Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (73)Реферативна база даних (8081)Книжкові видання та компакт-диски (4815)Журнали та продовжувані видання (3573)
Пошуковий запит: (<.>U=Е60$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 656
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Євтушенко В.М. 
Морфофункціональні особливості передміхурової залози людини та ссавців у віковому аспекті: автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.03.09 / В.М. Євтушенко ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2008. — 40 с. — укp.

Вивчено морфофунціональні закономірності передміхурової залози у різні періоди онтогенезу. Досліджено реактивні особливості передміхурової залози щурів у різні терміни після синтетичного подразнення. Вперше встановлено закономірності розвитку, становлення та інволюції простати людини у пре- та постнатальному онтогенезі. Розроблено морфофункціональні критерії структурних компонентів передміхурової залози людини. З використанням макро- та мікроскопічних гістологічних та імуногістохімічних методів дослідження визначено основні показники реактивних змін простати після антигенного подразнення. Встановлено міжтканинні зв'язки передміхурової залози, поглиблене вивчення яких відкриває нові напрями у розвитку фундаментальних досліджень в онтогенезі передміхурової залози людини. На базі застосування імуногістохімічного МІВ-1 маркера проліферації ki-67 вивчено проліфераційну активність клітин у критичні періоди онтогенезу. З'ясовано, що високий ступінь експресії маркерів CD 34 та вімінтину в пренатальному та постнатальному онтогенезі до II зрілого віку в передміхуровій залозі людини свідчить про більш активні гістохімічні перетворення. Зроблено висновок, що різний ступінь експресії PSA (протатспцифічного антигена), LSMA - гладком'язового актину, маркер на AD - андрогенний рецептор є якісним показником вікових змін тканинного складу та гістофункціональних структур. Обгрунтовано можливість використання даного показника для розробки методів корекції гістогенезу та захворювань, а також у процесі тестування стану імунної системи людини в клінічних дослідженнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*696.313*33 + Е60*696.313*33 +
Шифр НБУВ: РА362662

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Єрошенко Г. А. 
Структурна організація великих слинних залоз за умов стимуляції симпатичного та парасимпатичного відділів вегетативної нервової системи: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.03.09 / Г. А. Єрошенко ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2010. — 39 с. — укp.

Одержано нові дані про вплив адрено- та холіноміметиків на гемомікроциркуляторне русло. Встановлено, що на мікросудини привушної та під'язикової залоз вони діють як синергетики, але дають протилежний ефект. Доведено, що за стимуляції в привушних залозах щурів відбувається посилення секрето-утворення й екструзії гранул в кінцевих відділах. Встановлено переважання сильних зв'язків для потокової системи в під'язиковій та піднижньощелепній залозах, що підтверджує їх провідну роль у формуванні рідкої частини стимульованої слини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*694.11-642 + Е60*734.211-642
Шифр НБУВ: РА371439 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Єршов С.С. 
Осмотична та температурна чутливість еритроцитів ссавців: автореф. дис. ... канд. біол. наук: 03.00.19 / С.С. Єршов ; Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини НАН України. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Виявлено, що в середовищі, що містить NaCl в концентрації 4,0 моль/л, за 37°С максимальний рівень гемолізу спостерігається для еритроцитів людини та бика, мінімальний - еритроцитів собаки та кролика. Встановлено, що за температури інкубації 0°С чутливість еритроцитів тварин до гіпертонічного шоку значно нижча, ніж за 37°С. Визначено, що чутливість еритроцитів різних видів ссавців до гіпертонічного кріогемолізу є різною. Представлено температурні діапазони розвитку гіпертонічного кріогемолізу еритроцитів ссавців. Виявлено високу антигемолітичну активність хлорпромазину за умов гіпертонічного гемолізу та гіпертонічного кріогемолізу по відношенню до досліджуваних клітин. Обгрунтовано, що універсальний характер залежності гіпертонічного кріогемолізу еритроцитів різних видів ссавців від часу реалізується у разі варіювання значень осмолярності та температури середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.241-636-601.2 + Е60*732.241*715.71 +
Шифр НБУВ: РА369702 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Єрьомін А.В. 
Зміни низькопорогової кальцієвої провідності нейронів латеродорсального ядра таламуса щурів у період раннього онтогенезу: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.02 / А.В. Єрьомін ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177.31*715.71*725.29 кальцій
Шифр НБУВ: РА311704 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Єщенко Ю.В. 
Вміст цинку в клітинах при різних функціональних станах інсулярного апарата підшлункової залози: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Ю.В. Єщенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

З використанням розроблених методів показано, що вміст цинку та секреторного матеріалу в клітинах підвищується у разі пригнічення секреторної функції клітин внаслідок введення адреналіну та преднізалону, гострого стресу організму та знижується у випадку активації цієї функції завдяки введенню пілокарпіну. Виявлено, що після введення діабеторних речовин відбувається зменшення кількості цинку та секреторного матеріалу в клітинах різних органів. Визначено динаміку розвитку цих змін і залежність вмісту цинку у клітинах від ступеня виразності недостатності інсулярного апарата підшлункової залози. Установлено, що дефіциту цього металу та секреторного матеріалу можна уникнути у випадку попереднього введення речовин, що запобігають розвитку інсулінової недостатності. Показано, що компенсація недостатності інсулярного апарата нормалізує вміст цинку та секреторного матеріалу в клітинах. Установлено відповідність характеру та ступеня виразності змін вмісту у клітинах цинку та секреторного матеріалу, що доводить наявність їх функціонального взаємозв'язку. Показано відповідність змін вмісту цинку в клітинах змінам функціонального стану інсулярного апарата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*734.27 +
Шифр НБУВ: РА334909

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
6.

Ібатуліна Ю.В. 
Структура ценопопуляцій степових видів на південному сході України: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / Ю.В. Ібатуліна ; НАН України. Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Вперше проведено комплексні популяційно-демографічні дослідження тридцяти степових видів, які належать до різних життєвих форм і виконують неоднакову фітоценотичну роль. Встановлено, що структура популяцій багатьох видів у широкому діапазоні еколого-демографічних умов стала, суттєві зміни її відбуваються лише під впливом сильного антропогенного тиску. З'ясовано, що даному процесу сприяє перебування рослин на низькому рівні життєвості, а також формування контагіозного типу розміщення особин. Виявлено, що негативні перебудови у віковій, віталітетній, просторовій структурах популяцій на ділянках, що рідко використовувались для господарських потреб, більшою мірою обумовлені несприятливими змінами еколого-фітоценотичних умов, посилення впливу яких сприяє їх зникненню (заповідник "Хомутовський степ"). Виявлено види, які найбільш точно відображають ступінь деградації рослинного угруповання (представники родів Festuca, Stipa). Одержано нові дані щодо сучасного стану досліджених ценопопуляцій степових видів у фітоценозах з великим ступенем антропогенної трансформації, на підставі яких здійснено прогнозування їх подальшого розвитку. Вперше проведено дослідження сезонної та річної динаміки еколого-демографічної структури ценопопуляцій модельних видів у штучних степових фітоценозах. Встановлено відповідність параметрів інтродукційних популяцій показникам природних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*805.6*803.122(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА340175

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
7.

Іванова С.Ю. 
Дослідження пластичності гамкергічної синаптичної передачі в культурі нейронів гіпокампа щура: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / С.Ю. Іванова ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2004. — 24 с. — укp.

Описано явище посттетанічної депресії ГАМКергічної синаптичної передачі. Вперше показано наявність двох різних за кінетикою компонентів посттетанічної депресії, виявлено істотний внесок пресинаптичних механізмів до швидшого з них. Встановлено можливість виявлення гетерогенності ГАМКергічних синаптичних зв'язків за допомогою тривалої тетанічної стимуляції. З'ясовано, що тетанічна стимуляція спричиняє посттетанічну депресію (ПТД) у 55 % досліджуваних пар нейронів та посттетанічну потенціацію (ПТП) у 45 % синаптичних зв'язків. Зазначено, що за умови наявності ПТП у синаптичних зв'язках ймовірність вивільнення медіатора з пресинаптичних нервових закінчень значно менша, ніж в синапсах, в яких спостерігається ПТД. Вперше для нейронних мереж гіпокампа показано гомеостатичні зміни ГАМКергічної синаптичної передачі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177.522 +
Шифр НБУВ: РА332064

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
8.

Іванушко Я.Г. 
Радіаційно індуковані зміни у печінці щурів та їх корекція лазерним випроміненням: Автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.01 / Я.Г. Іванушко ; АМН України. Наук. центр радіац. медицини. — К., 2006. — 24 с. — укp.

Вивчено особливості модифікувального впливу лазерного випромінення на радіогенні зміни у печінці у найближчі (1 доба) та віддалені (10, 20, 30 діб) терміни після опромінння. Досліджено зміни біохімічних і морфологічних показників печінки щурів за умов дії фракціонованого рентгенівського випромінення у дозах 0,3; 0,6; 0,8 і 1,2 Гр упродовж 30-ти діб; опромінення гелій-неоновим лазером упродовж 10, 20 і 30 діб у найближчі (1 доба) та віддалені (10, 20, 30 діб) терміни після дії. Опромінення щурів у зазначених дозах призводить до зростання протеолітичної активності печінки, збільшення вмісту відновленого глутатіону та рівня продуктів окиснювально модифікованих білків з одночасним зниженням активності ферментативної ланки антиоксидантного захисту та сумарної фібринолітичної активності, спричинює неспецифічні морфологічні зміни дистрофічного характеру. Лазерне опромінення призводило до зростання фібринолітичної та протеолітичної активності печінки щурів і збільшення рівня продуктів окисної модифікації білків на фоні зниження активності ферментативної ланки. Доведено, що лазерне випромінення модифікує дію рентгенівського, зменшуючи наслідки його впливу стосовно показників, що вивчались за попереднього рентгенівського опромінення. Адитивність спостережено для окиснювальної модифікації білків (ОМБ), СОД, протеолітичної активності, а стосовно інших досліджених показників виявлено антагонізм. Дія попереднього випромінення проявлялась як адитивна для ОМБ і антагоністична стосовно всіх інших показників, що вивчались.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*734.26*72-638.23 + Е60*734.26*72-634.5 +
Шифр НБУВ: РА346018

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
9.

Івашура М.М. 
Поліморфізм гетерохроматинових районів акроцентричних хромосом свиней: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.15 / М.М. Івашура ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Вивчається поліморфізм районів структурного гетерохроматину на хромосомах свиней, а також зв'язок варіабельності С-гетерохроматину з репродуктивними функціями тварин. Визначено, що носії структурно гетерогенних по С-гетерохроматину гомологічних хромосом характеризувались підвищеною життєздатністю нащадків. На клітинному рівні виявлено зв'язок структурного С-поліморфізму акроцентричних хромосом з нестабільністю генома в лейкоцитах крові свиней. Підвищена варіабельність С-гетерохроматину пов'язана з реалізацією певних типів хромосомних порушень, а також з формуванням асоціацій хромосом. Розроблено метод та обладнання для дослідження хромосом комп'ютерним способом. Для візуального аналізу С-поліморфізму акроцентричних хромосом свиней запропоновано критерії напівкількісної оцінки поліморфних С-блоків за 5-бальною шкалою. Розроблено модифікацію С-методу, яка забезпечує стабілізацію хромосомного матеріалу при С-забарвленні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*551.231.2,022

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
10.

Іккерт 
Вплив L-аргініну та Nw-нітро-L-аргініну на функціональний стан мітохондрій печінки щурів з різною резистентністю до гіпоксії: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Оксана Володимирівна Іккерт ; Львівський національний ун-т ім. І.Франка. — Львів, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*734.26*731.5
Шифр НБУВ: РА322851

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
11.

Ільїн В.М. 
Особливості адаптації організму людини до гіпербарії залежно від типу вегетативного гомеостазу: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.13 / В.М. Ільїн ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 32 с. — укp.

Вивчено основні фізіологічні закономірності змін функціонального стану організму людини у процесі адаптації до гіпербарії і реадаптації до нормобарічних умов. Досліджено зміни вегетативного гомеостазу, дихання, кровообігу. Встановлено, що залежно від характеру гіпербаричних впливів є організми з нормотонічним типом вегетативного гомеостазу або помірним переважанням активності симпатичного або парасимпатичного відділу вегетативної нервової системи. Внаслідок багаторічних систематичних гіпербарічних впливів на водолазів спостережено два різноспрямовані процеси, перший з яких пов'язаний з формуванням в організмі корисних пристосувальних перебудов, оптимізуючих реакції на гіпербарію, другий - з суттєвим зниженням функціональних резервів, перенапругою або виснаженням адаптаційних механізмів. Експериментально доведено гіпотезу, що під час гіпербарічних впливів організм людини функціонує себе як ультрастабільна система. Визначено критерії індивідуальної спроможності організму адаптуватися до гіпербарії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*716-625-601.1,022
Шифр НБУВ: РА309161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
12.

Ілюха Л.М. 
Порівняльний аналіз механізмів формування та роль різних компонентів електричної активності риненцефальних структур лабораторних тварин (щурів, мишей, морських свинок): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Л.М. Ілюха ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено порівняльний аналіз механізмів формування та досліджено характер і динаміку окремих компонентів електричної активності (ЕА) нюхових цибулин та піриформної кори (спалахових компонентів ольфакто-амигдалярного ритму (ОАР), високочастотної синхронізованої активності, респіраторних хвиль і поліморфної активності) у лабораторних макросоматичних тварин з різним рівнем складності неокортексу за умов різного рівня поведінкової активності, а саме: щурів, мишей, морських свинок. Одержані дані проаналізовано в аспекті можливого відособлення ОАР від виконання суто сенсорної функції та розгляду його як неспецифічного джерела церебральної активації в організації цілісних поведінкових актів тварин-макросматиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.222.1 +
Шифр НБУВ: РА349509

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
13.

Іншина Н.М. 
5-амінолевулінатсинтазна активність і вміст деяких гемопротеїнів в печінці щурів при дії гемолітичних агентів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / Н.М. Іншина ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 19 с.: табл. — укp.

Виявлено особливості дії гемолітичних агентів різної хімічної природи на активність ключового ферменту біосинтезу гему - 5-АЛК-синтази і вміст деяких гемопротеїнів у печінці щурів. Установлено, що підвищення 5-АЛК-синтазної активності є однією з причин накопичення вільного гему в печінці щурів у перші години дії фенілгідразину та гліцеролу, а також у пізні терміни після введення хлориду кадмію та хлориду меркурію.Виявлено, що фенілгідразин спричинює двофазну зміну 5-АЛК-синтазної активності в печінці щурів: короткочасне зниження активності та подальше підвищення. Зроблено припущення, що однією з причин зростання 5-АЛК-синтазної активності за цих умов є деградація цитохрома Р-450. Уперше встановлено, що підвищення 5-АЛК-синтазної та триптофан-2,3-диоксигеназної активностей у печінці щурів за введення гліцеролу є результатом активації синтезу даних ферментів de novo. Показано, що блокування циклогексимідом зростання 5-АЛК-синтазної активності за дії гліцеролу супроводжується нормалізацією вмісту вільного гему в печінці щурів. На підставі одержаних даних зроблено висновок, що індукція 5-АЛК-синтази є основною причиною накопичення вільного гему в печінці щурів протягом перших годин дії гліцеролу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*734.26-64 + Е60*734.26*72 +
Шифр НБУВ: РА328166

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
14.

Ісаєва О.В. 
Роль потенціал-керованих кальцієвих каналів в гальмівній синаптичній передачі культивованих нейронів гіпокампу щурів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / О.В. Ісаєва ; НАН України.Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177.522*739.12,022

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
15.

Іслямов Р. І. 
Варіабельність реакції на дію слабких змінних електромагнітних полів наднизької частоти у щурів з різними індивідуальними особливостями: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.02 / Р. І. Іслямов ; Тавр. нац. ун-т ім. В. І. Вернадського. — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше досліджено вплив змінного слабкого магнітного поля частотою 8 Гц на показники енергетичного, тіол-дисульфідного обміну та перекисного окиснення ліпідів у різних структурах головного мозку білих безпородних щурів з урахуванням індивідуально-типологічних особливостей організму, що виявляються у "відкритому полі". Вперше показано, що дія цього фізичного чинника руйнує метаболічні кореляти поведінки тварин у "відкритому полі" та змінює параметри метаболічної міжпівкульної асиметрії. Вперше досліджено багатоденний вплив слабкого МП 8 Гц на показники енергетичного, тіол-дисульфідного обміну та перекисного окиснення ліпідів у різних структурах головного мозку білих безпорадних щурів, що знаходяться в різному фізіологічному стані - стані норми та стресу. На рівні окремих метаболічних показників показано стрес-лімітувальний ефект ЗМП ННЧ, який може бути пояснений змінами активності моноаміноксидази в різних структурах головного мозку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177-633.4 + Е60*716-633.4
Шифр НБУВ: РА376535 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
16.

Іхсан Алі Саламех Аль-Салаймех 
Дія анестетиків на сполучений з обміном аніонів транспорт іонів Н+ і осмотичну чутливість еритроцитів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Іхсан Алі Саламех Аль-Салаймех ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.241*551.7*715.7 + Е60*732.241.3-642:Г2
Шифр НБУВ: РА346270

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
17.

Абакумова О.С. 
Виділення та зберігання біологічно активної низькомолекулярної фракції (до 5 кДа) з кордової крові за допомогою низьких температур: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.19 / О.С. Абакумова ; НАН України; Ін-т проблем кріобіології і кріомедицини. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

Розроблено метод виділення та визначено умови зберігання за допомогою низьких температур і ліофілізації біологічно активної низькомолекулярної фракції із кордової крові великої рогатої худоби з молекулярною вагою компонентів до 5 кДа. Встановлено онтогенетичну закономірність наявності біологічно активних регуляторних речовин у крові великої рогатої худоби: плацентарна кров має найбільшу біологічну активність у порівнянні з кров'ю молочних телят і дорослих корів. Вперше встановлено противиразкову дію фракції до 5кДа із підданої кріодеструкції кордової крові на моделі субхронічної виразки шлунку у щурів. Встановлено, що противиразкова активність низькомолекулярної фракції кордової крові перебільшує противиразкову активність преперату порівняння актовегіну. Виявлено чутливість біомолекул низькомолекулярної фракції кордової крові до низькотемпературних факторів, що існують в діапазоні температур фазового переходу вода - льод. Вперше доведено можливість збереження даної фракції у ліофілізованому стані протягом одного року, а також у замороженому стані протягом шести міс.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.2-636-601.2 с8 +
Шифр НБУВ: РА368551

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
18.

Акімов В. І. 
Моделювання і прогнозування дії нюхового нанобіосенсора на основі молекули білка типу GPCR: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 03.00.02 / В. І. Акімов ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено електричний відгук на сенсорну дію молекули білка-рецептора типу GPCR у складі одномолекулярного біосенсора. Розроблено й обгрунтовано метод еквівалентних нерегулярних мереж імпедансів для моделювання впливу зміни конформацій на імпеданс молекули білка в складі двотермінального пристрою. У межах методу для двох нюхових рецепторів і родопсину у разі сенсорної активації спрогнозовано таку зміну сигналу, яку можливо детектувати, і з цією метою одержано й охарактеризовано третинні структури нюхових рецепторів. Запропоновано оригінальні прості моделі динаміки переходу молекули білка між конформаціями, які відповідають основному та збудженному станам. Одержано закономірності теплових флуктуацій сигналу нативної конформації молекули родопсину в межах розробленого методу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.222.1*723.411 + Е70*739.222.1*723.411
Шифр НБУВ: РА382234 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
19.

Акуленко Н.М. 
Пігментні клітини як характерний елемент гемопоетичної системи наземних пойкілотермних хребетних: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.08 / Н.М. Акуленко ; НАН України, Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена. — К., 1998. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*692.3*669.393,022 + Е623.3*69,022

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
20.

Аламуш 
Вплив граміцидину S на агрегацію тромбоцитів і стійкість мембран еритроцитів до гемолізу: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Адіб Халаф Фадел Аламуш ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.24 + Е0*725.311.3
Шифр НБУВ: РА358716

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського