Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (29)
Пошуковий запит: (<.>U=К47$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Первухіна О.Л. 
Автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.07 / О.Л. Первухіна ; Севастоп. нац. техн. ун-т. — Севастополь, 2003. — 35 с.: рис. — укp.

Розв'язано актуальну науково-технічну проблему підвищення ефективності технологічного процесу стендових випробувань машинобудівних виробів за рахунок скорочення термінів їх проведення, підвищення достовірності інформаційних результатів на основі встановлених взаємозв'язків між параметрами об'єктів випробувань і системами їх здійснення. Показано, що вибір інформативних параметрів полягає в їх ранжуванні за інформаційним критерієм розрізнення станів випробувальних виробів. Зазначено, що комплекс взаємозв'язаних математичних моделей для елементів автоматизованої системи випробувань даних виробів уключає: багатовимірні стохастичні системи, одержані шляхом представлення функціонального опису параметрів випробувальних виробів у вигляді багатовимірних поверхонь; тимчасові ряди, побудовані для досліджуваного класу виробів за динамічних рядів вимірювань параметрів; якісні залежності між вхідними та вихідними структурними та режимними параметрами. Розроблено структуру та математичне забезпечення автоматизованих систем випробувань складних машинобудівних об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К470.2 +
Шифр НБУВ: РА325474

Рубрики:

      
2.

Мельничук С.В. 
Енергозберігаючі рекуперативні системи для випробувань тіл обертання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.02 / С.В. Мельничук ; Технол. ун-т Поділля {Хмельницький}. — Хмельницький, 2001. — 17 с. — укp.

Показано можливість збереження кінетичної енергії розігнаного до максимальних обертів диска на етапі його зупинення шляхом рекуперації в інші види енергії або накопичення на інших обертових об'єктах. Розроблено клас механічних систем з явно вираженим рекуператором, які автономно здійснюють цикл рекуперації енергії: кінетична - потенційна - кінетична. Такі системи дозволяють задавати циклічний режим навантаження тіл обертання. Досліджений клас механічних систем на основі механізмів з періодично-змінним передавальним відношенням типу кривошипно-кулісного або карданного з метою їх застосування як систем силозбудження на випробувальних стендах. На основі кривошипно-кулісного механізму розроблено рекуперативну квазіконсервативну систему для циклічного навантаження одночасно двох тіл обертання в протифазі. Експериментальні модельні випробування даної системи продемонстрували економію енергії до 60 - 70 % за цикл навантаження та зменшення необхідної потужності силового агрегату в 9 разів. Створено програмно-апаратний комплекс для проведення числової оцінки кутових швидкостей дисків за розробленою методикою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К474.513.02-5-02
Шифр НБУВ: РА314851 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Юзвенко В.Ф. 
Методи та засоби модельної підтримки прийняття рішень в системах проектування та випробовування елементів механічних конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.Ф. Юзвенко ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2003. — 24 с.: рис. — укp.

На підставі аналізу процесів прийняття рішень у сучасних системах проектування та випробування технічних об'єктів визначено можливості підвищення їх ефективності шляхом застосування методів і засобів модельної підтримки, сформулювати задачі алгоритмічної, структурної та інформативно-технологічної організації відповідних програмних підсистем моделювання. Визначено основні види математичних моделей механічних об'єктів, що проектуються та випробуються, умови й особливості комп'ютерного відтворення динамічних режимів їх функціонування в технологіях проектування й випробування. Розроблено алгоритмічні основи комп'ютерних засобів модельної підтримки систем проектування й випробування механічних об'єктів з зосередженими та розподіленими параметрами, об'єктів з коливальними режимами функціонування, а також систем контролю й випробування механічних конструкцій, що забезпечують оперативне відтворення властивостей, параметрів і характеристик розроблюваних об'єктів для інформаційно-технологічної організації засобів модельної підтримки процесів прийняття рішень у системах проектування й випробування широкого класу елементів механічних конструкцій. Проведено апробацію розроблених фрагментів інформаційної технології модельної підтримки під час розв'язання прикладних задач проектування та випробування елементів механічних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж4-02 с116 + К47 с116
Шифр НБУВ: РА326452

Рубрики:

      
4.

Скляревський О.М. 
Підвищення ефективності гідравлічних слідкуючих приводів випробувального устаткування: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.03 / О.М. Скляревський ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2004. — 36 с.: рис. — укp.

Уперше розроблено схему структурної класифікації слідкуючих гідравлічних приводів. Запропоновано комплекс уточнень математичної моделі гідроприводу та розроблено удосконалену нелінійну математичну модель елекрогідравлічного слідкуючого приводу. Наведено результати оцінки ефективності застосування в гідравлічному слідкуючому приводі (ГСП) позитивного зворотного зв'язку на базі еталонної моделі. Удосконалено схему ГСП з клапаном постійного перепаду тисків, що забезпечує підвищення економічності гідроприводу. Уперше розроблено нелінійну математичну модель гідравлічного слідкуючого приводу з довгими трубоводами й оцінено вплив хвильових процесів на його динаміку. Запропоновано наукові положення з моделювання та розрахунку нестаціонарних процесів у довгому трубопроводі за перемінної температури рідини вздовж тракту. Створено повну нелінійну модель силового контуру випробувальної машини з двочастотним навантаженням, реалізовану на базі гідропульсаторного приводу. Розроблено наукові положення та методологічні підходи щодо синтезу гідравлічного слідкуючого приводу для вісесиметричного навантаження дискових деталей обертання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К47-5-041.73
Шифр НБУВ: РА330942

Рубрики:

      
5.

Ахмед Махмуд Ахмед Гаванмех 
Розробка уніфікованих систем збирання та обробки даних прискорених випробувань складних виробів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.02 / Ахмед Махмуд Ахмед Гаванмех ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2001. — 20 с. — укp.

На підставі комплексних експериментальних досліджень доведено, що використання безпосереднього виміру потенціалу зовнішньої енергії за умов іонізації зони контролю поверхні деталей забезпечує з високою точністю та достовірністю одночасне одержання, аналіз і обробку даних прискорених випробувань складаних виробів. Показано, що інформацію про структурно-фазові неоднорідності для функціонування комплексу діагностичної апаратури можна одержати у разі дослідження розподілу потенціалу зовнішньої енергії над місцями локалізації неоднорідностей за допомогою дискримінуючих вимірювачів, на чому грунтуються розроблені нормативно-технічні документи (методики, алгоритму, технологічної карти контролю) для проведення прискорених випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К47ц
Шифр НБУВ: РА316985 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського