Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (115)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=З27-023$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Коменда Т.І. 
Моделі та методи управління навантаженням систем електропостачання в умовах нечіткості вихідної інформації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / Т.І. Коменда ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Побудовано ієрархічну поліморфну модель системи електропостачання (СЕП), яка дозволяє вирівнювати графік електричного навантаженння на різних рівнях ієрархії та виявити шляхи покращення процесу споживання електроенергії, в якій, на відміну від існуючих, реалізовано новий підхід до управління навантаженням СЕП. Уперше запропоновано метод управління навантаженням з використанням побудованої багатокритеріальної об'єктно-орієнтованої моделі, яка базується на ієрархічності, об'єктивності та взаємозв'язках між ієрархічними рівнями СЕП, що дає змогу створити універсальні моделі навантаження, які використовуються на різних ієрархічних рівнях. Розроблено метод виявлення технічних засобів управління навантаженням, який передбачає застосування багатокритеріального пошуку на базі статистичної інформації про споживачів електричної енергії різних рівнів і дає змогу здійснювати ідентифікацію споживачів-регуляторів з врахуванням параметрів технологічного процесу. Запропоновано закон управління режимом роботи навантаження електричної мережі на прикладі термічної установки, який враховує нечіткість вихідної інформації та забезпечує стійкий процес термостабілізації, що дає змогу зменшити витрати та втрати електричної енергії. Здійснено об'єднання моделей навантаження різних рівнів ієрархії з використанням додаткових ієрархічних критеріїв. Створено інтегровану модель графіка навантаження промислового підприємства, яка містить модель управління режимом роботи споживача-регулятора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-023 +
Шифр НБУВ: РА338149

Рубрики:

      
2.

Кобрін П.П. 
Методи та засоби довгострокового прогнозування графіків навантаження об'єднаної енергосистеми в умовах перехідної економіки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.01 / П.П. Кобрін ; Ін-т загал. енергетики НАН України. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Запропоновано метод прогнозування графіків електричного навантаження (ГЕН) об'єднаної енергосистеми (ОЕС) за умов перехідної економіки, а саме: метод формових відображень, принциповою особливістю якого є здійснення формування прогнозних ГЕН з використанням як аргументу принципово нової величини - індексу річного електроспоживання. Розроблено математичну модель оцінки параметрів електричного споживання, що передбачає використання довгострокових прогнозів річного електроспоживання галузями національної економіки. Відзначено, що запропонована модель дає змогу здійснювати корекцію прогнозних ГЕН шляхом врахування тарифного фактора, базуючись на функції попиту. Створено програмно-інформаційний комплекс "Прогноз", використання якого забезпечує реалізацію методу формових відображень. Даний комплекс призначений для використання фахівцями з проблематики довгострокового прогнозування розвитку енергосистем на рівнях: регіональному та об'єднаних енергосистем. Уперше одержано та науково обгрунтовано основні параметри та форми ГЕН ОЕС України на період до 2030 р. Результати дослідження було використано як вихідну інформацію під час розробки перспективної структури генерувальних потужностей ОЕС України на період до 2030 р., яка є складовою Енергетичної стратегії України на зазначений період та подальшу перспекиву.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-023 +
Шифр НБУВ: РА337323

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського