Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (47)Книжкові видання та компакт-диски (42)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.632-015.0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Ал-Зобі Салім Ісса Салім 
Апаратні засоби та методи обробки і аналізу зображень плоских фігур: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Ал-Зобі Салім Ісса Салім ; Вінницький національний технічний ун-т. — Вінниця, 2004. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0
Шифр НБУВ: РА330840

Рубрики:

      
2.

Дичка І.А. 
Методи і засоби для реалізації зберігання, обробки та вводу графічнокодованої інформації: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.13 / І.А. Дичка ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 36 с.: рис., табл. — укp.

Розвинуто теоретичні засади перетворення, зберігання та обробки інформації, поданої у вигляді багатокольорових графічних кодів. Запропоновано узагальнення теорії графічного кодування як технології зберігання інформації з метою її подальшого вводу в обчислювальну систему. Розроблено методи зберігання алфавітно-цифрової інформації у вигляді багатокольорових графічних кодів - лінійних, стекових, матричних - з високими показниками інформаційної щільності, а також методи надійного зберігання інформації у вигляді двомірних багатокольорових графічних кодів великої ємності, які грунтуються на побудові графічнокодових знаків, що мають властивість виправляти помилки, та застосуванні для послідовності графічнокодових знаків многозначних коректувальних кодів, здатних виправляти багаторазові спотворення двох видів - помилок і стирань. Запропоновано узагальнення методу ущільнення алфавітно-цифрової інформації у разі її зберігання у вигляді двомірних багатокольорових графічних кодів. Цей метод забезпечує зберігання на обмеженій площі носія у графічнокодованому вигляді великих обсягів інформації. Розроблено організацію та архітектуру спеціалізованої обчислювальної системи та проблемно-орієнтованого процесора для обробки графічнокодованих зображень у реальному часі, які грунтуються на виконанні операцій у полях Галуа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0 +
Шифр НБУВ: РА330426

Рубрики:

      
3.

Шпортько О. В. 
Підвищення ефективності стиснення кольорових зображень у форматі PNG: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / О. В. Шпортько ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності стиснення без втрат у растрових графічних форматах (на прикладі формату PNG), що використовують предиктори, словниковий алгоритм LZ77, контекстно-незалежне кодування та їх комбінації за допомогою вдосконалення та врахування взаємодії даних і застосування альтернативних чи нових методів та алгоритмів кодування. Вдосконалено метод пошуку однакових послідовностей потоку даних шляхом вибору найкоротших хеш-ланцюгів і метод точного розрахунку розмірів блоків динамічних кодів HUFF. Для зменшення коефіцієнтів стиснення у затвердженому стандарті формату PNG у середньому на понад 3.9 % вперше реалізовано післяпроцесний метод скорочення розміру стиснутого блоку у форматі DEFLATE і метод попереднього аналізу зображень з розбиттям на мінімальні й однорідні блоки рядків. Розроблено методи для генерування різницевих кольорових моделей з цілими та з дійсними коефіцієнтами, вдосконалено структуру розкладу алгоритму LZ77 та використано палітру для групового статистичного кодування, що дозволяє у випадку їх сумісної реалізації з алгоритмом коригування значень предиктора в середньому зменшити коефіцієнт стиснення більше, ніж на 12 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0
Шифр НБУВ: РА381218 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Занько Н.В. 
Створення інформаційної моделі кольороподілу на основі нових методів цифрової обробки зображень: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.06 / Н.В. Занько ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2009. — 23 с. — укp.

Досліджено проблему комп'ютерного проектування нормалізованих технологічних процесів кольоровідтворення на стадії додрукарських процесів. Розроблено принципово нові методи додрукарської цифрової обробки кольорових зображень у просторі Adobe RGB (1998) на підставі визначення нелінійності друкарського процесу. Одержано загальне векторне рівняння автотипного синтезу кольорів на додрукарському відбитку за 16-ма базовими векторами - кольору паперу, кольорів тріадних фарб, їх подвійного та потрійного накладання, а також накладання четвертої чорної фарби. Обгрунтовано можливість реалізації нового принципу кольороподілу зображення оригіналу, що базується на відтворенні будь-якого кольору двома кольоровими фарбами та чорною, залежно від місцезнаходження кольору на CaS-діаграмі. Для забезпечення максимальної подібності кольорів на оригіналі та відбитку розроблено та програмно реалізовано нову інформаційну модель кольороподілу, що дозволяє враховувати характеристики реального друкарського процесу на стадії додрукарської підготовки форм. Розроблено спеціальну комп'ютерну програму "ICaS КолірДрук-1", яка дозволяє підготувати кольороподілені зображення для растрування та виводу на фотоплівку або прямого запису на формну основу. Показано, що дана програма дає можливість у процесі підготовки зображень до друку враховувати колірні характеристики реальних тріадних фарб, баланс тріадних фарб для відтворення нейтрально-сірих кольорів і різні технологічні режими виготовлення форми чорної фарби, спосіб виготовлення друкарських форм, тип паперу та спосіб друку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0 +
Шифр НБУВ: РА367216

Рубрики:

      
5.

Рябоконь Д.І. 
Технологія побудови тривимірних моделей неперервних поверхонь за стереопарами зображень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / Д.І. Рябоконь ; Міжнар. наук.-навч. центр інформ. технологій та систем НАН України та М-ва освіти і науки України. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано технологію побудови тривимірних моделей неперервних поверхонь за неідеальними стереозображеннями. Створено нові ефективні за швидкодією та потребами пам'яті алгоритми обробки стереозображень неперервних поверхонь на базі використання сучасних методик вирішення задач оптимальної розмітки. Запропоновано нову інтелектуальну технологію зйомки, комп'ютерного розпізнавання та візуалізації стереозображень неперервних поверхонь на базі використання сучасних апаратних мультимедійних засобів персональних комп'ютерів і нових алгоритмів обробки стереозображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0 +
Шифр НБУВ: РА337723

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського