Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Г552.32$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Яцьків В.І. 
Вплив пористості і фазового складу $Eroman bold {TiO sub 2 } на кінетику та механізм фотокаталітичних перетворень спиртів та кетонів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / В.І. Яцьків ; НАН України. Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського. — К., 2005. — 19 с. — укp.

З використанням методу темплатного золь-гель синтезу одержано порошки та плівки пористого діоксиду титану та досліджено їх оптичні та структурно-сорбційні характеристики (кристалічність, питому площу поверхні, розмір пор та частинок, граничний сорбційний об'єм пор) і з'ясовано напрям змін структурно-сорбційних характеристик у процесі старіння зразків, їх прожарювання та гідротермальної обробки. Встановлено, що зразки матеріалів на основі пористого діоксиду титану є ефективними фотокаталізаторами розкладу спиртово-водних розчинів з виділенням молекулярного водню. Детально досліджено кінетичні закономірності даного процесу. Досліджено кінетичні особливості перебігу редокс-процесів. Виявлено залежність між структурно-сорбційними характеристиками матеріалів на основі пористого <$Eroman {TiO sub 2 }> та їх фотокаталітичною активністю в редокс-процесах. Показано, що домінуючим фактором, який визначає швидкість гетерогенного газофазного окиснення, є сорбційна здатність фотокаталізатора, яка визначає можливість попереднього сорбційного концентрування реагентів на поверхні діоксиду титану, де відбувається їх наступне окиснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.413.1 + Г552.32 +
Шифр НБУВ: РА335525

Рубрики:

      
2.

Огульчанський Т.Ю. 
Особливості внутрішньомолекулярного перенесення триплетних електронних збуджень в пі-електронмістких органічних сполуках: Автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук: 01.04.18 / Т.Ю. Огульчанський ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2001. — 18 с.: рис. — укp.

Визначено значення граничної довжини стрибка для триплетного стрибка та його довжину пробігу за 77 К. Показано існування спрямованого триплет-триплетного перенесення енергії електронного збудження в молекулярних біхроморфних системах за умов селективного збудження однієї з ланок. З'ясовано, що за допомогою спрямованого перенесення енергії електронного збудження можна змінювати швидкість процесу фотохімічної реакції (перегрупування Фріса). Доведено, що триплетні екситони в полімерах захоплюються пастками двох типів, пов'язаними з молекулярним киснем, - власне молекулами кисню та комплексами молекул кисню з полімерними ланками. Виявлено існування в макромолекулах полівінілкарбазолу пасток триплетних екситонів, час життя яких складає майже мікросекунду. Оцінено граничний час життя триплетного екситону для полівінілкарбазолу в твердому стані за кімнатної температури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.32
Шифр НБУВ: РА314155 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського