефективності зерносушильної техніки. Запропоновано новий комбінований (конвективно-кондуктивний) спосіб сушіння, який забезпечує екологічну безпеку та енергетичну ефективність сушіння. Розроблено математичну модель блочної зерносушарки, на базі якої створено інженерну методику розрахунку та програму її оптимізації. Проведено варіаційну оптимізацію блокової зерносушильної установки та знайдено конструктивні та режимні параметри, що забезпечують 70 % ККД установки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л821.012-51 +
Шифр НБУВ: РА327422

Рубрики:

      
11.

Романів А.С. 
Електроізоляційні тонкошарові покриття для сталей на основі розчинів силікатів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.11 / А.С. Романів ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 16 с. — укp.

Розроблено склади багатокомпонентних силікатних розчинів на основі тетраетоксисилану і калієво-літієвого рідкого скла. Встановлено оптимальний режим термообробки склопокриття з метою одержання склокристалічного покриття. Запропоновано технологічну схему одержання склокристалічного покриття з силікатного розчину, доведено його ефективність й економічну доцільність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.52
Шифр НБУВ: РА316989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Родіонов В. Є. 
Електролюмінесцентні плівкові структури та індикатори на основі широкозонних матеріалів та НВЧ кераміки: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 01.04.07 / В. Є. Родіонов ; НАН України ; Ін-т електрофізики і радіаційних технологій. — Х., 2011. — 32 с. — укp.

На основі проведеного комплексу фізико-технологічних досліджень розроблено конструкції та технології виготовлення більше 30-ти типів електролюмінесцентних монохромних і повно кольорових випромінювачів, індикаторів і матричних екранів з можливістю роботи в телевізійному режимі. Для досягнення цих результатів розроблено технології одержання високояскравих тонкоплівкових катодо- й електролюмінофорів червоного, зеленого, синє-блакитного та білого кольорів світіння. Описано розроблені хімічні (MOCVD, CVD, плазмохімічна) технології одержання плівок і структур індикаторів, технології одержання нанорозмірних (20 60 нм) порошків окислів металів, технологія безвакуумного легування люмінесцентних плівок, високотемпературної термообробки. Запропоновано методики моделювання процесів електролюмінесценції рідкоземельних іонів у широкозонних матрицях на основі квантовохімічного методу багатоелектронних оболонок у кластерному наближенні, контролю якості плівок і структур індикаторів, прогнозування раптових відмов. Досліджено вплив на характеристики структури індикаторів термообробок, інфрачервоного й ультразвукового опромінення. Розроблено порошкові, плівково-порошкові та плівкові електролюмінесцентні індикатори, в тому числі, прозорі та плетені.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В345.4 с0,022 + З851.13-049.3
Шифр НБУВ: РА382760 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Ушаков В.І. 
Електротехнологічні системи високочастотної індукційної термообробки металів з глибоким регулюванням потужності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / В.І. Ушаков ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Удосконалено метод глибокого регулювання потужності й обгрунтовано принципи побудови енергоефективних електротехнічних систем високочастотної індукційної термообробки металів (ЕТС ВІТОМ) у разі зміни електричних параметрів навантаження та централізованого електроживлення декількох установок. Визначено умови виникнення критичних резонансних режимів (перенапруг основної та другої гармонік, неоднозначності регульованої характеристики) у системі індукційної обробки металів на базі двомостового резонансного інвертора з протифазним підключенням мостів до навантаження. Розроблено спосіб стабілізації параметрів ЕТС ВІТОМ для обмеження перенапруг основної та вищих гармонік, зривів інвертування та забезпечення однозначності регульованої характеристики за умов зміни параметрів навантаження. Визначено співвідношення параметрів реактивних елементів у системі з резонансним мостовим інвертором за умови реалізації максимальної потужності в навантаженні та розширення допустимого діапазону зміни його опору. Одержано нові залежності для визначення оптимальних параметрів ЕТС ВІТОМ, зменшення нестабільності їх режимів, зривів інвертування та перенапруг на навантаженні за рахунок використання блоків рекуперації електричної енергії. Розроблено математичні моделі ЕТС ВІТОМ з тиристорними резонансними мостовими інверторами та пристроями, що забезпечують адаптацію до нелінійних змін електричних параметрів навантаження у широких межах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К651.011.3-5-043 + З29-5 +
Шифр НБУВ: РА351197

Рубрики:

      
14.

Крот О.П. 
Ефективна очистка вентиляційних багатокомпонентних вуглеводневих газових викидів, що містять бенз(а)пірен: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / О.П. Крот ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Розглянуто проблему забруднення навколишнього середовища вуглеводнями, в тому числі канцерогенними. Розроблено й упроваджено ефективний спосіб очистки шкідливих вентиляційних викидів переробки нафтовідходів, що полягає в поєднанні термообробки та каталітичного окиснення (на двошаровому каталізаторі, перший за рухом газу - мангановорудний шар, другий - паладієвий; співвідношення об'ємів шарів відповідно 3:1). Проведено лабораторні дослідження ефективності розробленого способу очистки за умов окиснення вміщуючої канцерогени вуглеводневої суміші, а також за наявності в суміші сірководню та діоксиду сірки. Отримано кінетичні залежності каталітичного окиснення вуглеводнів. Досліди, що проведені на дослідно-промисловій установці термокаталітичної обробки газових викидів, доводять ефективність розробленого способу очистки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.58
Шифр НБУВ: РА308305 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Ковальчук Г.Ю. 
Жаростійкий газобетон на основі лужного алюмосилікатного зв'язуючого: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Г.Ю. Ковальчук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально доведено можливість отримання газобетону на основі лужного алюмосилікатного зв'язуючого та золи-винесення з метою теплоізоляції високотемпературного устаткування. Встановлено взаємозв'язок між компонентним складом, умовами термообробки, фазовим складом новоутворень після гідратації та дегідратації, а також властивостями штучного каменю на основі лужних алюмосилікатних зв'язуючих з використанням різних алюмосилікатних компонентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742 + Н626.102.174.2
Шифр НБУВ: РА319535 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Вишневський С.Д. 
Закономірності утворення та природа структурних дефектів у Ті:сапфірі, вирощеному у вуглецевому середовищі: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / С.Д. Вишневський ; НАН України. Ін-т монокристалів. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено закономірності утворення та природу структурних дефектів у Ti:сапфірі, вирощеному у вуглецевому середовищі. Встановлено, що внаслідок нестехіометрії розплаву, обумовленої великим відновним хімічним потенціалом вуглецевого середовища вирощування, у Ti:сапфірі формуються субмікронні (70-300 нм) та ограновані мікронні (2-15 мкм) включення. З'ясовано, що причиною утворення субмікронних включень у Ti:сапфірі є перенасичення кристалічної гратки іонами алюмінію та дефектами Шотткі. Встановлено, що внаслідок їх коагуляції у кристалі формуються субмікронні включення, які містять алюміній і його субоксиди. Виявлено, що ограновані включення розміром 2-15 мкм є результатом захвату кристалом мікронних парогазових бульбашок з розплаву, які ограновуються у кристалічній гратці площинами її рівноважної форми. Розроблено спосіб термообробки Ti:сапфіру у середовищі з хімічним потенціалом -15-0 кДж/моль, який дозволяє повністю зруйнувати субмікронні включення й одержати лазерні елементи з FOM = 300 - 500. Визначено умови одержання методом Степанова Ti:сапфіру діаметром до 12 мм і завдовжки до 500 мм, який призначено для виготовлення лазерних елементів діаметром 3-6 мм з концентрацією титану до 0,05 мас.%. Встановлено можливість анігіляції центрів забарвлення на основі катіонних й аніонних вакансій в процесі відпалу у вуглецевому середовищі. На підставі даного ефекту розроблено спосіб одержання сапфірових вікон з гранично низьким оптичним поглинанням в УФ-області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л463.9 +
Шифр НБУВ: РА354317

Рубрики:

      
17.

Левицька К.Є. 
Заміщені високотемпературні надпровідники типу R123 та R124 на основі купратів рідкісноземельних елементів: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / К.Є. Левицька ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л428.7
Шифр НБУВ: РА371466 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Безбах І.В. 
Інтенсифікація термообробки неньютонівських харчових рідин в апараті з ротаційним термосифоном: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / І.В. Безбах ; Одес. нац. акад. харчових технологій. — О., 2002. — 17 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано доцільність застосування термомеханічних агрегатів на підставі ротаційних термосифонів (РТС) для обробки харчових неньютонівських рідин (ННР). Розроблено розрахункову методику для апаратів з РТС. Проведено комп'ютерне моделювання процесів тепловіддачі у апаратах з РТС. Встановлено вплив конструктивних і режимних параметрів на інтенсифікацію тепловіддачі продукту. Досліджено внутрішню кризу теплопередачі у РТС. Розроблено метод розрахунку апарата з РТС для термомеханічної обробки харчових ННР. Розглянуто ефективність застосування апарата у лінії з виробництва яблучного повидла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л813-5 +
Шифр НБУВ: РА321947

Рубрики:

      
19.

Світличний Є.О. 
Корундова кераміка, модифікована діоксидом цирконію, з підвищеними міцністю та термостійкістю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.11 / Є.О. Світличний ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л428.2 +
Шифр НБУВ: РА346588

Рубрики:

      
20.

Дубук В.І. 
Математичне моделювання взаємодії електромагнетного і температурного полів в електротехнічних пристроях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / В.І. Дубук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 17 с. — укp.

Побудовано математичні моделі взаємодії електромагнітного та температурного полів у провідній феромагнітній пластині, у суцільному феромагнітному циліндрі, тороїдальному осерді, в індукційному пристрої для термообробки в процесі виготовлення залізобетонних конструкцій в опалубці, у ділянці ламінованого тороїдального магнітопроводу. Удосконалено методику математичного моделювання електромагнітного та температурного полів з урахуванням їх взаємодії у нелінійному феромагнітному середовищі. Запропоновано нові математичні моделі взаємодії електромагнітного та температурного полів у феромагнітних тілах, які враховують нелінійність фізичних процесів нагріву. Наведено результати комп'ютерної симуляції. Здійснено аналіз результатів розрахунків. Математичні моделі впроваджено у виробництво та навчальний процес.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-01с116
Шифр НБУВ: РА312000 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського