Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (38)
Пошуковий запит: (<.>U=И310.14$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Нечепаєв В.Г. 
Наукові основи створення високопродуктивних шнекових систем вивантаження вугілля очисних комбайнів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.06 / В.Г. Нечепаєв ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2002. — 36 с.: рис. — укp.

Теоретично встановлено та експериментально підтверджено наявність у робочому циклі шнекових систем вивантаження трьох спільномірних за тривалістю фаз: перемінного безупинно зменшуваного опору, постійного стабільно високого та постійно незначного опору. Встановлено закономірний зв'язок співвідношення значень тиску в потоці, що вивантажується та тиску опору вікна вивантаження з основними параметрами робочого процесу (моментом початку і тривалістю періоду вивантаження вугілля протягом робочого циклу). З'ясовано, що системи активного навантаження характеризуються безупинним зростанням у напрямку вивантаження (за експоненціальним законом) тиску, який формується в міжлопатевому просторі шнека на забійній його стороні. Обгрунтовано високу ефективність активації процесу вивантаження вугілля за допомогою додатка до його потоку, що вивантажується, розподіленого гідродинамічного впливу напірних струменів рідини (води). Розроблено механо-гідравлічну шнекову систему активного вивантаження вугілля. Наведено метод вибору оптимальної структури та параметрів таких систем стосовно виїмки тонких положистих пластів, що базується на активації робочого процесу, мінімізації витрат усіх видів використовуваної енергії, оптимальної адаптації до розглянутих умов експлуатації комбайнів. Одержано адекватний опис функціонування механо-гідродинамічних шнекових систем активного вивантаження вугілля очисних комбайнів за допомогою розробленої математичної моделі, що включає узгоджено взаємодіючі частинні моделі: формування тиску в потоці вугілля, яке вивантажується; формування тиску опору у вікні вивантаження; гідродинамічного впливу напірних струменів рідини та вугілля; керованого технологічного впливу на робочі поверхні шнеків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И310.14-53
Шифр НБУВ: РА321407

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
2.

Гарковенко Є.Є. 
Обгрунтування параметрів процесів зневоднення кеку тонких вугільних шламів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.11 / Є.Є. Гарковенко ; НАН України. Ін-т геотехн. механіки. — Д., 2001. — 16 с. — укp.

За допомогою фізичного і комп'ютерного моделювання, а також натурних спостережень за лабораторних умов досліджено мікроструктуру кеку флотоконцентрату та її вплив на показники вакуумного зневоднення. Експериментально встановлено, що незначна кількість великих каналів у мікроструктурі кеку визначає його проникність і фільтрувальну здатність. Відзначено, що на стадії набору осаду пори мають переважно круглу форму, а на стадії просушування - витягнуту. Визначено експериментальну залежність проникності осаду від структури порового середовища. Досліджено та вдосконалено технологічні параметри фільтрування вугільних суспензій на безперервно діючих фільтрах. Проведено промислові випробування рекомендацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И310.14 + И417.1
Шифр НБУВ: РА313075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
3.

Косарев О.В. 
Обгрунтування параметрів рушіїв механізму переміщення очисних комбайнів для тонких пластів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.06 / О.В. Косарев ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано параметри трохелементних рушіїв дворушійних механізмів переміщення з частотно-регульованим електроприводом очисних комбайнів для виїмки тонких пластів, що забезпечує підвищення продуктивності та ресурсу цих машин. Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено формування у частотно-регульованих приводах дворушійних механізмів переміщення очисних комбайнів, незбіжних між собою за фазою коливань навантаження з періодом, рівним періоду зачеплення зуба приводної зірки з цівковою рейкою. Підтверджено, що підвищення теоретичної продуктивності очисного комбайна та розрахункового ресурсу редуктора механізму переміщення забезпечується зниженням амплітуд коливань навантаження у приводах механізму переміщення із частотно-регульованими електродвигунами, що досягається за рахунок забезпечення синфазного зачеплення зубів обох приводних зірок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И310.14-53 +
Шифр НБУВ: РА364669

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
4.

Гайдай О. А. 
Обгрунтування технологічних параметрів виїмки тонких і некондиційних вугільних пластів в слабометаморфізованих вміщуючих породах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.15.02 / О. А. Гайдай ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2011. — 19 с. — укp.

Вперше встановлено область доцільності підземної розробки тонких і некондинційних вугільних пластів з присіканням слабометаморфізованих вміщуючих порід і характеристики якості гірничої маси, з урахуванням гранулометричного, мінерального та хімічного складу, а також закономірність зміни величини калорійності й якісного складу гірської маси. Обгрунтовано раціональні параметри фізико-хімічного впливу на вугільні шлами за їх згрудкованості за допомогою адгезійно-хімічної технології, залежно від якості гірської маси, що видобувається з тонких і некондиційних вугільних пластів. Розглянуто технологічні параметри одержаного твердого палива відповідним вимогам в процесі спалювання, а також можливість використання відходів гірничого виробництва як додатковий видобуток за умов підземної розробки. Результати запропоновано та впроваджено в технологічні проекти за одержання додаткового видобутку на вугільних підприємствах Дніпропетровської, Донецької і Луганської областей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И310.14
Шифр НБУВ: РА378833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського