Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (81)Книжкові видання та компакт-диски (82)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.26-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Зубенко А.В. 
Логіко-алгоритмічний аналіз процесів авторизації в динамічних коаліційних системах: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.03 / А.В. Зубенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 15 с. — укp.

Досліджено методи побудови динамічних коаліційних систем (ДКС) як захищеної форми групової інформаційної взаємодії. Визначено суть основних понять, властивості та структурну організацію подібних систем. Наведено порівняльний аналіз найбільш ефективних практичних методів їх розв'язання. На підставі одержаних результатів запропоновано загальну методику проектування та реалізації ДКС. Проаналізовано особливості формалізації процесів авторизації в ДКС, що мають особливий характер відповідно до особливостей предметної області дослідження. Показано практичне застосування динамічних коаліцій для створення систем паралельної обробки даних на прикладі розвинення технології Паралельних Асинхронних Рекурсивно Керованих Систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-016.8 +
Шифр НБУВ: РА336730

Рубрики:

      
2.

Аль-Сурікі Ібрагім Мохаммад Салем 
Метод та засоби розміщення інформаційних файлів в розподіленій обчислювальній системі: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Аль-Сурікі Ібрагім Мохаммад Салем ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено метод і засоби підвищення ефективності обробки більших масивів даних. Розглянуто та проаналізовано інформаційні технології, апаратні та програмні методи та засоби, орієнтовані на побудову інформаційно-обчислювальних систем (ІОС) для вирішення завдань оптимізації та прискорення обробки більших баз даних. Запропоновано метод оптимізації розміщення файлів даних у локальній мережі за загальним часом обслуговування запитів, що дозволяє ефективно регулювати завантаження серверів і зменшувати час виконання запитів. Розроблено та реалізовано алгоритми балансування завантаження вузлів обчислювальної мережі та структуру програмного комутатора, призначеного для реалізації запропонованих алгоритмів. Відзначено, що використання запропонованих структур і алгоритмів забезпечує підвищення ефективності систем обробки даних для розв'язання завдань моделювання, економічного аналізу, бухгалтерського обліку, авіаційних систем, ефективність роботи яких з даними залежить від можливостей системи швидко обробляти великі масиви інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-015.0 +
Шифр НБУВ: РА360959

Рубрики:

      
3.

Козленко М.І. 
Метод та засоби формування і оброблення широкосмугових сигналів зі змінною ентропією в розподілених комп'ютерних системах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / М.І. Козленко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Запропоновано метод установлення відповідності між двійковими символами вихідного повідомлення та реалізаціями випадкового сигналу керованої ентропії під час формування широкосмугових сигналів, що дозволило не використовувати дискретні псевдовипадкові послідовності для збільшення бази сигналів і спростити реалізацію засобів формування даних сигналів. Розвинуто метод обробки широкосмугових випадкових сигналів, за яким виділення повідомлення запропоновано здійснювати шляхом статистичного оцінювання значень ентропії відповідних фрагментів таких сигналів, що на відміну від кореляційних методів не потребує зберігання еталонів форми оброблюваних сигналів і спрощує засоби обробки широкосмугових сигналів. Одержано характеристики розробленого методу, з використанням якого встановлено збільшення швидкості обробки сигналів у 8 разів, підвищення завадостійкості на 2 дБ за однакової часової складності комунікаційних засобів комп'ютерних систем, а також більш рівномірне використання смуги частот у порівнянні з традиційними кореляційними методами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-015 +
Шифр НБУВ: РА361911

Рубрики:

      
4.

Чала Л.Е. 
Методи динамічної ідентифікації користувачів розподілених інформаційних систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Л.Е. Чала ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методи динамічної ідентифікації користувачів розподілених інформаційних систем (РІС) за їх поведінковими характеристиками, а також методи формування і корегування баз біометричних образів. Розглянуто питання реалізації двоетапної процедури динамічної ідентифікації користувачів з метою запобігання аналізу всіх елементів бази біометричних еталонів, реалізації моделі ідентифікації з використанням змішаного критерію, що враховує різні типи поведінкових характеристик. Розв'язано задачу ідентифікації користувачів за стилем роботи за умов невизначеності з використанням нечіткої логіки та штучних нейронних мереж. Описано модель ідентифікації користувачів РІС на основі агентних технологій для реалізації розроблених методів у структурі мультиагентних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-016 +
Шифр НБУВ: РА343038

Рубрики:

      
5.

Тягунова М. Ю. 
Методи диспетчеризації завдань у розподілених комп'ютерних системах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / М. Ю. Тягунова ; Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Визначено проблему диспетчеризації завдань у розподілених комп'ютерних системах у вигляді модифікованої транспортної задачі. Розроблено метод для розв'язання задачі диспетчеризації завдань з числом завдань меншим за число комп'ютерів у розподіленій комп'ютерній системі, який базується на застосуванні алгоритмів сортування даних. Для систем з кількістю завдань більшим, ніж число комп'ютерів розроблено гібридний метод. Розроблений метод є поєднанням методики знаходження рішення, що базується на принципах жадібних алгоритмів, і удосконаленого еволюційного методу, а саме модифікованого ГА. Максимальний час виконання завдань у разі застосування гібридного алгоритму у порівнянні з алгоритмами FCFS та Backfill скорочується у середньому на 28.4 %, а сумарний - на 6.5 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-016.5
Шифр НБУВ: РА376322 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Яцків В.В. 
Методи кодування та цифрової обробки повідомлень в розподілених системах з оптичним каналом зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / В.В. Яцків ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання розробки методів кодування та цифрової обробки повідомлень в оптичних лініях зв'язку, дослідження системних параметрів і перешкодостійкості оптичних ліній зв'язку (ОЛЗ), створення розподілених комп'ютерних систем на базі ОЛЗ. Запропоновано квазітрійковий фазо-імпульсний метод кодування даних на основі модифікованих сигнальних просторів, який характеризується наявністю бітової самосинхронізації. Використання квазітрійкового фазо-імпульсного методу кодування дозволило підвищити перешкодостійкість і збільшити віддаль передавання даних в ОЛЗ. Проведені експериментальні дослідження підтвердили надійну роботу ОЛЗ на віддалі до 3 км за умов впливу метеорологічних факторів (туману, дощу, снігу). Основні результати дослідження використано під час розробки і виготовлення ОЛЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-014
Шифр НБУВ: РА314221 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Пітух І.Р. 
Методи організації руху даних в розподілених комп'ютерних системах на основі матричних моделей: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / І.Р. Пітух ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методи та інформаційні технології організації руху даних в розподілених комп'ютерних системах (РКС). На підставі результатів експертної оцінки встановлено критерій якості характеристик архітектури комп'ютерних систем. Виявлено, що найкращими властивостями серед 15-ти досліджуваних типів комп'ютерних систем (КС) характеризується зірково-магістральна архітектура. Проаналізовано 5 системних об'єктів глобальної моделі РКС. Викладено теоретичні засади інформаційних моделей об'єктів управління РКС та системні інтерфейсні характеристики операторів. Запропоновано метод оцінки ефективності руху даних на підставі врахування ступеня використання ресурсів у вузлах КС. Розроблено інформаційні технології автоматизованої побудови матричних та сукупності похідних моделей руху даних. Запропоновано методи створення трьохвимірних та модифікованих двовимірних моделей руху даних в РКС. Розроблено метод формалізації типових архітектур РКС та їх адекватного представлення двохвимірними матричними моделями руху даних. Створено інформаційну технологію побудови сукупності моделей - епюр собівартості руху даних в РКС, які дозволяють виконати оптимізацію характеристик проектованих та діючих РКС та покращити організацію руху даних в КС промислових об'єктів. Розроблено програмне забезпечення та інтерфейс оператора формалізованої побудови матричних та похідних моделей руху даних в РКС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-01 +
Шифр НБУВ: РА353092

Рубрики:

      
8.

Лавренюк С. І. 
Методи оцінювання та прогнозування доступності інформації в грід-системах: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.05.03 / С. І. Лавренюк ; НАН України, Ін-т кібернетики ім. В.М. Глушкова. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

За результатами аналізу ризиків порушення безпеки даних у вибраній грід-системі та дослідження характеристик грід-системи розроблено методи та моделі оцінювання параметрів грід-системи. Розроблено й експериментально перевірено методи оцінювання та прогнозування доступності грід-систем. Розроблено систему проведення тестування грід-систем і збору параметрів функціонування грід-системи. На основі розширеного поняття грід-сервісу розроблено грід-сервіс статистичного прогнозування, що розв'язує задачі оцінювання та прогнозування стану параметрів грід-систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.26-01 + З970.31-01
Шифр НБУВ: РА384188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського