Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (69)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К232.104.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лебедєва Н.Ю. 
Вплив термічної обробки на фізико-механічні властивості високодемпфірувальних марганцево-мідних сплавів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / Н.Ю. Лебедєва ; Запоріз. нац. техн. ун-т. — Запоріжжя, 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено демпфірувальні та деякі фізико-механічні властивості сплавів на марганцево-мідній основі. Показано вплив термічної обробки та нагрівання на демпфірувальну здатність, модуль пружності та твердість досліджених сплавів. Вивчено процес зворотного мартенситного перетворення у маргацево-мідному сплаві з 80 % марганцю. Установлено, що пряме перетворення супроводжується збільшенням об'єму сплаву на 0,14 %, а зворотне перетворення відбувається у неповному обсязі. Виявлено ефект інварності та пояснено неповноту зворотного мартенситного перетворення. Показано можливість одержання якісних зварних з'єднань марганцево-мідних сплавів з низьковуглецевими сталями. Доведено доцільність використання біметалічних зварених з'єднань високомарганцевих марганцево-мідних сплавів з низьковуглецевими сталями як матеріалу вібропоглинальних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.104.3 + К224.043 +
Шифр НБУВ: РА337465

Рубрики:

      
2.

Христенко В.В. 
Литі сплави на основі міді, зміцнені включеннями, які утворюються при емульгуванні розплавів в області незмішування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.04 / В.В. Христенко ; НАН України. Фізико-техн. ін-т металів та сплавів. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Створено нові литі дисперсно зміцнені мідні сплави на базі монотектичних систем. Розроблено технологічний процес отримання виливків із даних сплавів. Характерною рисою розроблених сплавів визначено формування дисперсних зміцнюючих включень безпосередньо в рідкому стані. З'ясовано достатні умови обмеженої взаємної розчинності компонентів у розплавах бінарних металічних систем. Розраховано значення термодинамічних параметрів фаз для системи Cu - Cr. Побудовано лінію ліквідусу й оцінено концентраційну протяжність області двофазного стану розплаву. Встановлено вплив додатків третіх елементів на параметри області двофазного стану розплаву системи Cu - Cr. Запропоновано використання вуглецю як третього елемента, введення якого в аналізовану систему забезпечило мінімальний вміст розчинених елементів у рідкій фазі на основі міді за монотектичної температури. З метою створення сплавів на основі міді, зміцнених дисперсними включеннями, які формуються в рідкому стані, запропоновано використання четверної системи Cu - Cr - Fe - C (мідь + хромистий чавун). Досліджено процеси структуроутворення. Розроблено технологічний процес і впроваджено виробництво литих заготовок зі сплавів системи мідь + хромистий чавун.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.104.3 + К61,321 + К722.541.56-3
Шифр НБУВ: РА312187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Корнющенко Г.С. 
Селективні процеси при квазірівноважній стаціонарній конденсації міді та алюмінію: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Г.С. Корнющенко ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено закономірності структуроутворення шарів металів за квазірівноважних стаціонарних умов на прикладі Cu та Al залежно від таких основних технологічних параметрів процесу конденсації, як час, тиск робочого газу та потужність розряду. Досліджено вплив структурної та польової селективностей на структуру та фізичні властивості конденсатів. Проаналізовано фізичні процеси за роботи нагромаджувальних іонно-плазмових систем та їх вплив на структуроутворення. Розроблено математичну модель, яка описує самоорганізацію квазірівноважних умов конденсації. З використанням квазірівноважної конденсації вивчено механізм структуроутворення надпоруватих мікро- та наносистем Al і Cu залежно від впливу польової та структурної селективностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.912 + К232.104.3 + К233.104.3 +
Шифр НБУВ: РА362944

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського