Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (36)Книжкові видання та компакт-диски (62)Журнали та продовжувані видання (26)
Пошуковий запит: (<.>U=К5-5-05$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Ольшанська І.В. 
Вплив різних видів простоїв на продуктивність дискретних гнучких виробничих систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.20 / І.В. Ольшанська ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 22 с.: рис. — укp.

Побудовано математичні моделі функціонування гнучкого виробничого осередку (ГВО) баз накопичувача та з накопичувачем різного виду, що дає змогу враховувати різні види простоїв елементів ГВО. Розроблено математичні моделі функціонування дискретних гнучких однопоточної та паралельно-східної виробничих ліній з проміжними накопичувачами з урахуванням різних видів простоїв технологічного устаткування, а також одержано аналітичні вирази для техніко-економічних характеристик функціонування дискретних гнучких виробничих систем (ДГВС). На підставі проведених досліджень здійснено кількісну оцінку впливу простоїв на характеристики функціонування діалогових виробничих програмних систем. Розв'язано оптимізаційні задачі щодо забезпечення максимальної продуктивності за умов обмеження стосовно витрат, а також мінімуму витрат за заданої продуктивності ДГВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К5-5-05 +
Шифр НБУВ: РА335145

Рубрики:

      
2.

Тарандушка Л.А. 
Моделі та методи організаційно-технологічної структури дискретних процесів виробництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Л.А. Тарандушка ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2005. — 20 с. — укp.

Уперше побудовано й обгрунтовано імітаційну модель дискретного процесу виробництва на базі орієнтованого графу, яка дозволяє удосконалити організацію та управління виробничим процесом. Розроблено імітаційну модель функціонування виробничої дільниці, яка базується на логістичній моделі матеріальних потоків з урахуванням їх запізнювання, що визначає оптимальний темп надходження матеріальних ресурсів до виробництва. Побудовано імітаційну модель функціонування складових елементів системи механообробки (СМ) на базі основних визначень сіток Петрі, яка забезпечує прискорення процесу визначення технічних характеристик СМО. Розвинуто метод проектування оптимального технологічного процесу за допомогою лінійного програмування та комплексного підходу до виробництва, що забезпечує зменшення часу на введення виробу до виробництва у 3 рази та знижує собівартість виготовленої продукції на 3 - 10 %. Удосконалено модель організаційно-технологічної структури автоматизованих виробничих систем завдяки використанню комплексного підходу до виробництва, за допомогою якої віслідковується динамічний розвиток підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К5-5-05 + К5-64 +
Шифр НБУВ: РА341107

Рубрики:

      
3.

Толбатов 
Моделі та методи побудови автоматизованих інтегрованих систем життєвого циклу виробів промислових підприємств: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Володимир Аронович Толбатов ; Національний авіаційний ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К5-5-05
Шифр НБУВ: РА352612

Рубрики:

      
4.

Секірін О.І. 
Система інтелектуальної підтримки прийняття рішень в управлінні автоматизованими технологічними комплексами машинобудівних виробництв: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.І. Секірін ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2004. — 21 с. — укp.

Розроблено нову узагальнену модель автоматизованих технологічних комплексів (АТК) механообробки, побудовану на основі об'єктивних моделей його типових компонентів: технологічного, транспортно-складського устаткування та системи управління, що на відміну від відомих забезпечує можливість моделювати у реальному часі роботу технологічних комплексів з різним складом устаткування та компоновочною схемою. Розроблено модифікований генетичний алгоритм, який має дворівневу структуру представлення хромосом, що дозволяє на першому рівні визначити оптимальну послідовність запуску в обробку партій деталей, а на другому - їх оптимальні розміри. Для формування субоптимальних розкладів роботи устаткування за обраним критерієм ефектвності разом з модифікованим генетичним алгоритмом використано об'єктивну модель АТК, що забезпечує обчислення цільової (fitness) функції для заданого набору хромосом. Розроблено нову структуру системи інтелектуальної підтримки прийняття рішень в управлінні АТК (СІППР-АТК), в якій запропоновано для аналізу та прогнозування виробничої ситуації використовувати об'єктну модель, а для оптимізації розкладів роботи устаткування - дворівневий генетичний алгоритм, що забезпечує високу ефективність роботи автоматизованих технологічних комплексів механообробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К5-5-05
Шифр НБУВ: РА330646

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського