Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (45)
Пошуковий запит: (<.>U=К445.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Максименко В.А. 
Динаміка пуску та усталеного режиму роботи ланцюгового привода, оснащеного полімерними деталями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.02 / В.А. Максименко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2002. — 17 с. — укp.

Удосконалено математичну модель ланцюгової передачі за рахунок урахування демпфірування та перехідних процесів під час пуску, що дозволяє проводити дослідження привода у цілому. Досліджено режими роботи ланцюгової передачі, яка містить деталі з полімерних композитів. Вперше наведено рекомендації для розрахунку демпфірування та жорсткості приводу з полімерними деталями ланцюгової передачі. Розроблено удосконалений проектний розрахунок ланцюгового привода, що вперше враховує динамічне навантаження під час пускового та усталеного режимів роботи привода; на відміну від традиційного методу багатоітераційного проектного розрахунку запропоновано одноітераційний алгоритм, який дозволяє одержати передачу з коефіцієнтом запасу міцності у межах загальноприйнятих у машинобудуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.73-02 +
Шифр НБУВ: РА323153

Рубрики:

      
2.

Дубинець О.І. 
Наукові основи механіки клинопасових варіаторів, як системи з керуючими в'язями: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.02 / О.І. Дубинець ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2004. — 29 с.: рис. — укp.

Досліджено голономні зв'язки однохідчастих та двохідчастих клинопасових варіаторів на базі функцій положення. Розроблено узагальнену модель клинопасового варіатора, наведено її математичний опис. Отримано принципово нові залежності для розпірних зусиль, що відіграють суттєву роль у процесах керування вібраторами. На основі узагальнених диференціальних рівнянь отримано аналітичні залежності для опису керувальних зусиль. Розроблено методику вибору керувального електродвигуна та синтезу параметрів керувального варіатора. Вирішено завдання відшукання керувальних зусиль за умови оптимального швидкодійного розгону агрегату за допомогою варіатора за наявності обмежень на прискорення і ривок веденої системи. Наведено опис динамічних навантажень ременя на однохідчастих та двохідчастих варіаторах. Для автоматичних клинопасових варіаторів розроблено методики синтезу кулачкового профілю відцентрованого регулятора з урахуванням інерційних параметрів агрегату і машини, обмежень на момент завантаження та обмежень на ривок під час розгону. Запропоновано, розроблено та досліджено відцентрований регулятор, що дозволяє компенсувати осьове зусилля і створює підвищене зусилля в зоні максимального передатного відношення. Виконано аналіз різних схем автоматичних клинопасових варіаторів з додатковими регуляторами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.712-02 +
Шифр НБУВ: РА328893

Рубрики:

      
3.

Аванесьянц Г.А. 
Силовий розрахунок та швидкодія автоматичних клинопасових варіаторів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.02 / Г.А. Аванесьянц ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2003. — 22 с.: рис. — укp.

Удосконалено силові методи розрахунку автоматичних клиноременних варіаторів (АКВ) та розроблено метод підвищення їх швидкодії. Розглянуто АКВ, що містять на ведучому шківі відцентровий регулятор, а на відомому - регулятор за моментом. Уперше одержано рівняння, що зв'язує осьові переміщення рухливих дисків циклів і показує, що вони залежать тільки від двох геометричних параметрів варіатора. Розглянуто задачу забезпечення однакових осьових переміщень дисків за рахунок змінності кута клинової канавки ведучого шківа. Розроблено методику синтезу геометричних параметрів варіатора. Одержано залежність для посилення натягу ременя по дузі обхвату, що задовольняє різні умови роботи передачі. На базі цієї залежності отримано вираз для пружної складової розпірного зусилля ведучого шківа за постійного та перемінного кута клинової канавки. З використанням одержаних залежностей розроблено методику синтезу параметрів відцентрових регуляторів. Винайдено залежності для визначення твердості та попередньої деформації пружин шківів. Одержано диференційне рівняння, що описує зміну кутової швидкості відомого вала АКВ, до якого в явному вигляді входить зусилля відцентрового регулятора, що дає змогу виявляти його вплив на швидкодію. На підставі аналізу схем відцентрових регуляторів з обертовими вантажними ланками виявлено найбільш раціональні. Розроблено метод підвищення швидкодії АКВ за рахунок особливого профілю кулачка відцентрового регулятора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.712-02 +
Шифр НБУВ: РА327479

Рубрики:

      
4.

Предко Р. Я. 
Удосконалення і параметричний синтез автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.02 / Р. Я. Предко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Запропоновано класифікацію автоматично регульованих пасових передач (АРПП) за способом автоматичного забезпечення пружного натягу приводного паса залежно від його корисного навантаження, що забезпечить однаковий метод розрахунку передач. Удосконалено конструкцію АРПП з самозатяжним кільцем шляхом теоретичного обгрунтування нового співвідношення діаметрів робочих поверхонь цього кільця, що дало змогу зрівняти тягову здатність пари ролик - самозатяжне кільце і пари самозатяжне кільце - приводний пас. Одержано аналітичні залежності й проведено оцінювання впливу розмірних параметрів АРПП з самозатяжним кільцем і пружних характеристик приводного паса на зміну пружного натягу паса залежно від корисного навантаження передачі. Розроблено метод параметричного синтезу АРПП з самозатяжним кільцем та удосконалено методику оцінювання ресурсу роботи приводного паса під час експлуатації зі змінним корисним навантаженням. Розроблено динамічну модель і складено диференціальне рівняння руху для визначення частоти вільних коливань самозатяжного кільця з метою уникання можливих резонансних явищ під час роботи пасової передачі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.71-02
Шифр НБУВ: РА382843 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського