Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (22)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.2-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Превисокова Н.В. 
Методи та засоби обробки інформації в комп'ютерних системах на основі теоретико-числових перетворень: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Н.В. Превисокова ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано ефективність застосування системи Галуа для побудови базисів теоретико-числових перетворень, на основі яких реалізуються методи та засоби обробки інформації в комп'ютерних системах (КС). Розроблено метод обробки інформації в КС на основі дискретного ортогонального перетворення в базисі Галуа для спектрального аналізу, який використовує ортогоналізований базис Галуа, що дозволило зменшити надлишковість або збільшити точність відновлення інформаційних потоків. Запропоновано метод обробки інформації в КС на основі дискретного біортогонального вейвлет-перетворення для частотно-часового аналізу інформаційних потоків. Удосконалено метод декодування на основі циркулянтних перетворень із матрицями кодових систем Галуа у разі завадозахищеного інформаційного обміну в розподілених КС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.2-013.4
Шифр НБУВ: РА374250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Волк М.О. 
Методи та засоби розподіленого імітаційного моделювання електронних систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / М.О. Волк ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисератація присвячена питанням побудови імітаційних моделей і систем моделювання (на прикладі моделювання електронних систем). У роботі розвивається напрям, який грунтується на концепції структурно-функціональної декомпозиції. Запропонована нова модель імітаційного середовища моделювання, яка складається з трьох основних елементів: імітаційної моделі об'єкта дослідження, системи моделювання та обчислювального ресурсу. Кожний з елементів у результаті декомпозиції являє собою сукупність взаємодіючих процесів обчислювального середовища. Запропоновані засоби та алгоритми розподіленого (у тому числі і паралельного) моделювання електронних систем, а також алгоритми декомпозиції імітаційних моделей і розподілу обчислювальних ресурсів, ефективність яких підтверджена практично.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.2-010 + З965.912-01

Рубрики:

      
3.

Ченцов О.І. 
Моделі та методи дослідження абстрактних обчислювальних структур в категорній аксіоматиці: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.01 / О.І. Ченцов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 15 с. — укp.

Описано теоретико-категорні моделі абстрактних обчилювальних структур. Розглянуто співвідношення між абстрактними обчислювальними структурами й умови їх еквівалентності, досліджено загальну структуру підоб'єкта. Одержано співвідношення між алгебрами підоб'єктів, пов'язаних мономорфізмом об'єктів. Доведено категорне узагальнення теореми Кантора - Бернштейна для категорій, в алгебрах підоб'єктів яких існують <$Eomega>-об'єднання та когерентні доповнення. Одержано ряд тверджень для доведення різних властивостей морфізмів за допомогою принципу індукції. Розширено метод побудови морфізмів у термінах імперативної мови програмування. Для категорної реалізації конструкції while введено поняття інтеративних морфізмів з інваріантами. За допомогою розвинених методів побудовано ізоморфізми об'єкта натуральних чисел і різних структур, похідних від об'єкта натуральних чисел, зокрема для скінченних сум, скінченних декартових добутків, розрахункових сум і нескінченних підоб'єктів об'єкта натуральних чисел. Одержано достатні умови для існування даних ізоморфізмів у конкретній категорії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.2-01 +
Шифр НБУВ: РА349587

Рубрики:

      
4.

Сергієнко А. М. 
Моделі, методи та засоби синтезу обчислювальних систем для обробки потоків даних: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.13.05 / А. М. Сергієнко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 32 с. — укp.

Розроблено методи синтезу конвеєрних обчислювальних систем (ОС) через відображення просторового графа синхронних потоків даних у структуру ОС і розклад виконання операцій у ній, який забезпечує за заданого періоду виконання алгоритму в L тактів мінімізацію тривалості тактового інтервалу, об'єму пам'яті, а також апаратних витрат, включаючи кількість процесорних елементів, їх регістрів, мультиплексорів, з'єднань. Розроблено методи синтезу конвеєрних ОС для програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС), проектування ОС з використанням мови VHDL, відображення алгоритмів обробки синхронних потоків даних з операторами керування, спосіб синтезу буферних схем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.60-01 + З970.2-01 + З972-02-5-05
Шифр НБУВ: РА381262 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського