Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=К235.160.436.61$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ткачук О.В. 
Розроблення способів оксинітрування для підвищення зносо- та корозійної тривкості титанових сплавів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.01 / О.В. Ткачук ; НАН України, Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.436.61 + К651.61,351
Шифр НБУВ: РА372466 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Машовець Н.С. 
Трибологічні характеристики титанових сплавів після низькотемпературного безводневого азотування в тліючому розряді: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 / Н.С. Машовець ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено процес керованого формування трибологічних систем на поверхні титанових сплавів у результаті низькотемпературного безводневого азотування у тліючому розряді. Експериментально доведено можливість управління фізико-механічними та трибологічними характеристиками модифікованих поверхневих шарів, що сприяє підвищенню мікротвердості поверхні, її зносостійкості залежно від умов експлуатації. На підставі енергетичних підходів розроблено модель поверхневих процесів, запропоновано систему аналітичних показників, які корелюють з результатами обробки у реальних технологічних режимах у взаємозв'язку з їх параметрами (температура поверхні, тиск газового середовища, його склад, тривалість обробки, електричні характеристики розряду - напруга та густина струму). Зроблено експериментальну перевірку запропонованої моделі на титанових сплавах різних марок. З урахуванням вимог подальшої експлуатації обгрунтовано шляхи оптимізації технології керованого формування трибологічних систем на поверхні титанових сплавів за допомогою низькотемпературного безводневого азотування у тліючому розряді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.436.61 +
Шифр НБУВ: РА369296

Рубрики:

      
3.

Погрелюк І.М. 
Фізико-хімічні основи інтенсифікації процесу азотування титанових сплавів та конструювання зміцнених шарів з підвищеною зносо- та корозійною тривкістю: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.01 / І.М. Погрелюк ; НАН України. Фіз.-механ. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2001. — 36 с. — укp.

Розроблено фізико-хімічні основи інтенсифікації термодифузіонного насичення титанових сплавів у молекулярному азоті. Оцінено ефективність та умови використання чинників інтенсифікації - температури, циклічної зміни температури, парціального тиску азоту. Встановлено вплив вихідної текстури деформації на інтенсивність взаємодії титанових сплавів з азотом. Розвинуто модельні уявлення про фазоутворення на поверхні титанових сплавів у азоті, що містить кисень. Виявлено особливості поверхневих нітридних плівок, сформованих за умов термоциклування. Запропоновано механізм формування оксинітридів на поверхні титанових сплавів. Встановлено взаємозв'язок між чинниками інтенсифікації та морфологією азотованих шарів титанових сплавів. Вперше запропоновано підходи до інженерії поверхні титанових сплавів у процесі азотування, що дозволяє керувати структурно-фазовим станом приповерхневих шарів і забезпечувати регламентований рівень поверхневого зміцнення. Отримані структурно-фазові стани приповерхневих шарів проаналізовано, зважаючи на їх функціональну придатність. Оптимізовано режими та схеми хіміко-термічної обробки для формування азотованих шарів з підвищеною зносо- та корозійною тривкістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.436.61 + К651.61,351
Шифр НБУВ: РА315043 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського