Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (25)Книжкові видання та компакт-диски (41)
Пошуковий запит: (<.>U=Г213.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Головач Н. М. 
Органокаталітичний асиметричний синтез і перетворювання бета-трифторометил-бета-амінокетонів: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.03 / Н. М. Головач ; Ін-т орган. хімії. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено квантово-хімічне дослідження механізму знайденої органокаталітичної реакції та показано, що вона реалізується через стадію утворення єнаміну ацетону та L-проліну з наступним приєднанням до кетіміну та стереоконтрольованим утворенням продуктів S-конфігурації. Встановлено, що відновлення -трифторометил- -амінокстонів та їх оксимів проходить з невеликою діастерсоселективністю та призводить до відповідних аміноспиртів і діамінів. Досліджено реакції 4-аміно-4-арил-5,5,5-трифторопентан-2-онів з низкою електрофільних реагентів: хлороангідридами арилоцтових кислот, ацетооцтовими естерами, солями ціанової та тіоціанової кислоти арил-, хлорокарбоніл- та 1-хлоробензилізоціанатими. Розроблено ефективні методи синтезу оптично активних похідних 5,6-дигідропіридин-2(1H)-ону, 3,4-дигідропіримідин-2-ону, 3,4-дигідро-1,3-оксазин-2-ону. Запропоновано новий підхід щодо одержання хіральних трифторометилвмісних 4Н-1,3-окса(тіа)зинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г213.42 + Г213.42
Шифр НБУВ: РА369872 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Михайленко О.В. 
Фулерени, нанотрубки і нанокільця: стереохімія та спосіб кодування (номенклатура). Комплекси фулеренів з каліксаренами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / О.В. Михайленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Уперше досліджено та розкрито стереохімічні особливості структури фулеренових ковпачків для карбонових нанотрубок. Наведено правила конструювання фулеренів і нанотрубок з наперед заданою конфігурацією. Запропоновано єдиний універсальний спосіб кодування (номенклатуру) 6-нанотрубок (НТ) та 6-нанокілець (НК), що передбачає вибір у карбоновому ланцюзі елементарної комірки - базової ланки. Показано, що набір базових ланок дає змогу побудувати інваріантну одиницю як складову нанотрубки та нанокільця. Такий підхід дає змогу безпомилково конструювати ізомерні структури, а саме їх енантіомерні форми. Зазначено, що практичним втілення цієї номенклатури є програма NanoGen, що забезпечує автоматичне конструювання молекулярних моделей 6-НТ та 6-НК. Визначено механізм утворення фулеренів та 6-НТ з графенових жолобів, які виникають на краях графенових шарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г213.4,0 + Г741.4,0 +
Шифр НБУВ: РА335061

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського