Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (1038)Книжкові видання та компакт-диски (420)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З88-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 36
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ільїн О. О. 
Розробка методики розрахунку параметрів мережі FGN на базі векторного синтезу: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / О. О. Ільїн ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Виконано системний аналіз методів побудови теле- та інфокомунікаційних мереж і на його основі визначено показники якості інфокомунікаційної мережі FGN. Удосконалено метод багатокритеріальної оптимізації для синтезу мережі FGN. Розроблено методику експертних оцінок для визначення значень вагових коефіцієнтів показників якості інфокомунікаційної мережі FGN. Запропоновано визначення суб'єктивної результуючої цільової функції, за допомогою якої здійснюється векторний синтез мережі FGN. Вперше розроблено алгоритм і програму на мові програмування Borland Delphi для синтезу інфокомунікаційної мережі FGN на основі методики векторного синтезу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА382790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Агеєв Д. В. 
Теорія та методи структурного та параметричного синтезу мультисервісних накладених мереж: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.02 / Д. В. Агеєв ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 35 с. — укp.

Досліджено проблему структурного та параметричного синтезу мультисервісних накладених мереж. Запропоновано використовувати математичну модель структури сучасної телекомунікаційної системи, наведену у вигляді багатошарового графу. Розглянуто потокову модель, яка є розвитком класичної моделі на випадок багатошарового графу. Розроблено методику проектування накладених телекомунікаційних мереж, що базується на використанні багатошарового графу. Встановлено методи параметричного синтезу мультисервісних телекомунікаційних систем, що базуються на використанні моделей самоподібних процесів. Використання даних методів дозволяє підвищити точність розв'язання задачі параметричного синтезу телекомунікаційних систем та якість обслуговування. Визначено методи структурного синтезу мультисервісних телекомунікаційних систем на різних ділянках мережі NGN.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-01 + З88-01
Шифр НБУВ: РА381058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Басов В.Є. 
Ефективність сумісного використання багатопозиційних сигналів та згорткових кодів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.Є. Басов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Запропоновано новий спосіб завадостійкого кодування, за якого не вводяться до інформаційного потоку додаткові перевірочні символи, а збільшується вихідний алфавіт коду, внаслідок чого виникає надмірність кодування. Розроблено методику побудови таких неперервних кодів, призначених для прийому за алгоритмом Вітербі і відповідне програмне забезпечення. Побудовано нові неперервні коди запропонованим способом, призначені для передачі за каналами з кількістю сигналів, що відрізняється від цілого ступеня двійки, доведено їх нелінійність. Одержано характеристики завадостійкості кращих зі знайдених кодів з використанням методу імітаційного моделювання передачі за каналом з адитивним білим Гауссівським шумом. Створено сигнально-кодові конструкції на основі запропонованих кодів і ансамблів сигналів: фазова маніпуляція M і трикутна амплітудно-фазова маніпуляція M, де M - кількість сигналів в ансамблі, у тому числі і відмінна від цілого ступеня двійки. Одержано аналітичний вираз оцінки ймовірності правильного прийому для кожного біта інформації на виході пристрою перетворення таймерного сигналу у розрядно-цифровий код (РЦК). Розроблено метод одержання м'якого рішення для кожного біта РЦК на вході демодулятора таймерних сигналів у вигляді розрахунку ймовірностей та у метриці Евкліда. Розроблено метод синтезу сигнально-кодової конструкції на основі ітераційного декодування турбокодів для каналів з таймерними сигналами. Одержано характеристики завадостійкості таких сигнально-кодових конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-014 +
Шифр НБУВ: РА345065

Рубрики:

      
4.

Ботнар К. В. 
Методи та моделі опису характеристик телекомунікаційної мережі за умов невизначеності: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / К. В. Ботнар ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Проаналізовано умови виникнення невизначеностей в описі характеристик телекомунікаційної мережі. Розглянуто чинники довкілля, які впливають на режим функціонування телекомунікаційної мережі. Побудовано моделі опису впливу зовнішнього впливу довкілля на параметри телекомунікаційної мережі. Проаналізовано ієрархічну структуру телекомунікаційної мережі та побудовано моделі, які описують вплив мереж нижчих рівнів ієрархії на мережі вищих рівнів ієрархії з урахуванням нечіткого опису параметрів телекомунікаційної мережі. Розроблено моделі для розрахунку нечітких значень імовірнісно-часових характеристик телекомунікаційної мережі, на підставі яких побудовано алгоритми розрахунку нечіткої множини керувальних рішень, спрямованих на підвищення пропускної спроможності пучків каналів в напрямах зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА371325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Ботнар К. В. 
Методи і моделі опису характеристик телекомунікаційної мережі в умовах невизначеності: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / К. В. Ботнар ; Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. — К., 2010. — 21 : a-рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА371325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Григор'єва Т.І. 
Математичне моделювання каналів, сигналів і систем зв'язку з використанням тензорних методів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Т.І. Григор'єва ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Узагальнено відому математичну модель телекомунікаційної мережі - матрицю інциденцій за допомогою поняття тензора. З використанням методів теорії моделей показано, що метричний тензор ріманового простору - обгрунтована математична модель телекомунікаційних систем. Показано адекватність і досконалість тензорної моделі. Розроблено принципово нову процедуру перетворення нелінійного сигналу до виду лінійного диференціального рівняння в коваріантних похідних у рімановому просторі в спеціальній системі координат, тобто побудовано взаємно однозначне перетворення, що переводить дані нелінійні функціональні об'єкти за допомогою поняття коваріантної похідної у ріманів простір, де вони вже мають лінійну форму. Запропоновано схему використання даного методу лінеаризації для різних процесів: у разі просторово-часової обробки сигналів, в адаптивних антенних решітках. Показано можливість представлення сигналів зв'язку та багатопроменевого каналу зв'язку в термінах тензорних операторів. У випадку відновлення дискретизованих полів запропоновано узагальнити поняття сплайн-функції за допомогою поняття тензора, компонентами якого є сплайн-функції. Представлено адаптації задачі багатошляхової маршрутизації до дейтаграмних мереж з застосуванням тензорних методів дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА326194

Рубрики:

      
7.

Дробот О.А. 
Моделі забезпечення гарантованої якості обслуговування інформаційного трафіку у мультисервісних телекомунікаційних мережах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.А. Дробот ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Уперше розроблено модель забезпечення гарантованої якості обслуговування інформаційного трафіку одночасно за декількома показниками на підставі погодженого розв'язання задач багатошляхової маршрутизації та динамічного розподілу пропускної здатності трактів передачі, що дозволило знизити обсяг використаних для цього мережних ресурсів у мультисервісних телекомунікаційних мережах (ТКМ). Розвинуто потокову модель багатошляхової маршрутизації, яка забезпечує гарантії якості обслуговування інформаційного трафіку одночасно за швидкісними й імовірнісно-часовими показниками з підвищенням загальної продуктивності ТКМ. Удосконалено метод забезпечення гарантованої якості обслуговування даного трафіку у територіально-розподілених мультисервісних ТКМ, який передбачає здійснення адаптивного розрахунку структури оверлейної мережі для обслуговування трафіків між заданою парою мережних вузлів, що дозволило підвищити масштабованість одержаних рішень під час реалізації динамічних стратегій багатошляхової маршрутизації та розподілу канальних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З970.3-013.3 +
Шифр НБУВ: РА351068

Рубрики:

      
8.

Зуєв С.І. 
Оптимізація процесів управління мережними елементами телекомунікаційних систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / С.І. Зуєв ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Відповідно технологій TMN, TINA обгрунтовано методи керування елементами та телекомунікаційними мережами з урахуванням розподіленості мережі, наявності затримок управління та інших обмежень. Розроблено та проаналізовано математичні моделі розподілених управляючих телекомунікаційних систем з використанням лінійних та кубічних сплайн-функцій. Проведено вибір найбільш ефективних для задач керування методів вимірювання, контролю та оцінювання параметрів та режимів мережних елементів та телекомунікаційних систем, досліджено їх якість. Розроблено методику та проведено аналіз якості задач управління інформаційними потоками у відповідних напрямках зв'язку з урахуванням нестаціонарності графіка, затримок та сегментації в плаваючих вікнах буферів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА326476

Рубрики:

      
9.

Кабалянц П.С. 
Математичне моделювання мережевих систем із сингулярними рівняннями станів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / П.С. Кабалянц ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Побудовано математичні моделі імпедансної, адмітансної, передавальної та гібридних інженерних мереж, нелінійних електричних кіл і багатогалузевої економіки. Моделі містять сингулярні рівняння. Одержано теореми існування та єдиності для різних класів сингулярних рівнянь. Теоретичні результати застосовано для аналізу інженерних мереж, електричних кіл і багатогалузевої економіки. Зокрема, одержано умови існування зовнішніх тисків, що відповідають заданим зовнішнім потокам в інженерних мережах, а також умови існування вихідних напруг і струмів за заданих вхідних напруг і струмів передавальних нелінійних електричних багатополюсників. Для нелінійних динамічних моделей макроекономіки одержано умови існування планів виробництва для галузей, що задовольняють задані попити. Здійснено числовий експеримент на базі побудованих математичних моделей. З використання розроблених числових методів здійснено пошук внутрішніх і вихідних напруг і струмів нелінійних електричних багатополюсників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.2 + З88-01 + У. в611.6 +
Шифр НБУВ: РА348538

Рубрики:

      
10.

Корчинський В.В. 
Ефективність параметричних і кодових методів виявлення помилок в адаптивних системах зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.В. Корчинський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2007. — 24 с. — укp.

Одержано аналітичні вирази для визначення надлишковості коду та втрати, спричинені повторенням повідомлення, які дозволяють здійснити оцінку існуючих методів передачі, що впливають на старіння інформації. Знайдено алгоритм, який оптимізує довжину кодового слова за відомих статистичних характеристик каналу. Запропоновано алгоритм параметричної оцінки каналу на базі таймерної сигнальної конструкції, який підвищує якість непрямого контролю. Доведено можливість одержання у двійковому каналі пропускної спроможності, що перевищує швидкість модуляції. Запропоновано аналітичні вирази для адаптивних систем, що використовують таймерні сигнальні конструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З811.4 +
Шифр НБУВ: РА351587

Рубрики:

      
11.

Костік Б.Я. 
Теорія та практика оптимальних за швидкодією управлінь веденими пристроями синхронізації телекомунікаційних мереж з фазовим автопідстроюванням частоти: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / Б.Я. Костік ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2005. — 36 с. — укp.

Висвітлено проблеми побудови мереж синхронізації. Розроблено експериментально-аналітичний метод розрахунку рівнів ієрархії мереж синхронізації. Складено та проаналізовано математичні моделі виділених пристроїв синхронізації телекомунікаційних мереж (ВПС ТКМ) з фазовим автопідстроюванням частоти, проведено їх нормування та еквівалентні перетворення. Вперше запропоновано різні структурні схеми і представлення коливального об'єкту управління у вигляді комбінаційного з'єднання типових ланцюгів першого порядку. Сформульовано і доведено основні теореми оптимальних за швидкодією періодичних по фазовій координаті управляючих збуджень та побудови їх типологічної структури фазових площин. Проаналізовано оптимальні за швидкодією режими перехідних процесів ВПС ТКМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА335562

Рубрики:

      
12.

Лісковський І. О. 
Підвищення надійності функціонування мережі тактової синхронізації: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / І. О. Лісковський ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 24 с. — укp.

Розроблено методику визначення надійності функціонування типових фрагментів мережі тактової синхронізації (МТС) за заданих початкових умов: інтенсивності відмов і відновлення, початкових умов, в яких знаходилася система, та з урахуванням алгоритму функціонування вузла синхронізації, способу розставляння пріоритетів вхідним інтерфейсом синхронізації, рівнів якості сигналів синхронізації та топології фрагмента мережі. Одержано узагальнений функціонал надійності МТС, що визначає її залежність від функціональних залежностей між інтенсивностями потоків відмов і відновлень, топології мережі, ефективності планування й алгоритмів функціонування мережевих елементів. Досліджено умови виникнення топологічних і часових петель в МТС. Проаналізовано вплив алгоритму функціонування вузла тактової синхронізації на надійність типових фрагментів її мережі. Розроблено механізм функціонування мережевого елементу МТС, синхронізації, що дозволяє створювати адаптивне дерево шляхом перебудови пріоритетів вхідним інтерфейсом мережних елементів для фрагментів даної мережі, топологія яких включає вузли з рангом більше двох. Розраховано виграш у надійності за умов використання запропонованого алгоритму, визначено надійність існуючих МТС і транспортних телекомунікаційних мереж в цілому, що дозволяє реалізувати побудову оптимальної МТС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА382814 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Лемешко О.В. 
Теоретичні основи управління мережними ресурсами з використанням тензорних математичних моделей телекомунікаційних систем: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / О.В. Лемешко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2005. — 35 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади управління мережними ресурсами з використанням тензорних математичних моделей телекомунікаційних систем (ТКС). Запропоновано понятійний апарат тензорного аналізу мереж, розвинений та адаптований до телекомунікаційної термінології, а також базові тензорні моделі ТКС, що дають змогу моделювати системи однопродуктовою двополюсними мережами та багатопродуктовою багатополюсною мережею. Наведено методи розрахунку, що базуються на одержаних тензорних моделях ТКС. У межах запропонованих моделей та методів формалізовано та одержано розв'язок основних задач управління мережними ресурсами, зокрема, задач розподілу пропускних здатностей трактів передачі ТКС і багатошляхової маршрутизації одиночних пакетів, окремих графіків та агрегованих потоків з забезпеченням гарантованості якості обслуговування одночасно за декількома швидкісними та ймовірнісно-часовими показниками (швидкістю передачі, затримкою пакета, джитером, ймовірністю правильної доставки, ймовірністю своєчасної доставки).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА337880

Рубрики:

      
14.

Ложковський А. Г. 
Аналіз і синтез систем розподілу інформації в умовах мультисервісного трафіка: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.02 / А. Г. Ложковський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О. С. Попова. — О., 2010. — 36 с.: a-граф. — укp.

Висвітлено питання розробки нових методів аналізу та синтезу структурно-складних систем розподілу інформації (СРІ), що функціонують за умов мультисервісного трафіка. Розроблено імітаційну модель СРІ для обслуговування трафіка з різноманітними ймовірнісними законами розподілу його параметрів і тривалості обслуговування вимог. Досліджено вплив явища самоподібності трафіка на пропускну здатність мультисервісної мережі зв'язку. Розроблено систему автоматизованого проектування й імітаційного моделювання телекомунікаційних систем і мереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-013.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА374602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Ляховецький Л.М. 
Дослідження та оптимізація характеристик систем передавання з ортогональними гармонійними сигналами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Л.М. Ляховецький ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі та алгоритми функціонування систем передавання з ортогональними гармонійними силами (СП ОГС), що забезпечують ефективне використання каналів зв'язку з ненормованими та нестабільними характеристиками, а також оцінку потенційних характеристик абонентського доступу ADSL під час використання вітчизняних телефоних кабелів. Досліджено алгоритм оптимізації параметрів групового сигналу СП ОГС за різними критеріями. Оцінено інформаційну ефективність СП ОГС з оптимальними параметрами групового сигналу. Встановлено, що з ростом захищеності сигналу від перешкод інформаційна ефективність зростає.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА319587 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Мітусов В.О. 
Метод опитування об'єктів контролю телекомунікаційної мережі для мінімізації часу пошуку несправностей: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.02 / В.О. Мітусов ; Держ. п-во "Укр. НДІ зв'язку". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше проаналізовано поточний стан контролю та пошуку несправностей на об'єктах зв'язку України. Обгрунтовано вимоги щодо технічно-експлуатаційних характеристик систем виявлення та локалізації відмов мережних вузлів. Вперше виведено аналітичні вирази для оцінювання необхідного періоду опитування та структури коду сигналів запиту з урахуванням сумісного використання каналу передавання та впливу завад. Зроблено висновок, що урахування цих факторів сприяє більш раціональному використанню можливості та ресурсів системи пошуку несправностей, побудованої на їх базі. Обгрунтовано рекомендації щодо вибору параметрів і структури сигнальної інформації про виникнення аномалій у роботі мережі, які завдяки урахуванню характеристик трафіку дають можливіть покращити ефективність пошуку несправностей на об'єктах мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА368816

Рубрики:

      
17.

Майсак 
Оптимізація параметрів телекомунікаційних систем та мереж на базі економетричних методів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Тетяна Вікторівна Майсак ; Державний ун-т інформаційно-комунікаційних технологій. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА365762

Рубрики:

      
18.

Мелешко Є. В. 
Метод динамічного управління чергами для підвищення оперативності передачі даних у телекомунікаційній мережі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Є. В. Мелешко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вдосконалено метод ідентифікації трафіку в телекомунікаційній мережі, що дозволяє підвищити достовірність структурно-параметричної ідентифікації інформаційного трафіку. Визначено математичну модель підсистеми управління й обслуговування в багатопротокольному вузлі зв'язку, що дозволяє підвищити точність оцінки показника варіації часу доставки інформаційних пакетів за умов підвищеної інтенсивності мультисервисного трафіку. Висвітлено метод управління чергами в багатопротокольних вузлах зв'язку телекомунікаційної мережі. Вирішено актуальну науково-прикладну задачу, яка полягає в розробці методу динамічного управління чергами з урахуванням результатів ідентифікації трафіку в багатопротокольних вузлах зв'язку для підвищення оперативності передачі даних у телекомунікаційній мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З970.3-016.5
Шифр НБУВ: РА379558 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Мостовяк Д.І. 
Синтез електричних кіл коригуючих пристроїв з активним вхідним опором: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / Д.І. Мостовяк ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Розроблено методику синтезу схем коригуючих пристроїв з реактивними та ідеальними чотириполюсниками. Проведено синтез структури, схем і параметрів елементів коригуючих пристроїв з активним однофазним та трифазним вхідними опорами. На основі енергетичних співвідношень отримано умови, яким задовольняють параметри елементів кола накопичувача електроенергії універсального статичного перетворювача. Розроблено нову методику синтезу напруг і струмів елементів коригуючих кіл відповідно до зміни вхідних і вихідних миттєвих потужностей. На основі енергетичних співвідношень отримано умови, яким задовольняють параметри елементів кола накопичувача електроенергії статичного перетворювача для електротермічних навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-018.2
Шифр НБУВ: РА309966 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Мошинська А.В. 
Вплив процесів каналоутворення на інформаційні можливості каналів електрозв'язку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / А.В. Мошинська ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 19 с. — укp.

Установлено взаємозв'язок інформаційних і технічних властивостей каналів зв'язку, що враховує процеси каналоутворення. Розроблено кількісні співвідношення між інформаційними властивостями джерел повідомлень, об'ємами інформації, які необхідно передати до каналу зв'язку та потрібними для цього характеристиками систем передачі з урахуванням реальних процесів каналоутворення. Проведено дослідження стосовно дискретного, неперервного та цифрового каналів з'язку. Для кожного з каналів запропоновано модель системи передачі інформації відповідно до класу сигналів, який використовується, а саме: дискретного, неперервного, цифрового. На базі запропонованих моделей розроблено науково обгрунтовані методики оцінювання інформаційних параметрів дискретного, неперевного та цифрового каналів зв'язків з урахуванням впливу процесів каналоутворення. Наведено рекомендації щодо раціонального використання ресурсів каналів зв'язку для підвищення їх інформаційних можливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-012 +
Шифр НБУВ: РА364565

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського