Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (12)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>U=З844.15-02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Мельник Р.А. 
Методи та алгоритми ієрархічного проектування площинної та просторової топології НВІС: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.12 / Р.А. Мельник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 36 с. — укp.

Розглянуто питання побудови методів, моделей та алгоритмів розв`язання важко вирішуваних комбінаторних задач, які формулюються у разі проектування площинної та просторової топології інтегральних схем надвеликої розмірності. Розроблено теоретично та досліджено експериментально методи для розв'язування задач розбиття, компонування, пакування, розміщення, міжелементних з'єднань на площинних і просторових моделях на єдиній методологічній основі - побудові дерева оптимального згортання схем. Описано архітектуру, принципи взаємодії програмних пакетів підсистеми ієрархічного проектування топології надвеликих інтегральних схем. Реалізовано програмне забезпечення підсистеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-02
Шифр НБУВ: РА314506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Карпуков Л.М. 
Розвиток теорії проектування багатошарових інтегральних схем НВЧ: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.07 / Л.М. Карпуков ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 36 с.: рис. — укp.

З використанням блочно-ієрахічного принципу моделювання структур й аналізу функцій багатошарових підкладок і багатопровідних хвилевідних інтегральних конструкцій розвинуто засади для комплексного розв'язування крайових і схемотехнічних задач під час проектування багатошарових інтегральних схем структур, що моделюються, та складено матриці розсіяння базових елементів різного рівня адекватності. За принципами діакоптики з застосуванням ефективних циклічних алгоритмів, що оперують за рекурентними формулами з матрицями розсіяння, розроблено комплекс методів аналізу схем та розрахунку функцій Гріна підкладок у процедурах квазістатичного, квазідинамічного та електродинамічного моделювання. Запропоновано методи та алгоритми строгого числового та спрощеного аналітичного розв'язання інтегральних і дисперсних рівнянь. Одержано формули для розрахунку дисперсії, дисторсії та вхідного імпедансу мікросмужкових ліній. Наведено результати моделювання й експериментального дослідження елементів, вузлів та інтегральних пристроїв, що доводять ефективність і достовірність розроблених методів, моделей і алгоритмів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-02 +
Шифр НБУВ: РА336921

Рубрики:

      
3.

Назар А.В. 
Розробка методів та засобів для побудови автоматизованої системи технологічного проектування кристалів напівпровідникових ІС: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / А.В. Назар ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки САПР маршрутів формування кристалів ІС. Розроблено методи виділення фактуальних знань і засоби синтезу моделей і алгоритмів прийняття технологічних рішень на рівні експертів для структуризації та формалізації задач з високим рівнем невизначеності вихідної системи оцінок і процедури проектування. На прикладі розв'язання задач генерації технологічних маршрутів формування кристала ІС та синтезу алгоритму його аналізу з врахуванням особливостей перетворень в об'ємі кристала й обладнанні, можливостей детермінованих і логіко-семантичних моделей організації даних процесів, доведено практичну цінність запропонованого підходу для побудови гібридних САПР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-02-5-05
Шифр НБУВ: РА309820 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського