Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (125)Книжкові видання та компакт-диски (37)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Г741.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Гламазда О.Ю. 
Взаємодія вуглецевих одностінних нанотрубок з органічними молекулами: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / О.Ю. Гламазда ; НАН України. Фіз.-техн. ін-т низ. тем-р ім. Б.І.Вєркіна. — Х., 2007. — 16 с. — укp.

Наведено результати дослідження нековалентної взаємодії між одностінними вуглецевими нанотрубками (ОВНТ), синтезованими за методом НіРСО та органічними молекулами. Визначено діаметри та тип провідності ОРВНТ. Досліджено нековалентну взаємодію пірену та нафталіну з ОВНТ у плівках та визначено структури комплексів і енергії взаємодії нанотрубка - пірен. Установлено, що внаслідок цієї взаємодії послюблюється міжтрубочна взємодія у джгутах. З використанням результатів дослідження спектрів комбінаційного розісювання ОВНТ з поверхнево-активними речовинами (ПАР) та полімерами у водній суспензії показано, що відношення площин смуг, які відповідають низькочастотній та високочастотній компонентам тангенціальної моди, може бути індикатором розщеплення/агрегації АВНТ з джгута у твердому стані та водному розчині. Виявлено люмінесценцію індивідуальних напівпровідникових нанотрубок у плівці, одержаній з водної суспензії з ДНК, до доводить наявність ефективного перешкоджання полімером повній агрегації ОВНТ у джгути та гасінню їх світла через взаємодію з металевими нанотрубками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.236,022 + Г741.4-27 +
Шифр НБУВ: РА353287

Рубрики:

      
2.

Хохряков 
Нейтронні дослідження стурктури рідинної системи вода-фулерен С60: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / Артем Олексійович Хохряков ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В365.3 в738.4,022 + Г741.4,0
Шифр НБУВ: РА352097

Рубрики:

      
3.

Звєзда С.С. 
Рентгеноспектральне дослідження особливостей електронної структури вуглецевих наноматеріалів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / С.С. Звєзда ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2006. — 18 с. — укp.

З використанням методу ультрам'якої рентгенівської емісійної спектроскопії проведено систематичне комплексне дослідження залежності особливостей електронної будови різних видів вуглецевих наноматеріалів від їх розмірів. Проаналізовано особливості енергетичного розподілу валентних електронів у фулеренах та аніонах. На підставі одержаних результатів визначено природу стабілізації молекул фулерена та частинок аніонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.236,022 + В372.13,022 + Г741.4 +
Шифр НБУВ: РА344631

Рубрики:

      
4.

Лісунова М.О. 
Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі багатошарових вуглецевих нанотрубок: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.24 / М.О. Лісунова ; НАН України. Ін-т біоколоїд. хімії ім. Ф.Д.Овчаренка. — К., 2007. — 17 с. — укp.

Вивчено структуру, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композиційних систем на основі полімерних, рідкокристалічних матриць і середовищ гідрофільної природи, наповнених вуглецевими багатошаровими нанотрубками (НТ). Побудовано геометричну модель нанокомпозитів з сегрегованою структурою і на підставі комп'ютерного розрахунку встановлено вплив скейлінгу, виведено формулу для визначення перколяційної концентрації, установлено універсальність критичних індексів t, s. Позитивний ефект температурного опору (ТКС-ефект) у композиційних системах на основі полікристалічного полімеру з НТ не взаємопов'язаний зі змінами морфологічної структури полімеру під час плавлення, а зумовлений впливом термічного розширення розплавленої полімерної матриці. У композиційних системах на основі НТ, диспергованих у рідких кристалах, в області температур нематичної та ізотропної рідкої фази РК, досліджено гістерезис електропровідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г661-6 + Г741.4 +
Шифр НБУВ: РА355668

Рубрики:

      
5.

Іващук 
Структурний стан вуглецевих наноматеріалів, отриманих електророзрядними методами: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Любов Іванівна Іващук ; НАН України; Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова. — К., 2009. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г741.4-1 + Ж620
Шифр НБУВ: РА365561

Рубрики:

      
6.

Хаврюченко О.В. 
Фулеренвмісні композити високодисперсних матеріалів на основі сполук силіцію з люмінесцентними властивостями: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / О.В. Хаврюченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Вперше синтезовано та досліджено молекулярну будову аеросилу, модифікованого частково дегідрогенізованими вуглеводневими групами. Встановлено факт утворення нанокластерів кремнію за газофазного синтезу монооксиду кремнію. Уточнено роль дегідроксильованих ділянок поверхні у властивостях аеросилу. Синтезовано 9 нових композитів високодисперсних матеріалів на основі сполук силіцію (ВДМОСС) з фулереном, які можуть бути в подальшому використані у фотокаталізі розкладу шкідливих органічних речовин як хімічні сенсори, як основа медичних препаратів для лікування злоякісних процесів та під час розробки електронних пристроїв. Досліджено фізико-хімічні та спектральні властивості 10 композитів ВДМОСС з фулереном. Окреслено загальні властивості двох груп таких композитів. Запропоновано модель найменшого стійкого клатрату фулерену з водою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г741.4-2 + Г124.231-2 +
Шифр НБУВ: РА343266

Рубрики:

      
7.

Михайленко О.В. 
Фулерени, нанотрубки і нанокільця: стереохімія та спосіб кодування (номенклатура). Комплекси фулеренів з каліксаренами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / О.В. Михайленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Уперше досліджено та розкрито стереохімічні особливості структури фулеренових ковпачків для карбонових нанотрубок. Наведено правила конструювання фулеренів і нанотрубок з наперед заданою конфігурацією. Запропоновано єдиний універсальний спосіб кодування (номенклатуру) 6-нанотрубок (НТ) та 6-нанокілець (НК), що передбачає вибір у карбоновому ланцюзі елементарної комірки - базової ланки. Показано, що набір базових ланок дає змогу побудувати інваріантну одиницю як складову нанотрубки та нанокільця. Такий підхід дає змогу безпомилково конструювати ізомерні структури, а саме їх енантіомерні форми. Зазначено, що практичним втілення цієї номенклатури є програма NanoGen, що забезпечує автоматичне конструювання молекулярних моделей 6-НТ та 6-НК. Визначено механізм утворення фулеренів та 6-НТ з графенових жолобів, які виникають на краях графенових шарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г213.4,0 + Г741.4,0 +
Шифр НБУВ: РА335061

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського