Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=З88-5-04$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Недашківський О.Л. 
Розробка високоточних та швидкодіючих систем фазового автопідстроювання ведених пристроїв тактової синхронізації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / О.Л. Недашківський ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Запропоновано засоби підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання частоти в пристроях синхронізації телекомунікаційних мереж. Розроблено й апробовано нові структури двозв'язних систем фазової синхронізації (СФС). Запропоновано методику визначення параметрів коригувальної СФС за умови підвищення порядку астатизму. Створено замкнено-розімкнені системи фазового автопідстроювання (ФАП) та досліджено вплив додаткового розімкненого каналу, в якому формуються похідні та який не впливає на стійкість всієї системи ФАП. Запропоновано засоби підвищення швидкодії розроблених структур цифрових ітераційних систем тактової синхронізації (СТС). Наведено методику синтезу розімкненого каналу ітераційної системи ФАП за заданого діяння у вигляді різниці фаз двох напруг, що порівнюються за фазами, та накладеною завадою. Розроблено спосіб розв'язку задачі розширення зони синхронізму за допомогою комбінованих систем. Запропоновано спосіб зменшення впливу збурень під час побудови оптимальних за швидкодією ітераційних СТС, який полягає в мінімізації негативного впливу нелінійності типу насичення. Розроблено та досліджено структури виокремлених пристроїв тактової синхронізації для обладнання цифрових систем комутації (ЦСК) та цифрових систем передачі (ЦСП). Наведено пропозиції щодо синхронізації обладнання ЦСК та ЦСП за допомогою реалізованого виокремленого пристрою, який є оптимальним за точністю та швидкодією. Запропоновано методику дослідження пристроїв даного класу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-5-04 +
Шифр НБУВ: РА349030

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського