Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (113)Реферативна база даних (3522)Книжкові видання та компакт-диски (2139)Журнали та продовжувані видання (3435)
Пошуковий запит: (<.>U=З88$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 194
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Миц С.В. 
Алгоритми кореляційного декодування сімей кодів Ріда-Соломона: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / С.В. Миц ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. А.С.Попова. — О., 2004. — 24 с. — укp.

Знайдено нові структурні властивості сімей кодів Ріда - Соломона (РС). Розкрито сильну структуру частотно-часової циклічності РС-кодів і встановлено, що довільний РС-код завжди може бути представлений у формі сімей рипараметричних дискретних функцій, або у вигляді своїх базових (БКС) і породжуючих (ПКС) кодових слів. Урахування цих властивостей під час розробки практичних схем кодеків дає змогу зменшити складність їх технічної реалізації. Побудовано еквівалентні коди Ріда-Соломона і коди, задані дискретним перетворенням Віленкіна - Крестенсона над полями Галуа та встановлено їх структурні та дистанційні властивості. Запропоновано розділення потужності коду РС на непересічні парціальні підкоди з метою зменшення складності технічної реалізації кодеків, розроблено регулярний алгоритм рекуррентного синтезу безлічі БКС і ПКС для побудови кожного парціального коду. Запропоновано регулярні алгоритми неалгебраїчного кодування РС-кодів на основі безлічі БКС та імовірнісного декодування РС-кодів на основі безлічі КС. Розроблено регулярний алгоритм і економічні схеми ковзного кореляційного декодування РС-кодів на базі знайдених структурних властивостей частотно-часової циклічності. Проведено оцінку складності технічної реалізації кодеків розрізнення ансамблів шумоподібних сигналів з використанням сімей РС-кодів і розроблено практичні рекомендації щодо їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-014 +
Шифр НБУВ: РА332196

Рубрики:

      
2.

Євсюк М.М. 
Аналіз і синтез надширокосмугових сигналів із заданими кореляційними функціями: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.12.13 / М.М. Євсюк ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розв'язано задачі аналізу спектральних і кореляційних властивостей поліноміальних сигналів (ПС) та узагальненого гауссового імпульсу (УГІ). Розроблено метод синтезу оптимальних ПС з заданими кореляційними властивостями в часовій та частотній областях, оптимальних УГІ на підставі їх комбінації. Запропоновано метод аналізу спектральних і кореляційних властивостей надширокосмугових сигналів, УГІ, досліджено його спектральні та кореляційні властивості. Розроблено метод синтезу оптимальних ПС з заданими властивостями в часовій та частотній областях, оптимальних кореляційних функцій, заданих дискретними та неперервними значеннями на підставі комбінованого УГІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01 + З95-5-01 +
Шифр НБУВ: РА370317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Ложковський А. Г. 
Аналіз і синтез систем розподілу інформації в умовах мультисервісного трафіка: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.02 / А. Г. Ложковський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О. С. Попова. — О., 2010. — 36 с.: a-граф. — укp.

Висвітлено питання розробки нових методів аналізу та синтезу структурно-складних систем розподілу інформації (СРІ), що функціонують за умов мультисервісного трафіка. Розроблено імітаційну модель СРІ для обслуговування трафіка з різноманітними ймовірнісними законами розподілу його параметрів і тривалості обслуговування вимог. Досліджено вплив явища самоподібності трафіка на пропускну здатність мультисервісної мережі зв'язку. Розроблено систему автоматизованого проектування й імітаційного моделювання телекомунікаційних систем і мереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-013.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА374602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Прокопов С.Д. 
Аналіз та оптимізація характеристик завадостійкості турбо-кодів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / С.Д. Прокопов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано нові аналітичні вирази функції розподілу ваг усічених згорткових кодів зі структурами гратчастої діаграми з обнулінням і без обнуління. Аналітично обгрунтовано важливість обнуління компонентних кодерів у складі кодера турбо-коду. Розроблено методику вибору найкращих згорткових кодів у складі турбо-кодів, що враховує довжину інформаційного блоку. З використанням розробленої методики знайдено нові рекурсивні систематичні згорткові коди зі швидкостями 1/2, 1/3 і 1/4, оптимальні у складі турбо-кодів з довжиною інформаційного блоку 100, 1000, 10000 т 100000 символів. Визнчено рекурсивні систематичні згорткові коди зі швидкостями 1/2, 1/3, і 1/4, що мають оптимальний спектр інформаційних ваг, відомості про які відсутні в літературі стосовно кодування. Розроблено більш ефективну у порівнянні з відомими методику розрахунку дистанційного спектра детермінованих турбо-кодів, що базується на породжувальних функціях компонентних згорткових кодів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-014 +
Шифр НБУВ: РА322156

Рубрики:

      
5.

Гайворонська Г.С. 
Багатофакторна оптимізація просторово-часової структури телекомунікаційних мереж: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / Г.С. Гайворонська ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2007. — 32 с. — укp.

Досліджено проблему оптимізації динамічного розвитку телекомунікаційної мережі (ТМ) за умов введення двох взаємопов'язаних видів обладнання, параметри яких потребують зміни принципів планування мережі, з урахуванням просторових і часових факторів. Розроблено метод оптимізації ТМ. Виконано аналіз факорів, що впливають на структуру ТМ та оцінено чуттєвість мережі щодо варіації кожного фактора. Класифіковано інформаційні послуги та розроблено вимоги для надання цих послуг. Сформульовано математичну модель просторово-часової системи дослідження. Досліджено та формалізовано задачі цілочислового лінійного та нелінійного програмування, розв'язання яких дозволило виконати оптимізацію мережі, і загальну задачу оптимізації еволюції ТМ. Розроблено алгоритмічне рішення загальної задачі і реалізовано універсальний програмний комплекс для дослідження різноманітних аспектів розвитку та модернізації ТМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882-01 с116 +
Шифр НБУВ: РА351365

Рубрики:

      
6.

Олійник В. В. 
Вдосконалення методів оптимального прийому багатопозиційних сигналів в системах LTE: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / В. В. Олійник ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 22 с.: рис. — укp.

Проведено системний аналіз методів і протоколів керування мережею LTE (Long-Term Evolution), зроблено вибір на пріоритетне використання систем OFDM (Orthogonal Frequency-Division Multiplexing) з ортогональними сигналами, які забезпечують властивості інваріантності до випадкових збурень, що особливо важливо й актуально для традиційних каналів місцевих мереж і каналів цільового призначення. Досліджено алгоритми оптимального когерентного та некогерентного прийомів, визначено рекомендації до їх використання. Доведено, що в системах OFDM доцільно використовувати алгоритми оптимального прийому багаточастотних ортогональних сигналів, орієнтованих на цифрову реалізацію та придатних до довільних сигналів багатопозиційної амплітудно-фазової модуляції (АФМ). Визначено, що для забезпечення швидкості, близької до пропускної спроможності каналу, доцільно використовувати багатопозиційні сигнали з АФМ, для яких еквівалентна енергія максимальна. Вперше розроблено синтез універсального алгоритму оптимального когерентного прийому багатопозиційних АФМ сигналів у демодуляторі системи OFDM. Вперше розроблено алгоритм оптимального прийому багатопозиційних сигналів за невідомих апріорних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.32-013.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА384928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Правик Ю.М. 
Вдосконалення методів управління параметрами та структурою мереж мобільного зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Ю.М. Правик ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Вперше розроблено багатовимірну структуру автоматизованої системи управління якісними показниками мобільного зв'язку. Наведено метод встановлення та налаштування антен базових станцій, який враховує особливості забудівлі в мікрорайоні. Запропоновано вирази для оцінки ділянок затінювань, які пропонується використовувати під час поточного моніторингу базових станцій. Обгрунтовано методи локалізації абонентського навантаження за умов введення в експлуатацію нової базової станції під час налаштування систем та оцінювання ефективності роботи системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.161 +
Шифр НБУВ: РА343828

Рубрики:

      
8.

Наорс І. Анад. 
Вдосконалення механізмів резервування канальних ресурсів широкосмугових систем безпроводового зв'язку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Наорс І. Анад. ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Наведено результати зіставлення характеристик різних механізмів випадкового множинного доступу в BWN. Розглянуто методи множинного доступу на основі деревовидних алгоритмів (СДА, МДА, SIC), алгоритмів Aloha, подвійної експоненціальної відстрочки (BEB). Одержано умови, в яких за рахунок правильного вибору параметрів випадкового множинного доступу (стадії відстрочки, величини періоду вирішення конфлікту) забезпечується стабільна робота системи як за умов, що ідеалізуються, так і за наявності шуму в каналі зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-01
Шифр НБУВ: РА385196 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
9.

Цопа О.І. 
Вдосконалення систем передачі інформації по проводових каналах зв'язку на базі xDSL технологій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.І. Цопа ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Запропоновано узагальнену параметричну модель симетричних кабельних ліній зв'язку (ЛЗ) для діапазону частот до 1 МГц, яка побудована на первинних параметрах кабелю та враховує електромагнітні втрати за рахунок його зовнішніх металевих елементів, а також зміни амплітудно-частотних характеристик кабельних ЛЗ за рахунок зовнішніх умов і тривалості експлуатації. Наведено модифіковану математичну модель для оцінки спектральної густини багаторівневих лінійних сигналів, яка враховує вплив фізичних елементів схеми узгодження з ЛЗ. Розроблено алгоритм корекції міжсимвольної інформації в системах передачі інформації в проводових каналах зв'язку. Визначено ефективність застосування багаторівневих лінійних сигналів у цифрових системах передачі на з'єднувальних і абонентських ЛЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з889.53 + з889.63 +
Шифр НБУВ: РА342763

Рубрики:

      
10.

Мухін О.М. 
Вдосконалення структур міських телефонних мереж при впровадженні телекомунікаційних технологій мобільного зв'язку в телефонні мережі загального користування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.М. Мухін ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1998. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням вдосконалення міських мереж телефонного зв'язку загального користування (ТФЗК) при їхньому розвитку і впровадженні телекомунікаційних технологій мобільного зв'язку. У роботі розвивається новий напрямок у розвитку Єдиної Національної Мережі Зв'язку (ЄНМЗ), основний на формуванні інтегральних телекомунікаційних систем зв'язку міст, які включають фіксовані телефонні мережі і Системи зв'язку рухомої служби (СЗРС) загального користування. Встановлено, що подальший розвиток міських телекомунікаційних мереж пов'язаний з використанням нової SDH технології передачі повідомлень і активним впровадженням у фіксовані мережі мобільних телекомунікаційних систем зв'язку. Запропоновані системні і чисельні методи синтезу складових телекомунікаційних мереж і каналів зв'язку, які дозволяють інтегрально оцінювати їх ефективність ще на етапі проектування. Основні результати роботи знайшли практичне застосування у наукових розробках та при плануванні існуючих мереж підприємствами зв'язку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882.6

Рубрики:

      
11.

Якушев Д.О. 
Взаємодія нелінійних електромагнітних імпульсів з шумом: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / Д.О. Якушев ; НАН України, Ін-т монокристалів. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Побудовано математичний апарат для розрахунку статистики параметрів електромагнітних нелінійних хвиль, що розповсюджуються у нелінійних середовищах за наявності шумів. З'ясовано, що удосконалені теоретичні методи дозволяють моделювати такі дійсні фізичні процеси, як розповсюдження електромагнітних солітонних імпульсів у сучасних волоконно-оптичних лініях зв'язку. Встановлено, що шуми у лініях зв'язку мають достатньо малу інтенсивність, для дослідження впливу шумів на розповсюдження солітонів використано адіабатичну солітонну теорію збурень. За допомогою рівняння теорії збурень представлено рівняння Ланджевена, які описують еволюцію параметрів електромагнітних солітонів, одержано рівняння Фоккера - Планка для функцій густини ймовірності солітонних параметрів. Проаналізовано рівняння Фоккера - Планка, одержані для трьох видів електромагнітних імпульсів - скалярних, векторних і надкоротких солітонів. Рівняння Фоккера - Планка досліджено з використанням точних і наближених методів - методу ВКБ і гауссового наближення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374в641.0,022 + З889.71 +
Шифр НБУВ: РА362513

      
12.

Липський О. А. 
Вибір параметрів сигналу в засобах радіорелейного зв'язку при впливі навмисних завад: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / О. А. Липський ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено канали радіорелейного зв'язку під час пакетної передачі інформації та дії навмисних завад. На підставі аналізу спотворень сигналів в радіорелейному каналі зв'язку наведено опис математичної моделі процесу спотворення кадрів в радіорелейному каналі зв'язку за дії навмисних завад. Запропонована модель дозволяє оцінити ймовірність спотворення кадру за передачі через радіорелейний канал зв'язку за умов застосування навмисних завад. Наведено методику визначення стану радіорелейного каналу зв'язку за умов застосування засобів радіоподавлення. Сутність методики полягає у контролі розподілу спотворених кадрів на підставі послідовного критерію відношення ймовірностей. Розроблено методику вибору параметрів сигналу в засобах радіорелейного зв'язку за впливу навмисних завад. Методика дозволяє підвищити пропускну спроможність радіорелейного каналу зв'язку за рахунок одночасної зміни параметрів сигнально-кодової конструкції та довжини кадру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.147-01
Шифр НБУВ: РА380318 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Олексін М.І. 
Вплив дисперсії і нелінійних ефектів оптичного волокна на параметри транспортних систем: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / М.І. Олексін ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено модель оптичної транспортної DWDN системи передачі інформації, що базується на побудові й аналізі ОКО-діаграми та дозволяє одержати характеристики якості функціонування для кожного спектрального каналу, залежно від його характеристик. Досліджено залежність максимальної швидкості передачі та довжини регенераційної ділянки за заданих коефіцієнтів бітової помилки. Проведено вимірювання диференціальної групової затримки сигналу в оптичних волокнах. На підставі одержаних результатів вимірювань створено підсистему моделювання поляризаційної модової дисперсії (ПМД). Удосконалено схему компенсації ПМД, що суттєво зменшує вплив даного виду дисперсії на параметри транспортних систем. Встановлено, що джиттер складається з детермінованої та випадкової складових. Розроблено спосіб мінімізації впливу джиттера шляхом часового зсуву точки прийняття рішень щодо прийняття біту. Наведено методи оптимізації параметрів і мінімізації впливу нелінійних ефектів, компенсації поляризаційної модової дисперсії та зменшення впливу джиттера, що дозволяють збільшити довжину регенераційної ділянки та швидкість передачі інформації, причому ефективність використання запропонованих рішень зростає зі збільшенням швидкості передачі, а це дозволяє досягти збільшення пропускної здатності системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.71 +
Шифр НБУВ: РА366418

      
14.

Бурачок Р.А. 
Вплив первинних параметрів мережі на якість надання телекомунікаційних послуг: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Р.А. Бурачок ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено мультисервісні телекомунікаційні мережі. Розглянуто методи визначення та підвищення показника якості надання послуг абонентам мережі. Проаналізовано існуючі та запропоновано новий метод впливу первинних параметрів мережі на якість надання телекомунікаційних послуг. Як первинні параметри запропоновано використовувати структурну надійність, семантичну та часову прозорість мережі. Запропоновано модель, яка дозволяє визначити об'єктивне значення показника якості надання послуг за окремими параметрами й інтегроване за всіма видами додатків. З використанням даної моделі одержано залежності об'єктивного значення оцінки якості послуг від структурної надійності, імовірності виникнення помилок, якості синхронізації, часу затримки, джиттера, навантаження й ефективності використання ресурсів мережі. Досліджено показник якості послуг залежно від характеру зміни у часі первинних параметрів мережі, величини та виду вхідного навантаження, методу маршрутизації та алгоритму облуговування черг. Проаналізовано показник якості послуг з використанням імітаційної моделі та підставі збору й обробки статистичних даних роботи мережі та її компонентів. Згідно з запропонованим методом похибка визначення показника якості послуг становить 7 % і значною мірою залежить від структурної надійності та часових характеристик за 80 %-го навантаження мережі. Розроблений метод дозволяє одержати об'єктивне значення показника якості послуг на діючих мультисервісних телекомунікаційних мережах стосовно додатків, що надаються абонентам, введення нових видів сервісу нетипового формату та структури передавання, а також у разі зміни значень первинних параметрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882 +
Шифр НБУВ: РА358580

Рубрики:

      
15.

Мошинська А.В. 
Вплив процесів каналоутворення на інформаційні можливості каналів електрозв'язку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / А.В. Мошинська ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 19 с. — укp.

Установлено взаємозв'язок інформаційних і технічних властивостей каналів зв'язку, що враховує процеси каналоутворення. Розроблено кількісні співвідношення між інформаційними властивостями джерел повідомлень, об'ємами інформації, які необхідно передати до каналу зв'язку та потрібними для цього характеристиками систем передачі з урахуванням реальних процесів каналоутворення. Проведено дослідження стосовно дискретного, неперервного та цифрового каналів з'язку. Для кожного з каналів запропоновано модель системи передачі інформації відповідно до класу сигналів, який використовується, а саме: дискретного, неперервного, цифрового. На базі запропонованих моделей розроблено науково обгрунтовані методики оцінювання інформаційних параметрів дискретного, неперевного та цифрового каналів зв'язків з урахуванням впливу процесів каналоутворення. Наведено рекомендації щодо раціонального використання ресурсів каналів зв'язку для підвищення їх інформаційних можливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-012 +
Шифр НБУВ: РА364565

Рубрики:

      
16.

Ганіфаєв Р.А. 
Вплив характеристик абоненського доступу та трафіка на пропускну спроможність мультисервісних мереж: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Р.А. Ганіфаєв ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено характеристики цифрових абоненстьких ліній широкосмугового доступу ADSL2+, VDSL та VDSL2 за умов паралельної роботи по багатопарних кабелях міської телефонної мережі, що дозволяє ефективно вирішувати задачі проектування, будівництва й експлуатації мережі абонентського доступу. Удосконалено методику моделювання характеристик цифрових абоненських ліній xDSL, яка дозволяє розраховувати характеристики цифрових абонентських ліній ADSL2+, VDSL та VDSL2 за умов паралельної роботи по багатопарних кабелях. З'ясовано, що для оцінювання параметрів якості обслуговування самоподібного трафіка в одноканальній системі з накопичувальним буфером можна використовувати методи розрахунку відомих розподілів, ентропія яких співпадає або найбільш близька до ентропії розподілу станів системи з самоподібним трафіком. Досліджено вплив законів розподілу тривалості обслуговування на параметри QoS за умов самоподібного трафіка та встановлено залежність параметрів якості обслуговування від коефіцієнта варіації тривалості обслуговування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882-016 +
Шифр НБУВ: РА362759

Рубрики:

      
17.

Решетняк О.А. 
Демодуляція широкосмугових сигналів з оцінкою параметрів нестаціонарного радіоканалу адаптивним фільтром Калмана: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / О.А. Решетняк ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2006. — 15 с. — укp.

Досліджено задачу оцінювання параметрів нестаціонарного радіоканалу адаптивним фільтром Калмана за пілот-сигналом. Задачу оцінювання параметрів каналу (коефіцієнта передачі, набігу фази та затримки сигналу) розв'язано для забезпечення оптимальної демодуляції широкосмугових сигналів у системах зв'язку з рухомими об'єктами, канали яких відносяться до класу нестаціонарних. Досліджено властивості фільтра Калмана та розроблено скалярний рекурентний алгоритм адаптивної фільтрації Калмана. Розроблений алгоритм має утричі меншу обчислювальну складність у порівнянні з відомими алгоритмами. Розроблено метод і схеми оцінювання параметрів нестаціонарного радіоканалу за допомогою адаптивного фільтра Калмана за пілот-сигналом: схему відновлення коливання та схему тактової синхронізації. Ефективність розроблених схем визначено в результаті комп'ютерного моделювання системи зв'язку з рухомими об'єктами стандарту UMTS, для цього створено відповідну математичну модель.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-01 +
Шифр НБУВ: РА345915

Рубрики:

      
18.

Можаровський А.Г. 
Дискретні стабілізатори напруги змінного струму з двотрансформаторними виконавчими структурами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / А.Г. Можаровський ; Ін-т електродинаміки НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розвинуто теорію виконавчих структур дискретних стабілізаторів напруги змінного струму з поділом потужностей на регульовану та нерегульовану. Розроблено метод їх розрахунку. Запропоновано математичну модель типових схем виконавчого органу, складовими якої є вольтодавчий трансформатор і багатофункціональний автотрансформатор, які працюють на частоті мережі, та силові ключі, винесені з кола силового струму. Одержано єдино можливі співвідношення витків обмоток електромагнітних елементів, за яких реалізується межова характеристика вхід - вихід, та які дозволяють синтезувати топологію структур. Одержано загальні вирази для визначення нормованих струмів, напруг, установлених потужностей трансформаторів. Доведено, що існує нерівномірність завантаження обмоток за струмом, тому реальна встановлена потужність автотрансформатора менша, ніж розрахована за максимальними значеннями струмів і напруг. З використанням результатів теоретичних досліджень розроблено та практично реалізовано високоефективні стабілізатори напруги змінного струму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-421.3 +
Шифр НБУВ: РА362327

Рубрики:

      
19.

Ложковський 
Дослідження впливу параметрів навантаження на характеристики якості обслуговування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Анатолій Григорович Ложковський ; Державний комітет зв'язку та інформатизації України ; Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882-023-01
Шифр НБУВ: РА328422

Рубрики:

      
20.

Романчук В.І. 
Дослідження завад в транспортних DWDM мережах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.І. Романчук ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено алгоритм зменшення коефіцієнта помилок у транспортній оптичній DWDM мережі на базі поканального визначення найкращих параметрів та конфігурації компонентів для мінімізації завад. Удосконалено метод розрахунку відношення с/ш, який дозволяє більш точно визначити дане відношення у транспортних DWDM мережах на підставі врахування впливу перехресних і нелінійних завад. Вперше досліджено залежності відношення с/ш для різних способів об'єднання кільцевих транспортних DWDM мереж. Запропоновано модель завад DWDM тракту оптичної мережі, яка дозволяє досліджувати відношення с/ш для різних компонентних структур та їх параметрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.711 +
Шифр НБУВ: РА335206
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського