Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=З252.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Поліщук Ю.В. 
Електрохімічні властивості системи сульфідний електрод-полімерний електроліт, перспективної для розробки літієвого акумулятора: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / Ю.В. Поліщук ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2002. — 19 с. — укp.

З використанням методів рентгенофазового, термічного аналізу та інфрачервоної спектроскопії встановлено структурні характеристики порошків природного (фракція 70 мкм і 40 мкм) і синтезованого за різних умов ферум дисульфіду (фракція 30 - 40 нм). Досліджено вплив природи літієвої солі на провідність полімерного електроліту. Показано вплив компонентів електроліту та природи літієвої солі на термостабільність полімерного матеріалу та ефективність циклування всієї системи в цілому. Досліджено взаємодію між ферум дисульфідом та компонентами неводних електролітів. Встановлено, що ця взаємодія значною мірою належить від наявності на поверхні катодного матеріалу домішкових сполук та вологи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З252.33
Шифр НБУВ: РА320378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Кушмирук А.І. 
Електрохімічні сенсори відновлювальних газів для моніторингу повітряного середовища: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / А.І. Кушмирук ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 21 с. — укp.

Установлено механізм виникнення безструмових потенціалів каталітично активних електродів у повітряному середовищі за присутності відновлювальних газів у системі з твердим протонпровідним електролітом і показано, що вони відповідають компромісним потеціалам спряжених реакцій відновлення адсорбованого оксигену й окиснення відновлювальних газів. Показано, що лімітувальною стадією окиснення водню, монооксиду карбону, діоксиду сульфуру та сірководню на газодифузійних електродах у системі з твердим протонпровідним електролітом є уповільнена адсорбція цих газів на електродах, швидкість їх окиснення на порядок нижча за межових дифузійних струмів. Визначено області потенціалів електрохімічної стабільності та корозійної стійкості титану та каталітично активних електролів на його основі у даній системі. З'ясовано, що діоксиду рутенію у системі з твердим протонпровідним електролітом притаманні властивості тривимірного електрода, поляризація якого обумовлена оборотним переносом зарядів у разі зміни ємності подвійного електричного шару поверхні та ступеня окиснення рутенію. Уперше теоретично обгрунтовано та практично реалізовано дво- і триелектродні амперометричні сенсори відновлювальних газів для моніторингу повітряного середовища на основі твердих протонпровідних електролітів і розроблених газодифузійних каталітично активних електродів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З252.3 +
Шифр НБУВ: РА336928

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського